Innogy – opinie, dane kontaktowe, obsługa klienta

0
1047
Sieć elektryczna

Rynek dostawców prądu w Polsce jest coraz większa, nikogo już nie dziwi fakt, że skończył się monopol. Państwo Polskie umożliwia zakładanie firm, również firm, które handlują energią. To otworzyło też bramę do firm z kapitałem zagranicznym. Taką firmą jest właśnie firma Innogy, która konkuruje z największymi polskimi firmami energetycznymi. 

A więc czym jest grupa Innogy i czy warto zainteresować się ofertę tej firmy? Jest to jeden z największych koncernów energetycznych w Europie. Ten duży gracz ma swoje produkty na rynku polskim od kilku dobrych lat i działa na wielu płaszczyznach. Przede wszystkim sprzedaje energię – do firm, do osób prywatnych. Jednak drugą nogą firmy jest sprzedaż i udostępnianie infrastruktury sieciowej. Firma aktywnie działa też w energii odnawialnej, opisywaliśmy już wcześniej firmę Foton Technik – to właśnie lider w tej branży, który należy do Grupy Innogy rok temu. Firma ma naprawdę spore udziału w rynku i doświadczenie, które nie można kupić. Niektórzy Warszawiacy mogą znać firmę z Car Sharingu, gdyż firma również oferuje elektryczne samochody na wynajem. Jak widzimy firma specjalizuje się w wielu obszarach energetycznych, ma spore doświadczenie, ale finalne pytanie nasze jest takie – czy warto? 

Innogy – opinie o firmie 

Nikogo chyba nie zdziwi fakt, że firma ma sporo pozytywnych opinii. Przede wszystkim za obsługę klienta na bardzo wysokim poziomie. Kontakt do tej firmy nie jest utrudniony, można się dodzwonić praktycznie o każdej godzinie, w porównaniu do niektórej konkurencji. Biuro obsługi klienta w Warszawie przyczyniło się do tego, że wiele firm zdecydowało się na skorzystanie z oferty Innogy. 

Znajdziemy sporo opinii na temat taryfy innogy g11. W pozytywnych opiniach znajdziemy informacje o tym, że jest to prosta umowa, dla człowieka, który chce mieć zapewnioną energię oraz święty spokój. Bez kombinowania – jedna stawka za energię. Niezależnie do tego czy zużywamy ją rano, wieczorem czy w nocy – stawkę mamy jedną. Osoby, które lubią aplikacje i zabawę z narzędziami internetowymi również znajdą coś dla siebie. Mamy możliwość korzystania z dwóch narzędzi. Efaktura oraz moje innogy to aplikacje, które mają za zadanie zwiększyć jeszcze bardziej transparentność oferty i pomóc przedsiębiorcom i osobom prywatnym w rozliczeniu. Aktualna stawka, która widnieje na stronie dostawcy to 0,3930 zł brutto za 1 kWh energii. 

Jednak nie możemy zapomnieć, że w internecie zawsze znajdziemy negatywne opinie. Tutaj jakiś czas temu była spora afera, która wręcz zaorała firmę Innogy. Chodzi o tekst Michała Szafrańskiego, który prowadzi bloga jakoszczedzacpieniadze.pl. Niebezpośrednio nazwał firmę oszustami i naciągaczami. Jeśli jesteś zainteresowany sprawą i sporem między sprzedażą fotowoltaiki w Warszawie a punktem widzenia Michała Szafrańskiego to odsyłam do jego artykułu blogowego.

Innogy – dane kontaktowe, obsługa klienta 

Jeśli szukasz bezpośrednich danych kontaktowych do tej firmy do udostępniamy CI je. Pamiętaj, że dane te są pobrane z oficjalnej strony grupy Innogy i zawsze możesz wejść na ich stronę, aby zapoznać się z inną formą kontaktu. Telefon do obsługi klienta powinien załatwić Wasze wątpliwości co do opinii czy samej oferty. 

22 821 46 46 (Klienci z Warszawy)

22 821 48 48 (Klienci spoza Warszawy)