Strona głównaOpinie o firmachFoton technik - opinie o firmie

Foton technik – opinie o firmie

Panele fotowoltaiczne już od ponad 10 lat posiadają sporę zainteresowanie wśród zwykłych ludzi. Społeczeństwo coraz bardziej patrzy na aspekty środowiskowe, a dodatkowo każdy lubi oszczędzać. No właśnie, czy panele fotowoltaiczne to faktycznie oszczędność? Dzisiaj spróbujemy to przedstawić na podstawie firmy foton technik. Standardowo zaczniemy od krótkiego opisu oferty tej firmy oraz przedstawimy opinie na temat foton technik. 

Foton technik to grupa innogy, która jest dość sporą firmą na europejskim rynku. Koncern ten posiada sporę udziały w rynku na obszarze paneli fotowoltaicznych, ale także w branżach gazowej infrastruktury sieciowej oraz branży elektroenergetycznej. 

Foton technik – cena produktów

Niestety cennik firmy nie jest do znalezienia na ich stronie internetowej. Cena poszczególnych produktów zależy od indywidualnego zapotrzebowania. Być może faktycznie przy takich produktach cena produktów to abstrakcja. Możemy jednak powiedzieć, że oferta jest skierowana zarówno do osób fizycznych jak i podmiotów prawnych. Panele fotowoltaiczne foton technik możemy znaleźć u rolników, gdzie możemy ubiegać się o sporą kwotę dotacji. Dodatkowo coraz więcej osób, które posiadają domek jednorodzinny korzysta z paneli fotowoltaicznych. Aż po wielkie firmy, które mają możliwość dostania wielkich dotacji na panele fotowoltaiczne. 

Foton technik opinie klientów

Artykuł ten nie jest sponsorowany przez firmę foton technik, więc wszystkie zawarte tutaj opinie są napisane na podstawie postów na forum, opinii na grupach facebook oraz innych internetowych źródłach. Opinie klientów są najważniejsze, mówią nam czy faktycznie produkt przydał się w praktyce. 

Opinie użytkowników można oczywiście podrobić, ale bazujemy jednak na opiniach z internetu z nadzieją, że są napisane przez faktycznych użytkowników. Pierwsza opinia dotyczy szybkości instalacji paneli fotowoltaicznych firmy foton technik. Jeden z klientów z województwa zachodniopomorskiego napisał, że sam montaż był bardzo szybki i trwał zaledwie 5 godzin. Od pierwszego telefonu do zamontowania paneli na moim dachu minęły zaledwie dwa miesiące, więc jest to wynik naprawdę dobre na tle innych firm tj. foton technika. 

Na uwadze należy mieć fakt, że są również firmy instalatorskie, które mogą mieć w ofercie produktu foton technik. Czasami negatywne opinie na temat produktów foton technik mogą być spowodowane złą pracą monterów, na których niekoniecznie firma ma wgląd i wpływ. Wiele firm szuka opinii w kontekście pracy. Firma szuka handlowców, którzy będą szerzyć ofertę firmy foton technik. Jeśli chodzi o pracę to nie poruszamy tego tematu, bo to portal budowlany, więc takie opinie możecie przeczytać choćby na goworku czy na forum internetowym. 

Realizacje foton technik możemy zobaczyć w całej Polsce. Opinie o firmach są dobre, aczkolwiek wiele osób narzeka na kontakt. Czytają opinie możemy też zobaczyć, że dla wielu osób niezrozumiały jest abonament. Zauważyliśmy też spore zainteresowanie na pracę w tej firmie. 

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

5 KOMENTARZE

  1. Firma Foton technik działa sprawnie do czasu podpisania umowy i( pośrednictwa w udzieleniu kredytu) później już miło nie jest. Zamówiłem 2 pompy ciepła i instalacje fotowoltaiczną. Przysłano panele nie te które zamówiłem, czas wymiany 1,5 miesiąca po notorycznych telefonach. Pompy ciepła notorycznie ulegały awarią ( panel sterowania, wycieki, spadki ciśnienia , awaria obsługi- aplikacji internetowej) i wiele by jeszcze pisał kto chce przeżyć ,, przygodę” zapraszam do współpracy z tą firmą. Mnie ta współpraca cały czas kosztuje dużo czasu i nerwów

Najpopularniejsze