Strona głównaOpinie o firmachKohlman - opinie o producencie

Kohlman – opinie o producencie

Baterie i armatura to te elementy, które znajdują się w każdej łazience i kuchni, dodatkowo to właśnie one są odpowiedzialne za pełną funkcjonalność. Baterie są również niezbędne to uzupełnienia wody w zlewie, umywalce czy wannie. W związku z tym wybierając armaturę łazienkową, czy kuchenną warto kierować się jakością wykonania. W rezultacie jedynie produkty pochodzące od sprawdzonych producentów zapewnią nam pożądane wzornictwo oraz wysoką jakość z użytkowania. W takim razie pojawia się pytanie, od którego producenta wybrać armaturę by nam służyła przez wiele lat i była znacznie łatwiejsza w konserwacji. W dalszej części wpisu omówimy jednego z takich producentów – Kohlman Excelent, sprawdzimy co to za firma i jakie można znaleźć opinie na temat tej firmy w sieci.

Kohlman – co to za firma?

W takim razie, czym jest Kohlman Excelent i co to za firma? Kohlman to przedsiębiorstwo, które swoją działalność na rynku polskim rozpoczęło dość niedawno. Jest to marka, która specjalizuje się w produkcji i dystrybucji wyposażenia łazienek, a dokładnie armatury – czyli baterie łazienkowe. W sieci pojawiają się różne opinie nt. wzornictwa, jakie stosuje Kohlman w trakcie produkcji, można znaleźć różne wpisy, które nawiązują do dość wysokiej jakość oraz funkcjonalności armatury, które dość mocno są zbliżone jakościowo do marki Deante.

Na oficjalnej stronie Kohlman, znajdują się informacje o tym, że baterie producenta cechuje wytrzymałość oraz odporność na uderzenia, ścieranie, wilgoć oraz parę wodną. Dodatkowo Kohlman podczas produkcji tych elementów wykorzystuje najbardziej zaawansowaną technologię sanitarną oraz najwyższej jakości materiały. Kohlman posiada również w swoim portfolio produkty Excelent, który zyskują pozytywne opinie, w dalszej części wpisu sprawdzimy co to za seria produktów.

Kohlman Excelent producent – jakie są opinie?

Firma Kohlman charakteryzuje się przede wszystkim produkcją baterii łazienkowych, oczywiście poza tymi elementami przedsiębiorstwo zajmuje się również produkcją i sprzedażą słuchawek, deszczownic, różnych uchwytów, które są wykorzystywane w łazienkach, przyłącza o różnych kątach, relingi, węży prysznicowych o różnych długością, te wszystkie produkty spełniają wszystkie wymogi sanitarne. Wcześniej wspominaliśmy o tym, że producent wykorzystuje innowacyjną technologię oraz rozwiązania sanitarne, w ten sposób zyskuje pochlebne opinie. W tym przypadku dobrym przykładem produktu są zawory wody. Kohlman posiada w swoim portfolio przełącznik trzy drożny, który przyczynia się do tego, że można ustawiać dowolne konfiguracje strumienia wody. Oczywiście to, który strumień będzie wykorzystywany, zależy od osoby, które zajmuje się montażem.

Podczas wyboru właściwej baterii, albo innego sprzętu sanitarnego, warto zwracać uwagę na funkcjonalność oraz wytrzymałość. W ten sposób ważne jest również odpowiednie dopasowanie wzoru takiej armatury, aby pasowała do całego pomieszczenia. Na oficjalnej stronie firmy, znaleźć można informacje o tym, że producent zapewnia kompleksową i fachową pomoc w doborze odpowiednich elementów do danego wystroju łazienki. Dodatkowo przeszukując informacje i opinie o marce Kohlman, znaleźć można dość pozytywne wpisy użytkownicy, którzy aktualnie korzystają z produktów tej firmy. Oczywiście pojawiają się również negatywne opinie, które nawiązywane są do tego, że baterie często ulegały uszkodzeniu. Ciężko zweryfikować takie głosy, dlatego że mogą to być komentarze wystawiane przez konkurencję.

Kohlman ma również w swojej ofercie serię Excelent. Seria ta charakteryzuje się głównie niezwykłą dbałością o szczegóły i wysoką jakość. Dodatkowo charakteryzuje je wyjątkowy design.

Baterie Kohlman – opinie o produkcie

Baterie Kohlman to nie tylko wysoka jakość i funkcjonalność produktów. Po zakupie produktów tej firmy, producent zapewnia wieloletnią gwarancję na armaturę. To wszystko powoduje to, że te czynniki mogą nam zdradzić wiele nt. trwałości. Przeważnie tania armatura charakteryzuje się tym, że nie spełnia odpowiednich wymogów, i nie zapewnia długiej gwarancji, dlatego też decydując się na tańsze wersje nieznanych marek, trzeba być przygotowanym na częste wymiany. Poza tym podczas wyboru armatury łazienkowej, warto zwracać uwagę na perlator, który jest montowany na wylewce. Ten element jest w głównej mierze odpowiedzialny za niwelowanie kosztów za wodę, w ten sposób można nawet zaoszczędzić do kilkunastu procent.

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

Najpopularniejsze