Strona głównaOpinie o firmachOpinie na temat JKT Solar

Opinie na temat JKT Solar

Instalacje fotowoltaiczne to rozwiązanie, które zyskuje coraz większą popularność i zainteresowanie. To wszystko jest spowodowane zwiększającą się świadomością naszego społeczeństwa w kwestii ochrony środowiska oraz ekonomicznego podejścia. Przede wszystkim instalacja fotowoltaiczna to rozwiązanie, które za pomocą pozyskanej energii słonecznej, wytwarza czystą energię elektryczną. W rezultacie, pozwala to na uniezależnienie się od wysokich rachunków i innych dostawców energii. Przeważającą zaletą takich instalacji fotowoltaicznych jest to, że nie generują one żadnych szkodliwych dla środowiska substancji ani zanieczyszczeń, dlatego instalacje te są ekologiczne i zyskują pozytywne opinie. Na rynku znajduje się wielu producentów, którzy zajmują się instalacją paneli fotowoltaicznych. Najczęściej inwestorzy podczas ich wyboru, kierują się opinią innych inwestorów. W dzisiejszym wpisie weźmiemy pod lupę jednego z takich producentów, jakim jest JKT Solar i sprawdzimy, jakie pojawiają się opinie o tej firmie w sieci.

JKT Solar – opinie

W takim razie, jakie można znaleźć opinie w sieci o producencie JKT Solar? Przede wszystkim JKT Solar to przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w instalacji paneli fotowoltaicznych i działa na polskim rynku już od ponad dwunastu lat. Firma ta jest jedynym i wyłącznym przedstawicielem marki X-ENERGY. Co to za marka? X-ENERGY to polski producent, który zajmuje się produkcją i dystrybucją paneli PV, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania i żywotnością. JKT Solar to firma, która współpracuje z klientami indywidualnymi oraz biznesowymi.

W sieci pojawiają się pochlebne opinie klientów, którzy chwalą współpracę z firmą. Najczęściej wpisy te odnoszą się do jakości obsługi klienta i do wieloletniej gwarancji, która zapewnia komfort i bezpieczeństwo. Pochlebne opinie są potwierdzone przez wielu zadowolonych klientów. JKT Solar zapewnia w pełni kompleksową obsługę swoich klientów. W przypadku tych niezdecydowanych osób, można wykonać na stronie oficjalnej producenta bezpłatny audyt online, albo umówić się z przedstawicielem, który uda się we wskazane miejsce. JKT Solar posiada w swoich szeregach wykwalifikowany personel, który pomoże dobrać odpowiednią instalację, aby w pełni zaspokoić wymagania swoich klientów.

To, co charakteryzuje JKT Solar to szybkie terminy realizacji, płatność dopiero po wykonanej instalacji, wieloletnia gwarancja i to, że firma kompleksowo zajmuje się wszelkimi formalnościami, które są związane z otrzymaniem dotacji „Mój prąd, dlatego w sieci pojawiają się pozytywne opinie zadowolonych klientów.

JKT Solar posiada, aż czterdzieści zespołów montażowych oraz serwisowych, którzy działają na terenie całej polski, w ten sposób w 2019 roku, JKT Solar wykonało, aż trzy tysiące instalacji fotowoltaicznych co jest imponującym wynikiem. JKT Solar dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wypracowanej renomie, korzysta i współpracuje z producentami Longi Solar, JA Solar, Sharp, Fronius, LG Solar i Qcells, którzy dostarczają ogniwa, falowniki i niezbędne, wysokiej jakości materiały montażowe do instalacji fotowoltaicznej. W związku z tym panele pochodzące od tych producentów są bezawaryjne i dzięki swojej dość prostej konstrukcji, nie wymagają systematycznego czyszczenia ani serwisu, dodatkowo podczas ciągłej pracy nie generują hałasu.

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

1 KOMENTARZ

Najpopularniejsze