Strona głównaOpinie o firmachInwertory Afore - opinie

Inwertory Afore – opinie

Inwertery i falowniki fotowoltaiczne to podzespoły, które są stosowane w trakcie zamiany prądu stałego na inny rodzaj prądu zmiennego. Te elementy znajdują się niemal w każdej instalacji fotowoltaicznej i mają funkcję regulacji częstotliwości wyjściowej. Inwertery i falowniki, są odpowiedzialne za przekazywanie i zasilanie w prąd elektryczny gospodarstwa domowe. Decydując się na zakup takich urządzeń, najczęściej zastanawiamy się, jakiego producenta wybrać i opiera swój wybór na podstawie rankingów fotowoltaicznych. W dzisiejszym artykule sprawdzimy jednego z takich producentów – Afore. W dalszej części wpisu sprawdzimy, jakie można znaleźć opinie na forum Internetowym o inwerterach modeli BNT004KTL i BNT005KTL.

Afore – opinie

W takim razie, jakie można znaleźć opinie na forum o producencie Afore? Przede wszystkim Afore Polska to przedsiębiorstwo, które prowadzi swoją działalność już od kilku lat. Afore zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości inwerterów i falowników do instalacji fotowoltaicznej. Produkty te ze względu na swoją konstrukcję i technikę wykonania zyskały przychylne opinie wśród wielu instalatorów, dystrybutorów i klientów. Siedziba Afore znajduje się w województwie małopolskie, w mieście Gorlice. W tym samym miejscu znajduje się hala magazynowa, w której realizowane są wszystkie składane zamówienia. Inwertery i falowniki marki Afore są produkowane w Azji, i stamtąd są dystrybuowane dalej. Oczywiście marka ta nie może być porównywana z takimi markami jak SMA, czy Fronius, które cechuje wysoka cena.

Główną ofertą spółki Afore są Inwertery i falowniki, które charakteryzują się różną mocą, w tym przypadku mamy do wyboru moc sięgającą od 1 do 4 kW, jeżeli chodzi o inwertery jednofazowe. Dodatkowo urządzenia te cechuje wysoka wydajność, sprawność i wiele innowacyjnych funkcji, ostatnio dość popularnymi modelami inwerterów jest BNT004KTL i BNT005KTL. Cała konstrukcja została stworzona w oparciu, o materiały, które wykazują wysoką odporność na ekstremalne warunki pogodowe. Na forum można znaleźć wiele pozytywnych opinii o funkcjach dodatkowych tych urządzeń. Jedną z nich jest to, że urządzenia mogą integrować się z siecią domową za pomocą specjalnego protokołu informacyjnego o nazwie RS485.

Afore to przedsiębiorstwo, które nieustannie się rozwija po to, aby dostarczyć swoim klientom najwyższą jakość produktów i spełniać wszelkie wymagania. Jednym z takich innowacyjnych rozwiązań jest właśnie system monitorowania, który w znaczny sposób przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa przechowywania danych w przestrzeni cybernetycznej, w efekcie zyskuje ona pozytywne opinie. W rezultacie może ona pozwolić na zwiększenie funkcjonalności inwerterów i falowników.

Inwerter i falownik Afore

Inwertery i falowniki Afore charakteryzuje przystępna cena i dobra jakość wykonania. Ze względu na prowadzone kontrole jakości produkty te uzyskały niezbędne certyfikaty na rynku polskim. Dodatkowo przy zakupie tych elementów, klienci otrzymują pełny serwis i wieloletnią gwarancję, która wynosi do 10 lat. Większość z inwerterów i falowników mają wbudowane systemy monitorowania i wbudowaną kartę sieciową. Ten innowacyjny system jest oparty na całej infrastrukturze AWS Cloud, który umożliwia przesył danych oraz monitorowania pracy inwerterów fotowoltaicznych. Ciekawostką jest fakt, że funkcja ta dopasowuje się w nowelizację ustawy krajowe, która odnosi się do systemów cyberbezpieczeństwa. Przede wszystkim znaczna poprawa jakości bezpieczeństwa całej pracy instalacji fotowoltaicznej ma również inny wymiar, chodzi tutaj dokładnie o pełną kontrolę nad całą pracą tych urządzeń, jedną z nich jest możliwość zdalnego wyłączenia całej instalacji i modułów.

BNT004/5KTL Afore

Inwertery i falowniki BNT004KTL i BNT005KTL to trójfazowe elementy, które mają wbudowane MPPT, a jej sprawność wynosi, aż nawet 97%, dlatego zyskują pochlebne opinie. Przede wszystkim induktor jest umieszczony po zewnętrznej stronie konstrukcji, przyczynia się do obniżenia temperatury, która panuje wewnątrz urządzenia. W efekcie chłodzenie powoduje to, że inwerter jest cichy. Cena za model inwertera BNT004KTL i BNT005KTL to koszt około 4500 złotych.

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

Najpopularniejsze