HomeOpinie o firmachRed Snake - opinie, cena w 2023

Red Snake – opinie, cena w 2023

Folie grzewcze to całkiem nowe, a zarazem innowacyjne rozwiązanie, jeżeli chodzi o kwestię ogrzewania. Podczas zachodzącego procesu emisji cieplnej, wszystko to działa na zasadzie wydzielania się promieniowania podczerwonego. W rezultacie ogrzewanie staje się bardziej wydajne. Folie grzewcze to inaczej zwane – elastyczne grzejniki. Przede wszystkim folie te charakteryzują się tym, że są wykonane z wysokiej jakości węgla oraz grafitu, które mają odpowiednie właściwości, dodatkowo folia zawiera również masę aluminiową. Całość jest nakładana w odpowiedni sposób na folię – proces ten jest dość zbliżony do rozwiązania, które są zazwyczaj kojarzone z drukowaniem 3D. Na polskim rynku znajduje się wiele producentów, którzy zajmują się produkcją folii grzewczych. W dalszej części wpisu omówimy jedną z nich – firmę Red Snake, sprawdzimy również, jakie można znaleźć opinie w sieci na temat tej firmy i jaka jest cena za folie grzewcze.

Red Snake – opinie o firmie

W takim co to za firma – Red Snake i jakie można znaleźć opinie w sieci o niej? Przede wszystkim przedsiębiorstwo Red Snake prowadzi swoją działalność już od ponad pięciu lat, na polskim rynku. Firma ta specjalizuje się w zaopatrywaniu budynków w różne zaawansowane systemy grzewcze. Dzięki temu, że Red Snake działa na rynku od wielu lat, podczas kontaktów ze swoimi klientami wywnioskowała, że należy wprowadzić w życie alternatywne systemy grzewcze. W rezultacie zaczęto wprowadzać na rynek folie grzewcze, czyli produkt bezpieczny i proekologiczny. Przede wszystkim produkty marki Red Snake charakteryzuje wysoka jakość, trwałość, cena i dość łatwy montaż, w ten sposób pojawiają się pochlebne opinie o marce Red Snake.

Folie grzewcze Red Snake – opinie i cena

Tak naprawdę folie grzewcze marki Red Snake są nowością na polskim rynku, mimo tego, że poza granicami naszego państwa są stosowane od wielu lat. Przede wszystkim folie grzewcze są pewną innowacją, charakteryzuje je to, że są niezwykle cienkie, grubość standardowej foli wynosi 0.50 mm, w ten sposób zajmuje zdecydowanie mniej miejsca i zyskuje dość pochlebne opinie. Głównym elementem cieplnym jest warstwa, która składa się z mieszanki włókna węglowego oraz masy grafitowej. Klienci decydują się coraz częściej na to, aby folie grzewcze były głównym źródłem ogrzewania

Folia grzewcza po uruchomieniu systemu nagrzewa się już nawet do dwudziestu minut do pożądanej temperatury. W przypadku montażu sufitowego – maksymalna temperatura wynosi około 60 stopni Celsjusza, w przypadku montażu ogrzewania podłogowego – maksymalna temperatura wynosi około 30 stopni Celsjusza. Decydując się na montaż folii grzewczej marki Red Snake w domu o powierzchni około 110 metrów kwadratowych trwa przeważnie do trzech dni, to jest kolejna zaleta tego produktu, jest ona zdecydowanie szybsza w montażu, w porównaniu do centralnego ogrzewania, bądź położenia uniwersalnej podłogówki, w ten sposób pojawiają się pozytywne opinie w sieci. Cała instalacja jest zasilana tylko i wyłącznie prądem elektrycznym, z domowej sieci. W związku z tym, nie ma żadnej potrzeby projektowania dodatkowej instalacji.

W takim razie, jaka jest cena za montaż folii grzewczej? Przede wszystkim, należy wiedzieć to, że cena jest zależna od wielu czynników takich jak powierzchnia montażowa, oraz rodzaju instalacji. Oczywiście można wyliczyć średnią i w tym przypadku najczęściej cena, za montaż instalacji grzewczej, w budynku o łącznej powierzchni 110 metrów kwadratowych wynosi około 16 tysięcy złotych. Cena może być również zależna od tego, czy folia ma być położona na suficie, czy na podłodze. Oczywiście im mniejsza powierzchnia, tym koszty są zdecydowanie niższe.

Opinie na temat kosztów montażu są różne, bowiem na różnych forach znaleźć informacje o tym, że cena ta odnosi się do podstawowej instalacji, bowiem trzeba doliczyć do tego wiele innych kosztów takie jak sterowniki, termostaty, o których najczęściej producenci nie informują na wstępie.

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najpopularniejsze