Strona głównaOpinie o firmachWuber - co to za marka? Opinie i testy, pochodzenie

Wuber – co to za marka? Opinie i testy, pochodzenie

Producentów elektronarzędzi jest na rynku całkiem sporo. Kupno tego typu sprzętu wiąże się z większym wydatkiem – nic więc dziwnego, że przed ostateczną decyzją o zakupie danego elektronarzędzia, chcemy najpierw wiedzieć: Co to za marka go wyprodukowała? Co ma w ofercie? Jakie jest jej pochodzenie? Jak ma się cena danego modelu do jego  jakości? Z tego artykułu dowiesz się o marce Wuber – co to za firma i co ma w ofercie. 

Wuber – co to za marka?

Przeglądając internetowe fora majsterkowiczów, często poruszanym wątkiem jest „Wuber – co to za marka?”. Wuber jest stosunkowo nowym producentem elektronarzędzi. Na rynku działa od 2015 roku. Narzędzie Wuber opinie mają bardzo dobre, dlatego tak wiele osób chce wiedzieć co to za firma. Wuber pochodzi z Rzeszowa. 

Co jeszcze można powiedzieć o Wuber, odpowiadając na pytanie co to za firma? Wuber produkuje m.in. młotowiertarki, polerki, szlifierki, piły.

Przykładowe elektronarzędzia oraz ceny. Źródło: wubertools.pl/oferta/

Wuber – opinie 

W Internecie narzędzie Wuber mają opini dość sporo. Marka pochodząca z Rzeszowa ma grono wiernych fanów. Ich elektronarzędzia są wykorzystywane zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów majsterkowania. 

Produkty Wuber są bardzo wytrzymałe – wynika to z ich solidnego wykonania. Służą one konsumentom latami. Ich młotowiertarki w opiniach czy zestawieniach, wypadają bardzo dobrze. Większość narzędzi Wuber opiniowana jest bardzo pozytywnie. Jest to związane (poza solidnością), z ich dobrym stosunkiem ceny do jakości.

Młotowiertarki Wuber – opinie

Wcześniej wspomniane młotowiertarki w opiniach użytkowników  są bardzo wysoko oceniane. Narzędzia te świetnie wbijają się w beton. Użytkownicy podkreślają ich funkcjonalność, która związana jest z dobrze wyważonym środkiem ciężkości, odpowiadającym za wygodę podczas trzymaniu narzędzia. 

Szlifierka do gipsu Wuber – opinie 

Szlifierki do gipsu Wuber w opiniach i zestawieniach ze szlifierkami innych marek, wypadają rewelacyjnie. Cieszą się one dużym zainteresowaniem, o czym świadczy fakt, że na jednej z aukcji, model WR-DS-1600 ma prawie 300 ocen.

Praktycznie wszystkie modele szlifierek do gipsu Wuber opiniowane są jako sprzęt warty swojej ceny. Konsumenci chwalą liczbę akcesoriów, które są częścią zestawu – chociaż wielu z nich kwestionuje ich jakość. Sama szlifierka jest bardzo solidnie wykonana.

Polerka Wuber – opinie

Jeśli chodzi o polerki marki Weber, to ich użytkownicy doceniają przede wszystkim ich uniwersalność. Nadają się one do szlifowania: metalu, drewna i tworzyw sztucznych. Użytkownicy polerek Wuber, w opiniach zwracają uwagę również na ich lekkość – w wielu modelach zastosowano miedziane uzwojenia, które zmniejszają wagę narzędzi. 

Pilarka tarczowa Wuber – opinie 

Pilarki tarczowe Wuber są budżetowym sprzętem. Świetnie sprawdzają się domowym majsterkowiczem. Moc ich silników jest doceniana przez wielu użytkowników. Chwalą oni także głębokość cięcia, którą pilarki Wuber zapewniają.

Ogólne opinie o narzędziach Wuber

Narzędzia Wuber są w przeważającej części oceniane dość wysoko. Ich szlifierki kątowe w opiniach użytkowników wypadają szczególnie dobrze. Przede wszystkim chwalona jest ich moc. Na internetowych forach wątków o szlifierkach kątowych, opiniach o nich, jest mnóstwo. Ludzie chcą wiedzieć jakie marki sprawdzają się u innych. Wiele osób poleca te, od marki Wuber. Ich szlifierki kątowe opiniowane są szczególnie pozytywnie – nabywcy są zadowoleni ze stosunku ceny do jakości.

Piła spalinowa Wuber – opinie

Piły spalinowe Wuber, opinie o nich, to kolejny często poruszany temat na różnych grupach. Najczęściej użytkownicy odnoszą się do Wuber WR-GCS-570 – opinii o tym modelu jest bardzo dużo. 

Zakup takiego sprzętu wiąże się z większym wydatkiem, dlatego ludzie często dzielą się własnymi odczuciami z użytkowania tego sprzętu. Praktycznie wszystkie modele pił spalinowych Wuber w opiniach są oceniane, jako bardzo solidne urządzenia. Nabywcy modelu Wuber WR-GCS-570 opiniują go jako umiarkowanie cichy oraz lekki, co w przypadku pracy z piłami jest istotne. 

WR-ECS-2900, czyli kolejny model pil spalinowych Wuber w opiniach użytkowników  również wypada korzystnie, dlatego warto jest zwrócić na niego uwagę. Jednak Wuber WR-GCS-570 w opiniach wypada zdecydowanie najlepiej.

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

Najpopularniejsze