Strona głównaOpinie o firmachIndesit - opinie o produktach

Indesit – opinie o produktach

Indesit to ogromna marka o której na pewno każdy z nas słyszał. Nie mniej jednak szukamy opinii na temat produktów tej marki, aby mieć pewność, że urządzenie na pewno nas nie zawiedzie. Co to za firma? Indesit Company jeszcze 10 lat temu posiadał prawie 15% całego rynku sprzętu RTV/AGD w Europie. Obroty tej firmy były miliardowe, po jakimś czasie jednak firma została przejęta przez jego konkurenta Whirlpool Corporation. To tytułem wstępu, aby każdy z nas wiedział, że nie jest to już w pełni włoska marka, jak niektórzy uważają.

Indesit – opinie o produktach

Zmywarka, lodówka, kuchenka gazowo elektryczna, pralka to chyba najpopularniejsze teraz produkty, które są sprzedawane w całej Europie, również w Polsce. 

Zacznijmy od zmywarki – indesit dfp 58t94 z nx, to chyba najpopularniejszy model zmywarki, który został wypuszczony przez firmę Indesit. Jeśli chodzi o opinie akurat tej zmywarki to nie ma tutaj negatywnych opinii. Zużycie wody to 9,5 litra, więc dodatkowo w komentarzach znajdziemy, że jest to zmywarka, która nie podniesie znacząco naszych rachunków za wodę. Tak jak wcześniej wspomnieliśmy zmywarki to nie jedyny produkt firmy Indesit. Jak się mają opinie innych produktów? Następny produkt, który bierzemy na tapetę to lodówki. Lodówka indesit lr6 s w to produkt, który aktualnie możemy kupić już za okrągły tysiąc złotych. W opiniach znajdziemy – jest to lodówka na już. Czyli jeśli potrzebujesz lodówki na szybko to będzie ona doskonała. Za takie pieniądze nie spodziewamy się jednak cudów. Lodówka indesit lr6 s1 w ma same pozytywne opinie, więc i my rekomendujemy zakup tej lodówki, jeśli chcemy coś na szybko. Indesit lr8 s2 x b to również lodówka, która posiada bardzo dobre opinie. Indesit lr8 s2 x b jest droższa od swojego poprzednika o 200-300 złotych. Na wyprzedaży za 600-700 złotych możemy kupić model indesit iwsc 51252 c eco pl, który parametrami jest zbliżony do swoich poprzedników, także polecam się przyjrzeć, jeśli chcesz zaoszczędzić parę złotych. 

Pralka, produkt, który trzeba wymieniać co 3-4 lata. Dlatego warto przed zakupem sprawdzić komentarze i opinie na temat danego modelu, aby nie wymieniać pralki co roku. Indesit iwsc 61253 c eco eu to klasa pralki A+++. Standardowa pralka, czyli 1200 maks. obrotów, roczne zużycie energii na poziomie 153 kWh. Drugim modelem pralki jest indesit xwse 71283x wwgg pl. Tutaj zużycie energii jest o 20 kWh wyższe. Nie mniej jednak, ta pralka również ma pozytywne opinie. A ty jakie masz zdanie na temat indesit xwse 71283x wwgg pl? Z tańszych pralek znajdziemy model indesit iwud 41051 c eco eu. Zużycie energii w tym przypadku jest bardzo niskie, bo otrzymuje się średnio na poziomie 141 kWh rocznie. indesit Ostatnią pralką jest eco time iwd 61052 c eco pl jest to pralka, która rocznie pobierze 173 kW prądu. Opinie ma podobną, a więc firmie tej nie mamy nic do zarzucenia w kwestii pralek. 

Kuchenki gazowo elektryczne od firmy Indesit to przede wszystkim bezpieczeństwo. 900 złotych za kuchenkę gazowo elektryczną to chyba cena delikatnie poniżej średniej. Budżetowo zrobiona kuchenka daje radę. Przeglądając opinie na temat kuchenki gazowo elektrycznej od tej firmy widzimy, że wszystko jest z nią OK. 

Jakub Borowiec
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

1 KOMENTARZ

  1. Ta opinia powstała chyba tylko na podstawie deklarowanych danych technicznych. Moje doświadczenie z serwisem zmywarek Indesit w Gdyni jest fatalne!
    Naprawa grzałki w nowiutkiej zmywarce (kupiona w lutym zepsuła się w czerwcu) wymagała dwóch miesięcy i sześciu wizyt technika! Najpierw nie wiedział co się stało, zamówił zbędną część (dwa tygodnie czekania) i uznał, że zadanie wykonane. Zmywarka uruchomiona godzinę po jego wyjściu wykazała identyczne mankamenty (czuć zapach spalenizny i bezpiecznik wyłącza prąd w mieszkaniu). Serwis odrzuca zażalenie telefoniczne, bo „zlecenie zostało już zamknięte”.
    Centrala przyjmuje ostatecznie „nowe zlecenie” (już wiem, że chodzi o zrealizowanie w ciągu 30 dni, inaczej nie zmieściliby się). Kolejny technik, diagnoza poprawna, ale na grzałkę trzeba czekać. Gdy po dłuższym czasie się pojawia – część zamienna nie pasuje do zmywarki!. Zamawia kolejną, kolejny czas oczekiwania – kolejna część nie pasuje do tego egzemplarza (mają numer urządzenia, mają typ). Trzecie podejście z grzałką okazuje się udane. Ostatecznie od uszkodzenia (14 czerwca) do naprawienia (17 sierpnia) mija ponad dwa miesiące!.
    Już nigdy nie kupię żadnego sprzętu firmy Indesit.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najpopularniejsze