Strona głównaOpinie o firmachMaszyny marki Holzmann – jakie pojawiają się opinie?

Maszyny marki Holzmann – jakie pojawiają się opinie?

Każda większy zakład stolarski najczęściej wyróżnia się tym, że wychodzą z niej wysokiej jakości drewniane wyroby, oraz tak, jak ma to najczęściej miejsce w trakcie produkcji seryjnej, powtarzalność tych produktów. W ten sposób pojawia możliwość na to, aby wytwarzane materiały charakteryzowały się dokładną precyzją wykonania, a każdy pozostały element pasował do siebie. Przede wszystkim uzyskanie takich cech jest możliwe dzięki użyciu innowacyjnych maszyn, które służą do obróbki i cięcia drewna. W zakładach stolarskich, najczęściej spotkać można maszyny uniwersalne i specjalistyczne tj. ukośnice, czy piły formatowe. To właśnie one stanowią główny element zakładu stolarskiego. Na rynku pojawia się wiele maszyn i urządzeń, które pochodzą od różnych producentów, w dzisiejszym wpisie weźmiemy pod lupę jednego z takich dystrybutorów – Holzmann. Sprawdzimy, jakie pojawiają się opinie o maszynach, piłach formatowych, i urządzeniach KAP 305JL, TS 250, ED 400FD marki Holzmann.

Marka Holzmann – opinie o urządzeniach

W takim razie, jakie pojawiają się opinie o urządzeniach i maszynach marki Holzmann? Przede wszystkim przedsiębiorstwo Holzmann składa się z ludzi, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w sprzedaży specjalistycznych maszyn, które służą do obróbki drewna i metalu. Holzmann działa na Polskim rynku już od wielu lat, i zyskała przychylne opinie wielu klientów za dokładność i rzetelność.

Zamawiając urządzenia i maszyny od firmy Holzmann, mamy gwarancję realizację, które odbywa się do 48 godzin roboczych. Dodatkowo przedsiębiorstwo dokłada wszelkich starań, aby klienci mieli pełny dostęp do serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Każda maszyna, która wychodzi z magazynu firmy Holzmann posiada odpowiednie certyfikaty DTR oraz pełną zgodność CE, dlatego w sieci często można wyczytać wiele pozytywnych opinii.

Ukośnica Holzmann KAP305JL

Do najpopularniejszych urządzeń marki Holzmann zalicza się ukośnica KAP305JL, który służy przede wszystkim do wykonywania cięć poprzecznych, i ukośnych. Ukośnica Holzmann KAP 305JL charakteryzuje się tym, że posiada układ napędu pasowego, który gwarantuje cichą pracę maszyny, dlatego cieszy się dobrymi opiniami w sieci. Dodatkowo ukośnica KAP305JL posiada wiele innowacyjnych funkcji tj. laserowe światło, które precyzyjnie wskazuje linię cięcia, inną ciekawą funkcją jest również ogranicznik głębokości piłowania.

Piła formatowa Holzmann

Piła formatowa marki Holzmann to urządzenia, które są wykorzystywane do precyzyjnego przycinania drewnianych płyt, które wykazują wysoką gęstość. Przy wykorzystaniu piły formatowej Holzmann możemy przystąpić do obróbki płyt MDF, czy PVC, oraz takie, które zostały wykonane z litego drewna. Urządzenie cieszy się dużą popularnością i zyskuje wiele pochlebnych opinii ze względu na to, że można wykonywać skomplikowane cięcia. 

Holzmann TS 250

Kolejną maszyną marki Holzmann jest pilarka stołowa model TS 250. Jest to maszyna, charakteryzująca się wysoką jakością wykonania, dodatkowo jest dostępna w przystępnej cenie. Piła stołowa TS 250 posiada niezwykle trwały i solidny stół, który jest wykonany z żeliwa, dzięki wysokiej wytrzymałości, w sieci pojawia się wiele pozytywnych opinii użytkowników. Piła stołowa TS 250 posiada również równoległa prowadnicę, która zawiera mikro regulację.

Holzmann ED 400FD

W skład oferty marki Holzmann znajdują się również wysokiej jakości tokarki do metalu ED 400FD, które cieszą się pozytywnymi opiniami. Tokarka Holzmann ED 400FD posiada wiele innowacyjnych funkcji, które sprawiają to, że praca na tej maszynie należy do łatwych i przyjemnych. Jedna z takich ciekawych funkcji jest to, że tokarka ED 400Fd posiada prowadnicę śrubową, która służy do gwintowania. Silny, bezobsługowy silnik, która posiada w swojej konstrukcji wyzwalacz zanikowy to kolejna cecha, która wyróżnia tę maszynę spośród wszystkich pozostałych. Prędkość wrzeciona w tym urządzeniu jest ustawiana bezstopniowo, przy wykorzystaniu cyfrowego wyświetlacza, w ten sposób mamy możliwość, aby odczytać potrzebne parametry w łatwy i prosty sposób.

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

Najpopularniejsze