HomeOpinie o firmachNAX kosiarki i kosy spalinowe - opinie

NAX kosiarki i kosy spalinowe – opinie

Wybór kosiarki czy kosy spalinowej bywa kłopotliwy. Jest to spowodowane m.in. dużą liczbą producentów tego sprzętu. Często duży wybór powoduje u nas trudności w podjęciu ostatecznej decyzji o zakupie szukanego urządzenia – mnogość marek i modeli jest dość przytłaczająca. Firma NAX jednym z popularniejszych producentów kosiarek i kos spalinowych. Z tego artykułu dowiesz się, jakie firma ma opinie i jakie ma modele w sowjej ofercie.

NAX – co to za firma?

Wiele osób poszukujących różnych sprzętów, podczas przeglądania ofert natrafia na firmę NAX – co to za firma? 

NAX jest producentem spalinowych kosiarek, kos, odkurzaczy i pilarek. Firma powstała przy współpracy z drugą, amerykańską firmą Briggs&Stratton, która zajmuje się produkcją silników. Wszystkie urządzenia mają oczywiście licencje Briggs&Stratton, która jest gwarantem jakości urządzeń spalinowych.

Kosiarka NAX: źródło naxpower.com

Kosa spalinowa NAX 800B – opinie

Model kosy spalinowej NAX 800B ma świetne opinie wśród osób, które zakupiły sprzęt. Jest to jedna z popularniejszych i mocniejszych podkaszarek dostępnych w ofercie NAX. Na wielu aukcjach w sekcji „Kosa spalinowa NAX 800B – opinie” możemy przeczytać o pozytywnych odczuciach związanych z użytkowaniem tej kosy.

Podkaszarki spalinowe świetnie sprawdzają się przy koszeniu trudno dostępnych miejsc – między drzewami, krzewami czy w wąskiej przestrzeni między budynkiem a płotem. Konsumenci kosę spalinową NAX 800B opiniują bardzo dobrze – przede wszystkim ze względu na jej moc, która pozwala na skoszenie dużych zarośli trawy. Stosunek ceny do jakości jest tu naprawdę na plus

NAX 5000S – opinie

Kosiarka NAX 5000S w opiniach użytkowników wypada bardzo korzystnie na tle konkurencji. Jej silnik Briggs&Stratton 875EXi Series jest bardzo dobrze oceniany przez użytkowników sprzętu. Kosiarka NAX 5000S opiniowana jest jako bardzo funkcjonalna – konsumenci doceniają praktyczny system skrętnych kół. 

W kosiarce spalinowej B&S 875 NAX 5000S, w opiniach, oceniany jest również zbiornik na trawę – ma on aż 75 l, co bardzo usprawnia proces koszenia. Jej posiadacze chwalą stosunek jakości do ceny. Na wielu forach internetowych, w wątkach „Kosiarka spalinowaj B&S 875 NAX 5000S – opinie” możemy także przeczytać pochwały związane z możliwością jej obrotu o 360° w miejscu.

Pilarka spalinowa NAX 400C – opinie 

Na grupach ogrodniczych, o pilarce spalinowej NAX 400C opinii przeczytać możemy bardzo dużo. Jest to jeden z częstszych wyborów osób pracujących w ogrodach. Użytkownicy podkreślają jej poręczność. Silnik w pilarkach spalinowych NAX 400C opiniowany jest jako bardzo mocny, przez co urządzenie doskonale radzi sobie z cięciem różnego drewna. 

Odkurzacz do liści – NAX 950V – opinie

Odkurzacze do liści są coraz popularniejszym sprzętem wykorzystywanym przez nas do prac wokół domu. Model odkurzacza do liści NAC 950V, w opiniach wypada bardzo korzystnie. Chwalona jest moc jego dmuchawy. Użytkownicy odkurzacza do liści NAX 950V w opiniach podkreślają także jego poręczność.

Kosiarka NAX 4000S – opinie 

Kolejny model spalinowych kosiarek NAX – 4000S, w opiniach klientów oceniany jest dość wysoko. Jeden z użytkowników na aukcji kosiarki NAX 4000S w opinii podzielił się czasem, który poświęca obecnie na skoszenie 2000m² – po zakupie sprzętu zajmuje mu to tylko jedną godzinę. Chwalone są również jej skrętne koła. Ma ona także uchwyt na napój, co docenia wielu konsumentów.

Podkaszarka NAX 600B – opinie 

Podkaszarka NAX 600B opiniowana jest jako bardzo użyteczny sprzęt. Jej mocny silnik usprawnia pracę i dobrze radzi sobie z wysokimi i gęstymi trawami. Chwalona w podkaszarce NAX 600B, w opiniach, jest możliwość regulacji kosy do wzrostu osoby korzystającej ze sprzętu. Jej poręczne uchwyty, umożliwiające swobodne manewrowanie, również są doceniane przez nabywców urządzenia.

Kosiarka spalinowa NAX 2000S – opinie

Trzecim modelem kosiarek spalinowych NAX jest 200S – opinie o nim są dobre, mimo że jest to starszy model. Użytkownicy chwalą w niej opcję Ready Start, która zapewnia łatwe uruchomienie silnika, bez konieczności pompowania paliwa. Posiadacze średnich i dużych ogrodów doceniają szerokość jej koszenia – 46 cm. 

Podkaszaka NAX 700B – opinie

Podkaszaka NAX 700B w opiniach wypada rewelacyjnie – nic dziwnego, jest to jeden z mocniejszych modeli w ofercie NAX. Użytkownicy zachwalają jej konstrukcję, która umożliwia pracę w trudnych warunkach. Doceniana jest jej poręczność, dzięki czemu mniej męczy nas cały proces koszenia. Szelki w podkaszarce NAX 700B opiniowane są jako bardzo wygodne i solidne. Świetnie nadaje się ona do nierównych terenów i ciężko dostępnych miejsc.

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najpopularniejsze