Strona głównaOpinie o firmachBaumr AG - opinie. Co to za firma?

Baumr AG – opinie. Co to za firma?

Liczba marek produkujących różnego rodzaju sprzęt jest dość przytłaczająca. Warto jest czytać opinie o każdej z nich, gdyż wiele firm lubi sprzedawać urządzenia wątpliwej jakości. Baumr AG, co to za firma? Poniższy artykuł jest zbiorem najważniejszych informacji o firmie Baumr AG oraz o jej produktach.

Baumr AG – co to za firma?

Informacji o polityce firmy czy jej historii, nie znajdziemy dużo w Internecie. Po wpisaniu pytania „Baumr AG – co to za firma?” dostajemy głównie konkretne modele i akcje z nimi.

 Baumr AG jest niemieckim producentem pilarek, kos spalinowych, agregatów czy wiertarek. Z recenzji sprzętów w Internecie, wnioskować możemy, że firma odznacza się dużą dbałością o detale. Konsumenci podkreślają również solidne wykonanie narzędzi. 

Pilarka Baumr AG – opinie

Pilarka Baumr AG w opiniach wypada naprawdę dobrze. Użytkownicy podkreślają jej korzystny stosunek ceny do jakości. Chwalona jest jej moc, dzięki której tnie grube i duże kawałki drewna. 

Na jednej z aukcji Allegro, na której sprzedawana jest Pilarka Baumr AG, w opiniach, przeczytać możemy, że jej hamulec jest bardzo czuły, a korki wlewowe są dobrze uszczelnione.

Jednym z niewielu minusów piły jest niejasna instrukcja obsługi, która dołączona jest do sprzętu.

Kosa spalinowa Baumr AG – opinie

Kosa spalinowa została oceniona bardzo wysoko. Na Allegro zebrała aż 460 ocen i 91 recenzji. Źródło: allegro.pl

Kolejny produkt, czyli kosa spalinowa od Baumr AG, opinie ma bardzo pozytywne. Konsumenci chwalą jej dobrą jakościowo rurę wysięgnika. Jej joystick daje możliwość łatwego i szybkiego włączenia startu, blokady i gazu. 

Kosa spalinowa Baumr AG opiniowana jest jako produkt korzystny cenowo. Wielu nabywców uważa, że jest to jedna z lepszych kos w tym przedziale cenowym. Podczas jej konstrukcji zadbano o środowisko – dzięki 2 pierścieniom na tłoku, produkuje ona mniej spalin.

Kosa sprzedawana jest często w zestawie z różnymi akcesoriami, które bardzo ułatwiają pracę. Kosa od Baumr AG wyróżnia się na tle konkurencji m.in brakiem linki napędzającej urządzenie, która często ulega zniszczeniu. Napędzana jest stalowym, hartowanym prętem zakończonym wieloklinem. 

Agregat prądotwórczy Baumr AG – opinie

Zakup agregatu wiąże się z większym wydatkiem. Agregat prądotwórczy od Baumr AG w opiniach wypada bardzo korzystnie. Jest on wyposażony w AVR, dzięki czemu możemy podłączyć go do laptopa, telewizora czy lodówki. 

Nabywcy agregatu prądotwórczego Baumr AG opiniują go jako niezwykle mocny sprzęt w swojej klasie cenowej. Ma on możliwość wytworzenia prądu o napięciu 230 V.  

Istnieją różne wersje agregatów, każda dysponuje inną mocą. Różni je również cena – im większa możliwość wytworzenia prądu, tym sprzęt jest droższy. Użytkownicy doceniają łatwość użytkowania agregatów oraz solidność ich wykonania.

Wiertarka stołowa Baumr AG – opinie

Wiertarki stołowe od Baumr AG w opiniach internetowych są bardzo chwalone. Użytkownicy zwracają uwagę na komfort ich użytkowania, który wynika m.in. z cichej pracy urządzenia czy braku drgań. 

Na różnych aukcjach oferujących wiertarki stołowe Baumr AG, w opiniach, przeczytać możemy, że sprzęt jest naprawdę dopracowany. Każdy detal jest porządnie wykonany, co składa się na solidność całego narzędzia. 

Wiertarka stołowa od Baumr AG sprawdza się nie tylko w domowym warsztacie – używają jej także profesjonaliści. Pracę ze sprzętem ułatwia 9 – stopniowa regulacja obrotów – od 500 do 2500 obrotów na minutę. 

Korzystanie z wiertarki stołowej Baumr AG jest bezpieczne – wyposażono ją w dodatkowe zabezpieczenie przed otwarciem osłony w czasie pracy. 

Doceniany jest jej stół roboczy, który ma możliwością regulacji wysokości oraz kąta nachylenia, co zdecydowanie ułatwia pracę wielu konsumentom. 

Niemiecka kosa spalinowa/podkaszarka Baumr AG 5.7 – opinie

Niemiecka kosa spalinowa/podkaszarka Baumr AG 5.7 – opinie o urządzeniu są w przeważającej części pozytywne. W tym konkretnym modelu doceniana jest przede wszystkim moc, z jaką działa narzędzie. Jest to świetny produkt, jeśli chcemy kupić kosę spalinową w dobrej cenie. 

Na forach internetowych znajdziemy wiele wątków zatytułowanych „Niemiecka kosa spalinowa/podkaszarka Baumr AG 5.7 – opinie”. Niska cena tego typu sprzętów, często budzi podejrzenia – użytkownicy chcą mieć pewność, że nie zepsuje się on po kilku użyciach. Jeśli chodzi o tę markę, to obawy są bezzasadne – Baumr AG słynie zarówno z niskich cen, jak i jakości produkowanych narzędzi. 

Baumr AG – made in China czy jednak nie? Czyli kraj produkcji/pochodzenia

Wiele osób zastanawia się nad pytaniem „Baumr AG – made in China czy jednak nie?’ – czyli kraj produkcji/pochodzenia sprzętów. Baumr AG (z dostępnych w Internecie informacji) jest niemiecką marką, jednak wiele osób podejrzewa ją o produkcje w Chinach.

Niemieccy producenci słyną z jakości wytwarzanego sprzętu. Nie mamy jednak konkretnej odpowiedzi na pytanie dotyczące „Baumr AG – made in China czy jednak nie?’ – czyli kraj produkcji/pochodzenia sprzętów od samej firmy. Jednak nie ma dowodów na to, że firma oszukuje i produkuje w innym, niż podaje miejscu.

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

Najpopularniejsze