Strona głównaOpinie o firmachDanwood - opinie, praca, cennik

Danwood – opinie, praca, cennik

Każdy z nas marzy o własnych czterech kątach, a gdy pojawia się promocja lub okazja, aby wybudować swój własny dom za tańsze pieniądze to zaczynamy myśleć. Być może słyszałeś już o domach z prefabrykatów. Domy te są bardzo szybko budowane i często o wiele tańsze niż domy murowane. Namnożyło się firm, które chcą stawiać domy z prefabrykatów. Widzą w tym nowy trend i możliwość szybkiego zarobienia pieniędzy. Dlatego trzeba zrobić odpowiedni research zanim przekażemy pieniądze firmie, która ma budować dla nas dom. 

Jedną z takim firm, która zajmują się dostawą domów prefabrykowanych jest Danwood. Działają prężnie w Polsce, ale także w Niemczech, w Austrii czy w Wielkiej Brytanii. Sama firma na rynku jest już ponad 20 lat, więc możemy mieć pewność, że nie jest to firma z pierwszej łapanki, której zamarzyło się stawiać domy. 

Danwood opinie

To co nas może obchodzić przed zakupem to nie tylko ceny, ale oczywiście też opinie. Danwood według raportu najwięcej mieszkań sprzedaje na rynku niemieckim. Polacy jednak coraz częściej stawiają na takie rozwiązania i firma ma tutaj bardzo dobre perspektywy. Danwood family to domy, które cieszą się tam największą popularnością. 

Pozytywne opinie zawierają zazwyczaj kilka kluczowych zalet tego rozwiązania.

  1. W opiniach często przewija się słowo “czas”. Domy od Danwood budują się szybko. Czas realizacji to nie rok czy dwa, jeśli mamy odpowiednie funduszę to mozęmy postawić taki dom w ciągu kilku miesięcy.
  2. Oszczędność energetyczna – w opiniach nie mogło zabraknąć wzmianki o tym, że takie rozwiązanie jest energooszczędne. Materiał ten zapewnia bardzo dobrą izolację termiczną, więc nie ma problemu z szybkim ubytkiem ciepła zimą. Dodatkowo zapewnia komfortową temperaturę podczas upałów. 
  3. Kontakt – czasami można dostarczać na rynku naprawdę średniej jakości produkt, ale wszystko to nadrabiać jakością obsługi klienta. Tutaj nie możemy znaleźć negatywnych opinii, obsługa jest na wysokim poziomie i nie zapominają o kliencie po wpłaceniu pieniędzy. 

Danwood cennik

Ile kosztuje dom danwood? Za 78 metrów domu zapłacimy 271 tysięcy. Ceny zależą oczywiście od metrażu i konfiguracji naszego domu. Jeśli marzy nam się dom Family 128, czyli dom o powierzchni 128 metrów to zapłacimy za nieco 364 tysiące złotych. Ceny jak widać nie są aż takie promocyjne, ale nie zapominajmy, że mamy 2020 rok i o domie za 100 tysięcy możemy już dawno zapomnieć. Cennik na stronie dot. postawienia domu oraz zakres robót wewnątrz domu. Jesteśmy na starcie wyposażeni w wszelkiego rodzaju instalacje elektryczną, wodno-kanalizacyjną czy wentylację mechaniczną. 

Danwood praca

Tak duża firma jest oczywiście sporym pracodawcą na rynku. Sama firma według wikipedii zatrudnia około 1700-1800 osób. Na goworku oczywiście znajdziemy przeróżne opinie. Jedyni wyzywają firmę i piszą negatywne opinie, jednak spora większość jest pozytywna. Jest to firma, która ma stabilną pozycję na rynku i widać to w pracy. Nie ma tam dużej rotacji, jest system premiowy, a pracownicy wydają się zadowoleni ze swojej pracy. Danwood pracę ma praktycznie zawsze, rozwija się, więc rekrutacja trwa niemal przez cały rok. 

Widzimy, że firma ta ma sporę perspektywy, a dodatkowo opinie mówią nam, że warto zainteresować się produktami tej firmy. Jeśli masz jakieś zastrzeżenia lub właśnie skończyłeś współpracę z tą firmą to pochwal się tym w komentarzu. 

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

Najpopularniejsze