Strona głównaOpinie o firmachStilo Energy - opinie

Stilo Energy – opinie

Chyba możemy powiedzieć już, że rynek paneli fotowoltaicznych w Polsce ma się dobrze. Jest w czym wybierać, ceny są coraz niższe, a to wszystko dopełniają jeszcze dotacje, których jest coraz więcej. Jedną z takich firm jest Stilo Energy, która szczyci się wysoką jakością swoich komponentów oraz nową jakością paneli. Czy faktycznie tak jest, czy możemy zaufać firmie? Na to odpowiedzą opinie klientów. Stilo Energy, która ma własną ekipę instalatorów, więc robotę załatwiają dość sprawnie i szybko. Często w przypadku innych firm było tak, że najpierw robiliśmy zamówienie, a dopiero po dwóch miesiącach instalacja paneli fotowoltaicznych pojawia się na naszym dachu.

Sama firma przedstawia swoje produkty jako produkty pod klucz. Co to w praktyce oznacza? Oznacza to, że firma pomaga klientowi na każdym etapie, od finansowania po instalację. Na stronie Stilo Energy wyczytamy, że panele fotowoltaiczne oraz mocowania czy falowniki są sprowadzane od najlepszych producentów. Stilo Energy chwali się tym, że instalacja paneli fotowoltaicznych odbywa się w sposób bezpieczny dla naszego poszycia dachowego. Było wiele przypadków w innych firmach, gdzie podczas instalacji było sporo problemów z poszycie dachu. Niektóre firmy wręcz uszkadzały dach, przez co otrzymywały negatywne opinie. Jak jest w przypadku Energy Stilo? 

Stilo Energy – opinie klientów 

Klient nasz Pan, ale czy na pewno? Zacznijmy nie od produktów, a od pracy. Musimy powiedzieć, że praca tam jest na dobrym poziomie. Na goworku większość opinii jest przychylnych. Bazując na tych opiniach możemy stwierdzić, że ludzi z pracy w firmie Stilo Energy S.A. są zadowoleni. Czy równie mocno zadowoleni są klienci, którzy zamówili instalację fotowoltaiczną od tej firmy? 

Pierwsza opinia, która rzuciła nam się w oczy jest od Pana Waldemara. Jest to klient z polecenia, co może stanowić sygnał, że firma na już wielu lojalnych klientów, którzy polecają produkty firmy Stilo Energy. Waldemar wychwala firmę, a narzeka tylko na jedną rzecz. Rzecz ta jest niezależna od firmy Stilo Energy, a mianowicie montaż licznika dwukierunkowego. 

Druga opinia to opinia, która została wystawiona w czasie pandemii. Jak wiemy epidemia spowodowała, że wiele firma ma obsuwy czasowe, problemy z instalacjami, dostawcami itd. Tutaj możemy jednak przeczytać, że Pan Grzegorz mimo delikatnego wydłużenia czasu jest zadowolony z instalacji. Skoro firma Stilo Energy działa i dobrze prosperuje w czasach pandemii to znaczy, że dobrze radzi sobie na rynku i jest prawidłowo zarządzana. 

Opinie klientów są dobre do czasu, gdy konkurencja nie zaczyna działać na szkodę drugiej firmy. Trzeba umieć odróżnić fałsz od prawdy. W przypadku Stilo Energy mieliśmy przeczucie, że niektóre mniej przychylne opinie mogą pochodzić od konkurentów. Niestety takie zachowania zawsze będą miały miejsca i ciężko je wykluczyć. 

Firma wydaje się być “zdrowa”. Produkty, jak i sama praca w tej firmie ma dobre opinie.

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

Najpopularniejsze