Strona głównaOpinie o firmachTelewizory Kernau - sprawdzamy jakie posiada opinie

Telewizory Kernau – sprawdzamy jakie posiada opinie

Kernau jest polskim producentem sprzętu AGD i RTV. Ma w swojej ofercie funkcjonalny sprzęt, którego można dopasować do wielu aranżacji. Wyróżnia się on komfortem użytkowania, niezawodnością i byciem przyjaznym dla środowiska. W tym artykule poznasz opinie panujące na forum na temat telewizorów, okapów, pralek, lodówek marki Kernau, a także dowiesz się, ile trwa gwarancja i jak działa serwis.

Telewizor Kernau – jakie posiada opinie?

Na forum internetowych widnieje wiele opinii na temat telewizorów Kernau. Mają one zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników. Liczniejsza jest ta pierwsza grupa. Jak uważają użytkownicy, telewizory Kernau można kupić w bardzo atrakcyjnej, niskiej cenie. Często myśli się, że jeśli coś jest bardzo tanie to nie może być dobre. Tak nie jest w przypadku telewizorów Kernau. Z opinii na forum wynika, że zarówno dźwięk, jak i obraz są świetnej jakości. Zachwycająca jest paleta barwna i żywe kolory. Obraz jest bardzo wyraźny. Oglądanie swoich ulubionych filmów w telewizorze Kernau jest czystą przyjemnością. Na pozytywne opinie na forum wpływa również fakt, że telewizory zostały wyposażone w filtr grzebieniowy. Inny atut to możliwość kontroli rodzicielskiej i blokady wybranych programów. Na jakość obrazu wpływa także dynamiczna redukcja szumów. Telewizory Kernau wyróżniają się nowoczesnym designem. Na potwierdzenie jakości wpływa długa gwarancja producenta.

Okapy Kernau – czy także cieszą się dobrymi opiniami?

Okapy Kernau są wykonane ze stali lakierowanej, dzięki czemu mogą służyć przez wiele lat. Pozytywne opinie wynikają z faktu, że okapy Kernau mogą pracować zarówno w trybie pochłaniacza, jak i wyciągu. Opinie wskazują, że sterowanie okapem Kernau jest bardzo proste i intuicyjne. Odbywa się za pomocą wygodnych przycisków Push-Push. Na dobre opinie wpływa również zainstalowane w okapie naświetlacze ledowe. Daje ono dużo światła, a jednocześnie nie drażni oczu. Ledowe diody są dużo bardziej ekonomiczne aniżeli zwykłe żarówki, dzięki czemu można zaoszczędzić na energii elektrycznej.

Pralka Kernau – jakie opinie na ich temat posiadają użytkownicy?

Pralki Kernau są cenione przede wszystkim za solidne wykonanie i długą 5-letnią gwarancję. Wg opinii pralki Kernau “nie skaczą” przy zbyt małym załadunku. Urządzenia tej marki są prawidłowo wyciszone. Opinie wskazują na różnorodność programów, dzięki czemu można dostosować tryb prania do własnych potrzeb. Użytkownicy twierdzą, że pralka dobrze dopiera. Niektórzy twierdzą, że pralki Kernau są awaryjne i nie odwirowują dobrze prania. Chwalone są natomiast za posiadanie wysokiej klasy energetycznej A +++. Sterowanie jest bardzo proste i wygodne. Pralki Kernau posiadają programy antyalergiczne. 

Lodówka Kernau – jakie posiada opinie?

Lodówki Kernau mają wiele pozytywnych opinii dzięki posiadaniu mechanicznego sterowania i nowoczesnego ledowego oświetlenia wnętrza. Wysoka klasa energetyczna sprawia, że pobór energii jest znacznie niższy. Lodówki Kernau są wyposażone w dodatkowy pojemnik na warzywa i owoce. Takie rozwiązanie sprawia, że są one dłużej przydatne do spożycia. W lodówkach są używane zawiasy typu Corner, dzięki czemu można je ustawiać w narożnikach kuchni. Jak wynika z opinii użytkowników na forach internetowych, lodówki Kernau wyróżniają się równomiernym chłodzeniem i brakiem miejscowych zawilgoceń. Posiadają one odpowiednią cyrkulację powietrze, stąd też wynikają wspomniane atuty. Lodówki Kernau mają w swoim wyposażeniu specjalne komory na mięso i ryby, w których panuje niższa temperatura. Pozytywne opinie wynikają z posiadania przez lodówki systemu No Frost, dzięki któremu ograniczone jest osadzanie się szronu i lodu. Jest to ogromna wygoda, ponieważ można zapomnieć o częstym rozmrażaniu. No Frost wpływa także na mniejsze zużycie energii elektrycznej, ponieważ brak lodu zwiększa sprawność urządzenia.

Serwis – co zrobić, kiedy sprzęt ulegnie awarii?

Jeśli Twój sprzęt jest na gwarancji i uległ awarii, warto jest zwrócić się o pomoc do serwisu Kernau. Po wejściu na stronę producenta należy wybrać kategorię produktu, z którym masz problem. Może być tak, że niektóre usterki będziesz w stanie rozwiązać sam dzięki poradom producenta. Jeśli jednak awaria jest poważniejsza, skontaktuj się telefonicznie lub mailowo z serwisem.

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

Najpopularniejsze