Strona głównaOpinie o firmachPompy IBO - jakie mają opinie?

Pompy IBO – jakie mają opinie?

W dzisiejszym artykule przedstawiamy Wam opinie na temat pomp IBO. Pompy te w ostatnim czasie zyskały sporą popularność. Czy pokanają na polskim rynku takie firmy jak LFP czy Grundfos? Włoski producent EXA Pumps oraz firma z Polski – Dambat dają możliwość zamówienia pomp o przeróżnym przeznaczeniu. Dużą popularnością cieszą się taki pompy jak: pompa obiegowa ibo 25/60, pompa obiegowa ibo ohi 25-40/180 a także pompa elektroniczna ibo beta 25-60. Ocenimy i pokażemy wam zbiór opinii na temat tych pomp. Dodatkowo napiszemy parę zdań na temat opinii całej firmy. Zapraszamy do lektury. 

Pompa, rzecz niezbędna w domku jednorodzinnym. Pompa obiegowa powinna być przede wszystkim energooszczędna, w końcu chodzi ona przez większość czasu. Taką pompą elektroniczną jest ibo beta 25-60 – energooszczędna i wytrzymała. Przynajmniej tak możemy wyczytać w komentarzach na facebook’u. Opinie są naprawdę dobre, a to zasługa przystępnej ceny. W opiniach często użytkownicy przytaczają właśnie przystępność cenową, po co zatem przepłacać? Hałasująca pompa wody może nam uprzykrzyć życie. Jest to częsty problem tak zwanych “chińczyków”, czyli produktów o niskiej jakości. IBO posiada żywotność na naprawdę dobrym poziomie, dodatkowo ma bardzo sprawny serwis. Te wszystkie informacje bazują na opiniach z grupy na facebook.

Masz inną opinie na temat firmy IBO? Wiesz więcej? Podziel się tym w komentarzu!

IBO ma w swojej ofercie także pompy głębinowe. Tutaj opinie są podobne. Rozszerzając jednak temat możemy napisać, że w niektórych przypadkach pompa ta jest przyrównywana do Grundfosa. Pamiętajmy, że pompy IBO są o wiele tańsze niż pompy Grundfos.

Sprawdź: jaką pompę do basenu wybrać?

Pompa ibo czy omnigena

Zawsze trzeba mieć jakiś benchmark. No właśnie – pompa ibo czy omnigena? Tutaj jednak nie ma jednakowej odpowiedzi. To zależy, niektóre modele firmy omnigena mogą być porównywalnie dobre lub nawet lepsze (jeśli bierzemy stosunek jakość/cena). Także tutaj nie ma odpowiedzi – tak pompy IBO są lepsze lub tak pompy Omnigena są lepsze. Wszystko zależy od tego czego oczekujemy, jaki mamy budżet.

A co z popularną pompa elektroniczna ibo beta 25-40? Jakie ona ma opinie? Pompa elektroniczna ibo beta 25-40 zachęca ceną, jeśli mamy mały domek do ogrzania to zdecydowanie jest to pompa dla Ciebie. Opinie są dobre, chociaż widzimy tutaj, że pompa elektroniczna ibo beta 25-40 nie ma podejścia do pomp z LFP cz grundfosa w tym przypadku. Pompa obiegowa ibo 25/60 to kolejny udany produkt od firmy IBO. Opinie na forach podobne jak w przypadku bety. Pocieszające jest to, że serwis tej firmy jest wysokim poziomie. Więc tak naprawdę nie ryzykujemy za wiele, a cena zachęca.

Pompa obiegowa ibo ohi 25-40/180 to również bardzo popularny produkt, który rozpętał  burzę pytań – ludzie szukają instrukcji obsługi, pytają czy warto kupić ten produkt, więc jakie są opinie na temat tej pompy? Można ją kupić za bardzo śmieszne pieniądze, więc jeśli zależy nam na budżetowym zakupie to zdecydowanie opinie mówią nam, żebyśmy nabyli tę pompę. 

Jak widzimy jest naprawdę sporo modeli pomp, o różnym przeznaczeniu, o różnych cenach. Reasumując jednak wszystkie opinie o produktach oraz dokładają do tego całościową opinie na temat firmy IBO to możemy śmiało powiedzieć, że firma ta ma dobre opinie. Jeśli masz inne opinie na temat firmy IBO to podziel się tym w komentarzu. Zależy nam, aby opinie na temat tej firmy były jak najbardziej rzetelne.

Jakub Borowiec
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

3 KOMENTARZE

  1. Pompa Głębinowa IBO jakość „chińska” zdjęcia na życzenie po 2 miesiącach rozpadła się pękła obudowa i cześć elementów pozostała na dnie studni.
    Producent nie przyjął reklamacji, gdyż zażądał wszystkich elementów.
    Zapraszam mogą je wyjąć.

  2. My mamy pompe IBO Italy od Dambat, rozwiązanie bardzo dobre – tanie i praktyczne. Nie mieliśmy żadnych problemów z jej poprawnym działaniem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najpopularniejsze