Strona głównaOpinie o firmachCzy warto kupić drzwi od firmy Doorsy? Opinie

Czy warto kupić drzwi od firmy Doorsy? Opinie

W trakcie przeprowadzania remontu czy wyposażania nowego mieszkania zawsze przychodzi taki moment, w którym należy uporać się z wyborem drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Pojawia się w ten sposób pytanie odnośnie tego, na co zwracać uwagę podczas ich zakupu. Przede wszystkim na wybór drzwi ma duży wpływ ich zastosowanie, w tym przypadku chodzi o to czy będą one zamontowane na zewnątrz, czy wewnątrz budynku. Te dwa rodzaje drzwi cechuje to, że mają inne parametry techniczne i wytrzymałość. Dodatkowo na rynku znajduje się wiele ofert od różnych producentów drzwi. W dalszej części wpisu weźmiemy pod lupę przedsiębiorstwo Doorsy i sprawdzimy, jakie można znaleźć opinie nt. tej firmy.

Drzwi Doorsy – jakie są opinie?

W takim razie, jakie można znaleźć opinie o drzwiach Doorsy? Przede wszystkim przedsiębiorstwo Doorsy prowadzi swoją działalność na rynku polskim od 2001 roku. Firma ta specjalizuje się w produkcji drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Ze względu na swój staż na rynku zdążyła ona wypracować zaufanie i wśród swoich klientów, dostarczając im dobrej jakości, wytrzymałe i funkcjonalne produkty, dlatego często znaleźć można w sieci pozytywne opinie. Na stronie producenta znaleźć można informacje o tym, że przedsiębiorstwo produkujące drzwi Doorsy, zajmuje obecnie ponad dwa hektary obszaru przemysłowy, w tym same hale produkcyjne zajmują powierzchnię około 3000 metrów kwadratowych. Doorsy korzysta z zaawansowanej i innowacyjnej technologii, w ten sposób produkty tej firmy spełniają wszystkie wymagania.

Doorsy rozwinęły się na tyle, że aktualnie posiadają punkty sprzedaży w całej Polsce, dodatkowo drzwi zyskały pewną renomą za granicami naszego państwa i są eksportowane. W ten sposób wywnioskować można, że produkty tej firmy cieszą się dużą popularnością, zainteresowanie i spotkać można wiele pozytywnych opinii.

Drzwi zewnętrzne Doorsy – opinie

Drzwi zewnętrzne Doorsy występują również w wersji ramowo szkieletowej, które stanowią klasyczne rozwiązanie i charakteryzuje je niezwykle duża i wytrzymała konstrukcja, jest również często chwalona, a na forach pojawiają się pozytywne opinie. Dodatkowo dość często znaleźć można w sieci rankingi drzwi antywłamaniowych, w których to właśnie one plasują się wysoko. Najczęściej ta wersja drzwi występuje w dwóch standardach wykończeniowych.

Przede wszystkim drzwi zewnętrzne Doorsy są wyposażone w ościeżnice z wytrzymałą uszczelką, metalowy stabilizator, który znajduje się w ramiaku, szwajcarskie zawiasy (są one wyposażone w zabezpieczenia w postaci wykręcania). Dodatkowo klienci otrzymują do wyboru dwie różne wersje wykonania szyby, w tym przypadku mamy możliwość wyboru lustra weneckiego albo wypukłą szybę. Najczęściej klienci wybierają drzwi zewnętrzne z lustrem weneckim, ten rodzaj wykonania cieszy się pozytywnymi opiniami

Podczas wyboru drzwi zewnętrznych warto również zwracać uwagę na kolorystykę oraz sposób wykończenia. Najczęściej rekomenduje się to, aby drzwi zewnętrzne były wykonane w tej samej kolorystyce co okna. Z kolei w nowoczesnych domach, przyjmuje się inną zasadę, czyli dobiera się kolorystykę drzwi taką samą, jak pokrycie dachowe. W drzwiach antywłamaniowych najczęściej unika się montowania szyby, albo ogranicza się ich wielkość, dlatego że może ona znacznie osłabić całą konstrukcję drzwi.

W ofercie przedsiębiorstwa Doorsy znaleźć można również drzwi zewnętrzne stalowe i aluminiowe. Drzwi wykonane ze stali są najczęściej wypełnionej od wewnątrz specjalnym materiałem termoizolacyjnym, które są osłonięte grubą warstwą blachy, z kolei na blachę nakładana jest specjalistyczna folia, która wyglądem przypomina drewno. Przede wszystkim wszystkie parametry są zależne od grubości oraz rodzaju wykorzystanego materiału termoizolacyjnego. Mimo wszystko cena za drzwi stalowe jest zdecydowanie wyższa niż w przypadku drzwi aluminiowych, jednak to właśnie one cieszą się największym zainteresowaniem i zyskują pochlebne opinie w sieci. Z kolei drzwi zewnętrzne Doorsy wykonane z aluminium charakteryzuje to, że są bardziej podatne na uderzenia, często pojawiają się wgniecenia.

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

1 KOMENTARZ

  1. Drzwi wyglądają porządnie. Jedna uwaga do lustra weneckiego – jeżeli na zewnątrz jest ciemno/półmrok a w środku pali się światło, to zasada lustra weneckiego działa odwrotnie, czyli będąc w środku nie co jest na zewnątrz, natomiast widać nas i wszystko co jest wewnątrz.

Najpopularniejsze