Radaway opinie

Radaway, czyli firma, która dość mocno rozpycha się swoimi produktami na rynku kabin prysznicowych, brodzików, parawanów, a nawet drzwi wnękowych. Sam producent przedstawia się jako producent wysokiej jakości kabin prysznicowych. Czy faktycznie kabiny prysznicowe radaway są wysokiej jakości i zasługują na dobrą opinie? Okaże się to po przedstawieniu opinii użytkowników. Radaway to firma, która produkuje w Polsce, więc jest to z całą pewnością zaleta. Swoją produkcję wykonują niedaleko Poznania, w miejscowości Swarzędz. 

Producent ma już sporę doświadczenie w produkcji kabin prysznicowych, więc zobaczymy czy zdobyte doświadczenie przełoży się na pozytywne opinie. Radaway nie kupuje rozwiązań od konkurencji, nie idzie na łatwiznę. Na ich stronie możemy wyczytać między innymi, że posiadają własny dział konsukcyjny, za którym stoją właśni projektanci. 

Kabiny prysznicowe radaway opinie

Zaczynamy od opinii z tego względu, że wiele osób szuka informacji na temat tego czy warto kupić kabinę prysznicową firmą radaway. Zaczniemy od rekomendacji, którą zamieścił pewien hydraulik, który z kabinami prysznicowymi ma styczność na co dzień. Opisuje tam, że instalował już niejednokrotnie kabinę prysznicową radaway. Swoją fachową opinie napisał zatem na bazie swojego doświadczenia. Kabina nie zacieka, nie ma problemów z montażem, nie ma innych niespodzianek, które często pojawiają się w przypadku tanich chińskich kabin. Swoją opinie podsumował słowami, że kabinę poleca, sam ma taką i nie zamierza z niej rezygnować. 

Kabina prysznicowa radaway to produkt premium, przynajmniej w kontekście jakości. Jest to naprawdę solidny, polski produkt, który dość łatwo się u nas sprzedaje. Jeśli na kilkadziesiąt sprzedanych kabin prysznicowych marki radaway nie wraca żadna reklamacja to znaczy, że ta firma robi to po prostu dobrze. 

Kolejna opinia to opinia porównawcza. Jeden z użytkowników porównuje kabinę prysznicową radaway premium plus do poprzedniej kabiny firmy X. Kabinę prysznicową radaway premium plus użytkuje od ponad 3 lat i może stwierdzić, że był to dobry zakup. Po trzech latach często są problemu z rolkami, nie domykają sie, nie działają poprawnie, w przypadku radaway po trzech latach rolki są nadal jak nowe. Jest to z całą pewnością kolejna zaleta, która przekonuje coraz większą rzeszę ludzi do zakupu produktów właśnie tej firmy. 

Radaway Cennik

Jak wiemy cena kabiny będzie zależeć od tego jakie będzie miała wymiary. Przykładowa cena części frontowej kabiny euphoria walk-in II to 1300 złotych brutto w wariancie szkła przejrzystego. 

Przeglądając radaway cennik możemy powiedzieć, że ceny nie są najtańsze. Jednak w życiu nie chodzi o to, żeby za każdym razem oszczędzać. Cena na pewno jest adewkatna do ceny. Lepiej zapłacić 20% więcej i użytkować kabinę 50% dłużej, niż oszczędzać i szargać swoje nerwy. 

Radaway zatem wydaję się firmą, która nas zaskoczyła. Zaskoczyła nas tym, że posiada tyle pozytywnych opinii i przychylnych słów od swoich użytkowników. Cieszymy się, że na polskim podwórku znajdziemy firmę, która faktycznie dba o jakość i zadowolenie klientów. Jeśli Ty masz inną opinie lub podobną to zachęcamy Cię do zostawienia komentarza. Im więcej obiektywnych opinii w internecie tym lepiej dla nas wszystkich.

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

1 KOMENTARZ

  1. Podczas budowy domu nie spotkałem jeszcze takich amatorów jak w firmie Radaway. Za dwie małe szybki (kabina prysznicowa) zażyczyli sobie 3600 zł, pomiarowiec dwa razy przyjeżdżał, bo raz zgubił swoje rysunki, a zaliczka [rzed pomiarem 246 zł przepadła, bo pomiarowiec kazał do głównej firmy się zgłosić po zwrot zaliczki, a ci nie mają zamiaru oddać kasy, bo do transakcji ostatecznie nie doszło.

Najpopularniejsze