Strona głównaOpinie o firmachRolety marki Portos - opinie

Rolety marki Portos – opinie

Roleta zewnętrzna to istotny element, który chroni wnętrze mieszkania przed nagrzewaniem się i nasłonecznieniem. Dodatkowo pełnią rolę izolacji akustycznej i zapewniają ochronę antywłamaniową. Na rynku znajduje się wiele rolet zewnętrznych, które pochodzą od różnych producentów np.: Portos. Rolety zewnętrzne dzieli się na te z widoczną kasetą i rolety podtynkowe. W dalszej części artykułu, podpowiemy na co zwracać uwagę podczas wyboru rolety do swojego, i sprawdzimy, jakie pojawiają się opinie nt. producenta Portos.

Rolety marki Portos – jakie pojawiają się opinie?

W takim razie, jakie można znaleźć opinie o roletach zewnętrznych marki Portos? Przede wszystkim producent Portos, to przedsiębiorstwo, które zlokalizowane jest w Kaliszu i należy ona do jednych z wiodących producentów rolet zewnętrznych. Ze względu na swoją długoletnią działalność, marka zyskała renomę i dość pochlebne opinie wśród swoich klientów. W ofercie firmy znaleźć można również rolety nadstawne i nadprożowe. W przypadku domów, które posiadają duże przeszklenia, Portos przygotował żaluzje fasadowe, które przyczyniają się do izolacji termicznej domu i dodatkowo pełnią funkcję ozdobną zwiększając tym samym atrakcyjność budynku. Producent Portos podczas produkcji rolet wykorzystuje zaawansowaną i innowacyjną technologię, dlatego produkty tej marki charakteryzują się wysoką jakością i wykonaniem.

W sieci znaleźć można opinie o tym, że Portos oferuje rolety w przystępnej cenie. Przechodząc na oficjalną stronę producenta można skorzystać z konfiguratora, który umożliwia stworzenie specjalnej wyceny i oferty rolet opierając się na wprowadzonych informacjach. Dzięki takiej opcji można w szybki i prosty sposób złożyć zamówienie bez wychodzenia z domu. Producent wykonuje również niestandardowe projekty, możliwa jest opcja, w której można dostosować kształt skrzynki, profili i wybór odpowiedniego koloru. Dodatkowo do każdej rolety zewnętrznej dostępne są moskitiery. W sieci pojawia się wiele pozytywnych opinii na temat rolet zewnętrznych marki Portos, najczęściej opinie sugerują to, że bardzo dobrze sprawują się w trakcie otwierania i zamykania się, dodatkowo bardzo rzadko pojawiają się jakiekolwiek awarie związane z funkcjonowaniem tych rolet.

Najpopularniejszą roletą w ofercie producenta Portos jest model ST2000. Przede wszystkim popularność ta pochodzi od tego, że jest ona możliwa do montażu na trzy różne sposoby, model ten umożliwia zamontowanie rolety na elewacji, nad oknem, albo pod ramą okienną, dodatkowo są one dostępne w przystępnej cenie. W ofercie znaleźć można również rolety z kasetą, które przybierają kształt owalny, a nawet półokrągły.

Innym wartym polecenia modelem jest roleta IT2000, która stanowi połączenie zewnętrznej i nadstawnej rolety. W przypadku pozostałych modeli, IT2000 można zabudować, tym samym istnieje możliwość na to, aby całkowicie ukryć kasę. Ten rodzaj rolet wyróżnia się najczęściej swoją atrakcyjnością i estetyką, dlatego że kaseta jest ukryta i stanowi ona spójną część okna.

Rolety wewnętrzne marki Portos

Obecnie dużą popularnością cieszą się rolety wewnętrzne, które znajdują swoje zastosowanie we wnętrzu mieszkania. Tak jak w przypadku zewnętrznych, stanowią one barierę ochroną przed nadmiernym nasłonecznieniem i dodatkowo pełnią funkcję dekoracyjną mieszkania. W ofercie producenta Portos, znaleźć można również rolety wewnętrzne kasetowe i wolno wiszące. Najczęściej montaż takich rolet polega na przymocowaniu ich do ściany, lub ramy okiennej.

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

Najpopularniejsze