Strona głównaOgródHortmasz - co to za firma? Opinie o modelach HKS 253, HKS...

Hortmasz – co to za firma? Opinie o modelach HKS 253, HKS 246, HGS 900, X620n

Hortmasz to jedna z najciekawszych firm na rynku, które mają w swojej ofercie maszyny ogrodnicze i te do utrzymywania terenów zielonych. Na ich stronie możecie znaleźć szeroki wybór kosiarek, kos i nożyc spalinowych, glebogryzarek, wertykulatorów, opryskiwaczy, dmuchaw i odkurzaczy, wiertnic glebowych, zgniataczy do owoców i wiele, wiele innych! Wystarczy zerknąć na ich stronę i sami się przekonacie!

Z jednej strony ciężko jest pisać o artykułach i maszynach ogrodniczych, kiedy tak głośno i nieustannie mówi się o suszy. Eksperci podkreślają, że susza to cichy zabójca. Sami możemy zauważyć, że trawniki są wypalone i zaczynają coraz bardziej przypominać siano. Ta smutna rzeczywistość sprawia, że nie cieszymy się już tak bardzo z uprawy roślin i pielęgnowania przestrzeni wokół naszych domów. 

Pomimo tego, warto, choć na chwilę zwrócić uwagę na to, jakie sprzęty ogrodnicze są warte sprawdzenia. Pielęgnacja terenów zielonych to hobby i praca, z których w miarę możliwości nie powinniśmy rezygnować, mogą nam one przywrócić odrobinę radości w tych trudnych czasach.

Źródło: Media Expert. Ocena dla Wertykulator spalinowy HORTMASZ HWS 420

Hortmasz – co to za firma? Polski kapitał?

Słyszycie Hortmasz i zastanawiacie się co to za firma? Śpieszymy z odpowiedzią. Hortmasz to przede wszystkim doświadczenie – działają oni na rynku od ponad 30 lat i oferują najlepszej jakości maszyny ogrodnicze i te do utrzymywania terenów zielonych. Stawiają na jakość, dlatego znajdziecie u nich tylko renomowane produkty. Firma dba o to, by iść z duchem czasu i działać w zgodzie z najnowszą technologią, co pomaga wybierać niezawodne rozwiązania. Fajne jest to, że oprócz maszyn ogrodniczych Hortmasz oferuje także części do kosiarek, oleje, smary i inne dodatki.

Firma Hortmasz współpracuje z przedsiębiorstwami z kraju i zagranicy, ale posiada polski kapitał.

Czytaj dalej, jeśli chcesz poznać opinie na temat firmy Hortmasz oraz jej produktów. Kosiarka HKS 253 NE, kosiarka spalinowa z napędem HKS 246 NE 150 cm3, kosiarka HKS 246 N, glebogryzarka HGS 900 i glebogryzarka HGS X620N nie będą miały przed tobą tajemnic, kiedy poznasz opinie na ich temat.

Pamiętaj, że przed zakupem jakiegokolwiek sprzętu, narzędzia, czy maszyny niezmiernie ważne jest zapoznanie się z opiniami, które pomogą ci sprawdzić, jakie doświadczenia z produktem mają inni, podobni do ciebie ludzie. Warto dzielić się opiniami w sieci, by ułatwiać wybór pozostałym zainteresowanym 🙂

Hortmasz opinie Internautów

Jakie opinie w sieci ma firma Hortmasz? Klienci chwalą firmę za szeroką ofertę różnorodnych produktów, w której każdy może znaleźć coś dla siebie. Ich maszyny sprawdzają się dobrze zarówno na mniejszych, jak i na większych powierzchniach, co jest niekwestionowaną zaletą. Ich kosiarki mają dobry stosunek ceny do jakości… i to się ceni! Opinie sugerują też, że ich kosiarki i glebogryzarki są bardzo wytrzymałe i idealnie nadają się do pracy we własnym ogrodzie. 

Z drugiej strony mówi się, że niektóre modele oferowane przez firmę Hortmasz były wadliwe – małe wpadki dotyczyły pękania podwozia i łamania się kółek, mamy jednak nadzieję, że wadliwe modele i produkty zostały już dawno wycofane. Ogólnie można powiedzieć, że firma Hortmasz jest godna polecenia.

hortmasz opinia na media expert
Źródło: Media Expert.

Kosiarki Hortmasz opinie na forum

Opinie na temat kosiarek firmy Hortmasz pojawiają się na licznych forach – forum ogrodnicze to świetne miejsce do dzielenia się swoimi przemyśleniami na temat maszyn ogrodniczych. Często inni klienci potrafią doradzić lepiej niż pan w sklepie, ponieważ mają podobne potrzeby i oczekiwania do naszych.

Firma Hortmasz oferuje dobre kosiarki w przystępnej cenie. Klienci są zadowoleni z zakupionych maszyn i podkreślają, że kosiarki Hortmasz mają lepszą jakość niż “typowe chińskie badziewie”. Plusem jest też to, że firma działa na rynku już od ponad 30 lat – wzbudza to w klientach zaufanie. 

Kiedy internauci pytają na forum o dobrą kosiarkę wartą swojej ceny często polecane są im te od Hortmasz.

Hortmasz HKS 253 NE opinie, test, forum

Jesteście ciekawi, jakie opinie ma kosiarka Hortmasz HKS 253 NE? Klienci potwierdzają, że model HKS 253 NE jest zgodny ze specyfikacją. Kosiarka świetnie sprawdza się na dużych powierzchniach i ma dobry rozrusznik akumulatorowy. To maszyna do zadań specjalnych – osoby, które ją mają, piszą na forum, że kosiarka bardzo dobrze sobie radzi na nierównym terenie i nie są jej straszne wysokie trawy i pokrzywa. Mokra trawa również nie jest problemem. Pozytywne opinie na temat kosiarki Hortmasz HKS 253 NE odnoszą się też do mocy silnika, wytrzymałości i sprawności poruszania się. W serwisie YouTube można też znaleźć pojedyncze testy tej kosiarki, jeśli posiadacie ten konkretny model, to koniecznie nagrajcie swój własny test i podzielcie się nim z innymi.

Czy kosiarka Hortmasz HKS 253 NE ma jakieś negatywne opinie? Tak, choć jest ich naprawdę niewiele. Jedna z opinii na forum mówi o tym, że śruby mocujące panel na baterię mogą się luzować pod wpływem wibracji kosiarki. Zdarzało się też, że wypadły. Inna opinia dotyczy słabego mocowania uchwytu, co wpływa na swobodę prowadzenia kosiarki. 

Pomimo tych nielicznych wad, zdecydowanie przeważają pozytywne opinie i trzeba się naprawdę natrudzić, żeby znaleźć te mniej przychylne. Klienci są bardzo zadowoleni z kosiarki Hortmasz HKS 253 NE i opinie to potwierdzają.

Hortmasz HKS 246 NE (kosiarka spalinowa z napędem HKS 246 NE 150 cm3) opinie

Kosiarka spalinowa z napędem HKS 246 NE 150 cm3 to jeden z najbardziej cenionych produktów oferowanych przez Hortmasz… i ma też dobrą cenę. Opinie na temat kosiarki HKS 246 NE dotyczą mocy silnika, jej sprawności i tego, że jest bardzo wydajna. Dużym plusem jest też stosunek jakości do ceny – kosiarka HKS 246 NE jest wyposażona w kosz na trawę, deflektor wyrzutu bocznego i zaślepkę wyrzutu tylnego, a cena jest naprawdę spoko, często można też trafić na promocję. Można powiedzieć, że klienci są wręcz zachwyceni tym, jak sprawuje się kosiarka spalinowa z napędem HKS 246 NE 150 cm3.

Czy kosiarka HKS 246 NE ma negatywne opinie? Pojedyncze negatywne opinie odnoszą się do tego, że dla drobniejszych osób może się ona wydawać ciężka. Kolejną wadą jest to, że kosiarka spalinowa z napędem HKS 246 NE 150 cm3 czasami ma problem z odpaleniem z rozrusznika na ciepłym silniku, lecz inni posiadacze komentują, że u nich ten kłopot się nie pojawia.

Hortmasz HKS 246 N opinie, test, forum

Kosiarka Hortmasz HKS 246 N ma głównie pozytywne opinie. Klienci podkreślają, że jest warta swojej ceny – dobrze się spisuje i radzi sobie nawet z nierównomierną powierzchnią. Niestety w przypadku tej kosiarki pojawia się też nieco więcej wad – po jej zakupie warto dokręcić śruby, które mogą się luzować w trakcie używania maszyny. Klienci sugerują też, że kosiarka HKS 246 N mogłaby mieć regulację prędkości, to znacznie wpłynęłoby na poprawę jakości użytkowania. 

Modele wymienione wyżej, czyli kosiarka HKS 253 NE i kosiarka spalinowa z napędem HKS 246 NE 150 cm3 wydają się być bardziej godne uwagi. Na YouTubie nie ma niestety żadnego tekstu, który pokazywałby, jak pracuje kosiarka Hortmasz HKS 246 N, opinie na forum muszą nam więc wystarczyć.

Hortmasz HGS 900 opinie, recenzja, test

Z opinii dotyczących kosiarek przechodzimy do tych dotyczących glebogryzarek. Jesteście ciekawi, jakie opinie ma glebogryzarka Hortmasz HGS 900? 

W sieci nie znajdziemy za wiele opinii dotyczących tego produktu. Z nielicznych głosów klientów można stwierdzić, że opinie są podzielone – niektórzy chwalą glebogryzarkę HGS 900, podkreślają, że działa sprawnie i spełnia ich oczekiwania. Inni natomiast zwracają uwagę na słabą jakość sprężyn i wątpliwe wykończenie. Opinii jest za mało, by móc wyciągnąć z nich jakieś konkretne wnioski. Jeśli jednak chcecie zobaczyć, jak pracuje ta glebogryzarka, to na kanale Hortmasz w serwisie YouTube dostępny jest krótki filmik, który to pokazuje.

Masz glebogryzarkę Hortmasz HGS 900? Podziel się swoją opinią na jej temat, nagraj test lub dodaj recenzję – to na pewno pomoże osobom, które zastanawiają się nad jej zakupem.

Hortmasz glebogryzarka opinie na forum

Jak sprawdzają się glebogryzarki oferowane przez firmę Hortmasz? Na forum pojawiają się liczne opinie. Część klientów podkreśla, że jakość glebogryzarek tej marki jest adekwatna do ceny. Mają one naprawdę wielu zwolenników, którzy prześcigają się w wymienianiu coraz to nowych modeli, które polecają. Miło widzieć, że Hortmasz ma glebogryzarki, które tak dobrze sprawdzają się klientom. Pozytywne opinie dotyczące glebogryzarek tej firmy odnoszą się na przykład do mieszanego kierunku obrotu noży. Niektórzy chwalą, że mają swój sprzęt już kilka lat i działa on bez zarzutu. 

Glebogryzarka Hortmasz HGS X620N opinie, test, co mówią na forum?

Glebogryzarka Hortmasz HGS X620N to zdecydowanie sprzęt dla profesjonalistów – waży 107 kg i może pomóc ogrodnikom i firmom usługowym. Jakie są opinie na jej temat? Głównie pozytywne. Glebogryzarka Hortmasz HGS X620N działa sprawnie i pomaga ogarnąć dużą powierzchnię w stosunkowo krótkim czasie. Ogólna jakość sprzętu jest dobra, a dwukierunkowe noże to strzał w dziesiątkę.

Po przeczytaniu opinii na temat tak różnych modeli kosiarek i glebogryzarek od Hortmasz nie musisz się już zastanawiać co to za firma. Znasz już plusy i minusy takich modeli jak: Hortmasz HKS 253 NE, HKS 246 NE, HKS 246 N, HGS 900, HGS X620N. Teraz wybór należy do ciebie!

Zobacz tez:

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

Najpopularniejsze