Strona głównaOpinie o firmachHigher - opinie o produktach

Higher – opinie o produktach

Higher to firma, która słynie ze swoich drabin. Choć drabiny to tylko część tego co oferują to zawojowały świat – w pozytywnym znaczeniu. Dobra cena, wysoka jakość, brzmi jak dobra reklama? Oparta jest ona na opiniach, które znaleźliśmy w internecie. Czy są jakieś negatywne wzmianki o tej firmie? Przeczytaj, aby się dowiedzieć. 

Drabina aluminowa 3×11 to chyba jeden z najpopularniejszych produktów firmy Higher. Zdecydowaliśmy, że właśnie na bazie tej drabiny będziemy szukać opinii o tym produkcie oraz o firmie. Dodatkowo widzimy, że spawarka inwertorowa higher 300a również ma dość sporą popularność

Drabina aluminiowa 3×11 higher

Drabina aluminiowa 3×11 higher to naszym zdaniem najpopularniejszy produkt. Do zalet tego produktu na pewno zaliczymy fakt, że jest ona lekka za sprawą aluminium i poręczna. Drabina kosztuje zaledwie 400 złotych brutto, co jest ceną małą, jak na możliwości które nam daje. Drabina aluminiowa 3×11 HIGHER ma gwarancję 10 lat i pozwala między innymi na prace na wysokości nawet 8,5 metra. Gumowe stopki stabilizatora pozwalają na bezpieczną pracę zgodną z BHP oraz na pracę między innymi na schodach. Opinie są tutaj jednoznaczne, lepszej drabiny w tej cenie najprawdopodobniej nie znajdziesz. Jeśli znajdziesz to podziel się tym w komentarzu, bo jesteśmy sami ciekawi. Drabina aluminiowa 3×11 higher opinie ma zatem pozytywne i warto kupić produkt tej firmy. Sporą popularnością cieszy się także drabina aluminiowa 3×9 higher. Opinie na temat tej drabiny są podobne. 

Zagęszczarka higher opinie

Firma dość mocno rozbudowała swoją gamę produktów, które możemy kupić. Zagęszczarka Higher posiłkuje się silnikiem BRIGGS&STRATTON. Silnik zatem pochodzi od sprawdzonej firmy, która dostarcza silniki do wielu producentów narzędzi ogrodowych czy budowlanych. Sprawdzając dane techniczne dla zagęszczarki Higher HP-90 możemy zobaczyć, że wygląda to całkiem dobrze. Pozwala na zagęszczanie do 30 centymetrów i uderzenia 5500 na minutę. Dodatkowo zagęszczarka Higher napędzana jest benzyną bezołowiową. Znowu musimy przyznać, że przeglądając opinie na temat zagęszczarki zauważyliśmy sporo wzmianek o cenie. Faktycznie zagęszczarka za 1300 złotych to zagęszczarka tania. Opinie jednak mówią, że to co tanie niekoniecznie jest słabe i niskiej jakości. 

Spawarka inwertorowa higher 300a

Firma słynie z tego, że tworzy drabiny, ale mało kto wie, że dostarcza na rynku spawarki inwertorowe. Model Higher 300a to model o którym warto napisać parę zdań. Spawarka inwertorowa o mocy 300a waży zaledwie 5 kilogramów i może być używana do drobnych prac. Produkt ten możemy kupić tam naprawdę za śmieszne pieniądze, bo ceny wahają się od 300 do 400 złotych za sztukę. 

Jest to spawarka inwertorowa, która jest klasę wyżej od chińskich zamienników. Zastosowano tutaj technologię PWM, która pozwala na oszczędzaniu prądu. Opinie na forum czy na różnych portalach dyskusyjnych raczej mówią jasno, że za tę cene jest to najlepsza spawarka. Oczywiście jeśli mamy budżet to na rynku znajdziemy wydajniejsze urządzanie. Jednak przy takiej cenie myślimy, że warto zainwestować w higher 300a. 

Betoniarka higher opinie

Tak jak wcześniej wspominaliśmy – firma ma sporo produktów w swojej ofercie. Przeglądając produkty natrafiliśmy na betoniarkę. Za betoniarkę firmy Higher o pojemności 140 litrów zapłacimy 639 złotych. Jest to znowu cena dość atrakcyjna na tle konkurencji. Opinie również i w tym przypadku oceniają betoniarkę Higher jako produkt dobry w swojej cenie. 

Higher czy Krause

Obie firmy to firmy, które w swojej ofercie mają drabiny aluminiowe. Co wybrać? Na bazie naszego doświadczenia oraz opinii w internecie możemy śmiało powiedzieć – to zależy. Zależy od naszego budżetu, Krause wydaje się firmą, która ma nieco droższę produkty niż firma Higher. Zatem odpowiedzią na pytanie Higher czy Krause będzie Twój budżet. 

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

Najpopularniejsze