HomeOpinie o firmachHale magazynowe - przegląd producentów na polskim rynku

Hale magazynowe – przegląd producentów na polskim rynku

Stalowe hale magazynowe to dzisiaj jedne z najczęściej i najchętniej stawianych przez przedsiębiorców konstrukcji. Są w zasadzie uniwersalne pod kątem ich przeznaczenia, można je dostosować do potrzeb praktycznie każdej branży. A i to dopiero początek ich zalet.

To oczywiste, że jeśli hale magazynowe cieszą się takim zainteresowaniem, automatycznie rośnie zainteresowanie firmami, które takie konstrukcje stawiają. Jeśli chodzi o hale magazynowe, producent w Polsce zawsze jest w stanie dać najkorzystniejszą ofertę. Jednak jakiego wybrać i czym się kierować przy szukaniu oferty?

Dlaczego hale magazynowe? Producent zawsze z najlepszą ofertą

Wśród głównych zalet hal magazynowych wymienia się szybkość jej powstawania w stosunku do tradycyjnych budowli murowanych. Nie bez znaczenia jest też ilość formalności do spełnienia oraz, oczywiście, koszt takiego przedsięwzięcia.

Większe firmy, mające spore zapotrzebowanie na wielkie przestrzenie do magazynowania towaru wiedzą, że to najlepsza możliwa opcja. Jeśli więc w grę wchodzą polskie hale magazynowe, producentów na rynku nie brakuje, podobnie jak naprawdę atrakcyjnych ofert. Które z nich są najlepsze i którym wykonawcom warto powierzyć to zlecenie?

Polskie hale magazynowe – producenci, których warto znać

Niezależnie od  branży, wciąż najbardziej cenione jest doświadczenie, jakie firma posiada. Nie inaczej jest w przypadku hal magazynowych – producent jest ceniony najbardziej i posiada zdecydowanie najwięcej zleceń, jeśli klient wie o jego wieloletniej działalności. To podstawa solidnie wykonanego zlecenia.

Jedną z firm tego typu jest polskie przedsiębiorstwo Amwin, szczycące się ponad ćwierćwieczem pracy w branży. Zachęca reklamą nowego wymiaru budowania i nowatorskim podejściem do zagadnienia hal. Gwarantuje kompleksowe wykonanie zlecenia, od pomysłu, przez wykonanie szczegółowego projektu, aż do jego zrealizowania i posadowienia na wskazanym przez inwestora miejscu.

Kolejnym polskim twórcą hal magazynowych – producentem – jest firma Borga. W ofercie można znaleźć konstrukcje od metrażu 700m2. Na tle konkurencji firmę wyróżnia samodzielna produkcja wszystkich części nośnych, co znacząco wpływa na gwarancję, jaką udzielają na swoje produkty i jakość, jaką zapewniają.

Z kolei firma GLOB-STAL, obecna na rynku od sześciu lat, dumnie nosi miano lidera w branży produkcji hal magazynowych. Producent ten zapewnia o wysokiej jakości swoich budowli, ich solidności oraz oczywistych kwestiach, jak odporność materiałowa na szkodliwe czynniki atmosferyczne czy szczelność.

Inna polska  firma, Rubb Polska, oferuje swoim klientom nie tylko standardowe hale magazynowe, ale również wersje alternatywne, ocieplane. Z tego względu oferta staje się jeszcze atrakcyjniejsza z punktu widzenia innych polskich przedsiębiorców. Chłodne zimy i gorące lata sprawiają, że odpowiednia izolacja jest w takich konstrukcjach jak najbardziej pożądanym elementem dodatkowym. To prawdziwa innowacja, zasługująca na uwagę.

Haltech to kolejna propozycja polskiego producenta, oferującego między innymi autorskie konstrukcje hal magazynowych wysokiej jakości. Wykonane na bazie profili stalowych, mogą przyjąć dowolną powierzchnię – w tym względzie firma nie zakłada żadnych ograniczeń. Firma dodatkowo umożliwia wybór materiału ścian – nie musi być to tradycyjna blacha trapezowa. W jej miejsce może zostać zastosowana trwała plandeka PCV.

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najpopularniejsze