HomeOpinie o firmachEko okna - opinie o produktach

Eko okna – opinie o produktach

Stolarka okienno-drzwiowa w Polsce ma się bardzo dobrze, dobrym przykładem wydaje się firma Eko Okna. W branży od roku 1998, radzi sobie bardzo dobrze. Eksportuje swoje produkty na 35 różnych krajów. Firma Eko Okna posiada tysiące partnerów handlowych, więc produkty tej firmy możemy znaleźć w wielu sklepach. Czy warto kupić? Jakie są opinie użytkowników o produktach Eko Okna?

Firma posiada sporo certyfikatów, sporo również nagród, między innymi popularna nagroda Gazeli Biznesu, Certyfiakaty Stawiamy na Jakość. Pytanie czy te wszystkie nagrody i certyfikaty faktycznie są wiarygodne i można opierać na tym swój zakup? Nie podważamy wiarygodności tych certyfikatów, które otrzymała firma Eko Okna, bo za coś je musiała dostać. Nie mniej jednak najważniejsze są opinie na forum, od zwykłego szarego człowieka, który kupił produkt tej firmy i może powiedzieć jak jest faktycznie. 

Eko okna opinie o oknach

Forum zweryfikuje każdą firmę. Zawsze zwracamy uwagę na to, że w internecie opinie zawsze można podrobić. Jednak forum wydaje się najbardziej wiarygodne. Akceptujemy wszystkie opinie w naszych komentarzach, więc jeśli chcesz ocenić firmę, bo miałeś z nią styczność to śmiało to zrób. 

Okna to chyba najpopularniejszy produkt firmy Eko Okna. Przystępny cennik, dobra jakość i reklama sprawiły, że sporo osób szuka informacji na temat opinii o oknach. Jakie są zatem opinie o oknach firmy Eko okna? 

Porównywałem trzech producentów, cennik pokazał, że okna firmy Eko okna są najtańsze. Jestem świeżo po wymianie okien i w sumie nie mogę powiedzieć nic więcej jak, czekamy i zobaczymy. Póki co jestem zadowolony z samych okien, ale z montażu już nie. Montażem oczywiście nie zajmowała się firma Eko okna, a lokalna firma. Zrobili fuszerkę z parapetem, mam nadzieje, że z oknem będzie wszystko okej. 

Eko okna cennik

Cena okien firmy Eko Okna jest uplasowana w środku cen okien. Średnia cena plasuje się na poziomie 850 złotych. Dodatkowo mamy możliwość zamówienia okna wraz z montażem, wtedy oczywiście koszt wzrasta o kilkadziesiąt złotych. Przy założeniu oczywiście, że mamy stan surowy. Gdy chcemy zamontować okno to koszt założenie będzie mnożony średnio razy dwa. 

Firma posiada przystępny cennik na każdą kieszeń. Opinie na temat produktów są dobre, aby nie powiedzieć bardzo dobre. Wydaje się, że firma jest uczciwa dla swoich klientów i można śmiało kupować produkty firmy eko okna. 

Eko okna – opinie na temat pracy

Tak duża firma potrzebuje dużą liczbę pracowników. Rekrutacja praktycznie działa tam cały czas, więc wiele osób szuka informacji na temat tego czy opłaca się tam pracować, jak wygląda praca w Eko Okna i jakie ogólnie ta praca ma opinie. 

Możemy powiedzieć śmiało, że produkty mają dobrej jakości, bo te opinie o oknach pokazują nam, że jest sporo zadowolonych klientów. Patrząc na opinie na goworku widzimy, że pracownicy mają nieco inną opinie o firmie. Nie chcemy tutaj pisać negatywnych opinii na temat firmy, więc zapraszamy do zapoznania się z tym co jest umieszczone na goworku.

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najpopularniejsze