Strona głównaOpinie o firmachParownica do ubrań Silvercrest z Lidla - opinie

Parownica do ubrań Silvercrest z Lidla – opinie

Parownice do ubrań, cieszą się dużym powodzeniem wśród wielu osób, wyposażających swoje mieszkania. Użycie tego niedużego cudeńka, jak za dotknięciem magicznej różdżki, potrafi rozprawić się nawet z największymi zagnieceniami na naszych pościelach bądź ubraniach. Jest to zbawienne zwłaszcza wtedy, gdy spieszymy się na jakieś ważne spotkanie lub uroczystość.

Czy słyszeliście już o tej, produkowanej przez Silvercrest? Parownica, opinie, jakie ma? Jakie mogą być przyczyny, że parownica Silvercrest nie wytwarza pary? Jeśli jesteście ciekawi, zapraszam do artykułu.

Zobacz: Najlepsze gadżety, które warto mieć w swoim domu!

Jakie ma parownica Silvercrest opinie?

Co mówią na temat produktu parownica Silvercrest, opinie? Przeważają te pozytywne. Klienci chwalą między innymi:

 • możliwość teleskopowej regulacji wysokości,
 • wydajność pracy,
 • pojemny zbiornik na wodę – 2,5 l. 
Parownica Silvercrest Lidl opinie
Źródło: Ceneo

Warto jednak popatrzeć, jakie parownica Silvercrest opinie ma wśród nieco tych mniej dobrych. Takie bowiem, też się zdarzają. Klienci, zauważają w nich, że podczas zmiany odzieży, urządzenie to cały czas wytwarza parę. Według nich, urządzenie to, nie jest przez to wydajne. Negatywnych opinii, nie ma jednak zbyt wiele. 

Parownica Silvercrest Lidl opinie, jakie są?

Urządzenie, jakim jest parownica Silvercrest Lidl, opinie ma liczne. Konsumenci chwalą sobie:

 • przystępną cenę,
 • szybkość nagrzewania się,

Parownica Silvercrest Lidl, opiniowana jest jako sprzęt, który będzie idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy nie przepadają za prasowaniem.

Zobacz: Pościel z mikrofibry – co to? Czy warto? Opinie

Silvercrest parownica do ubrań opinie, dobre czy złe?

Jak większość produktów Silvercrest, parownica do ubrań opiniowana jest raczej pozytywnie. Jej użytkownicy, chwalą sobie jej stosunek jakości do ceny. Asortyment Silvercrest, jak parownica do ubrań, opinie ma, mówiące o małej jej awaryjności. Większość osób rekomenduje jej zakup.

Silvercrest parownica do ubrań 1630 w opinie, pozytywne czy negatywne?

Jak natomiast oceniana jest przez konsumentów, zaproponowana przez Silvercrest parownica do ubrań 1630 w? Opinie są w przeważającej ilości, pozytywne. Co się w nich mówi? Klienci chwalą:

 • jej niezawodną pracę,
 • korzystną cenę,
 • rozmiar.

Czasami jednak, klienci mniej pozytywnie oceniają produkt Silvercrest parownica do ubrań 1630 w. Opinie (niektóre), mówią mało przychylnie o dość słabej konstrukcji tego urządzenia. Recenzji tego typu, jest jednak jak na lekarstwo.

Silvercrest parownica do ubrań 1400 w – co wiadomo na jej temat?

Sygnowana marką Silvercrest parownica do ubrań 1400 w, ma bardzo dobrą cenę. Można kupić ją bowiem za 99 złotych. Co jak na tego typu sprzęt, wypada na tle konkurencji niezwykle korzystnie. Warto dodać również, że produkowana przez Silvercrest parownica do ubrań 1400 w, ocenę ogólną ma 4,6/ 5. Jest to sprzęt godny polecenia.

Silvercrest parownica do ubrań 1630 w, można kupić w Lidlu

Co natomiast można powiedzieć o kolejnym produkcie Silvercrest? Parownica do ubrań 1630 w, bo o niej mowa, cenę ma wynoszącą 349 złotych. Ogólna ocena tego produktu to natomiast 3,9/5. Można zatem powiedzieć, że jest to urządzenie średnie. 

Czemu parownica Silvercrest nie wytwarza pary?

Jakie mogą być przyczyny, stojące za sytuacją, w której to parownica Silvercrest nie wytwarza pary? Może się tak zdarzyć, jeśli: 

 • zapomnimy dolać wody do zbiornika,
 • źle jej używamy,
 • zbierze się w niej kamień,
 • woda nie zdąży się zagrzać.

Oczywiście w momencie, w którym wszystkie powyższe podpunkty, zostaną przez Was wykonane, warto poprosić o pomoc, fachowca. Przyczyna stojąca za tym, że parownica Silvercrest nie wytwarza pary, może być wtedy bowiem, nieco bardziej złożona. Zignorowana, może doprowadzić do śmierci technicznej sprzętu.

Silvercrest parownica opinie, czy warto kupić?

Jak już wspomniałam nie raz, sygnowana marką Silvercrest parownica, opinie ma liczne. Większość osób rekomenduje jej zakup. Parownica Silvercrest polecana jest dla wszystkich, którym niemiłe jest prasowanie. Opinie, chociaż zdarzają się również te mniej entuzjastyczne, w większości przypadków są jednak dobre.

Co mówią o produkcie parownica Silvercrest 1630w opinie?

Jeśli chodzi o produkt, jakim jest parownica Silvercrest 1630 w, opinie ma przeciętne. Część osób, mocno entuzjastycznie wypowiada się na temat, jak wiele się zmieniło w momencie, gdy kupiły ten produkt. Inni natomiast, dostrzegają w niej pewne mankamenty konstrukcyjne. Jedno jest natomiast pewne. Parownica Silvercrest 1630 w, opinie ma skrajne. W ogólnym rozrachunku, urządzenie to, oceniane jest jako średnie. 

Jeśli chodzi Wam po głowie, zakup parownicy, warto rozważyć te, proponowane przez Silvercrest. Zwłaszcza jeśli będzie to Wasze pierwsze urządzenie tego typu. Sprzęt ten, można nabyć za bardzo korzystną cenę a przy tym zyskać całkiem nie najgorszą jakość. Na pewno warto wziąć pod uwagę produkty tej marki, podczas zakupów.

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

Najpopularniejsze