Strona głównaOpinie o firmachEinhell - opinie o produktach firmy

Einhell – opinie o produktach firmy

Einhell to niemiecka firma, która swoimi rozwiązaniami zainteresowała polaków już kilka lat temu. Jeden akumulator do wielu narzędzi to rozwiązanie, które jest hitem. Jednak co to za firma i dlaczego ich popularność w ostatnich czasach jest tak duża? 

Tak jak wcześniej wspominaliśmy to niemiecka marka, która jest dość innowacyjna jak na elektronarzędzia i narzędzia do ogrodu. Innowacyjne jest tutaj podejście jednego akumulatora, która za pomocą rozwiązania POWER X-Change pozwala na korzystanie z wielu narzędzi mając tylko jeden akumulator. Gdybyśmy musieli kupować za każdym razem narzędzie z nowym akumulatorem to cena narzędzi byłaby o wiele wyższa. 

Akumulator od firmy Einhell to również nowoczesne rozwiązanie samo w sobie. Jak donosi producent Einhell innowacyjna technika napędu pozwala na bardzo wydajne i energooszczędne użytkowanie. Firma ma bardzo szeroką gamę produktów, zaczynając od wkrętarek, wiertarek, młotów wiertarek, pił łańcuchowych po kosiarki czy kompresory. 

Einhell opinie

Opinie o firmie, jako o całości są naprawdę dobre. Niemieckie firmy mają to do siebie, że jeszcze póki co można na nich polegać. Pisze póki co, bo coraz niższy poziom niemieckich firm możemy zauważyć na rynku narzędzi. Opinie jednak mówią, że einhell to firma godna zaufania. Zwłaszcza narzędzie z pakietu czerwony. Jak mają się jednak opinie konkretnych produktów? 

Einhell tc-sm 2131 dual opinie

Piła ukośna einhell taka jak na przykład model einhell tc-sm 2131 dual z posuwem ma dość dobre opinie. Piła ukośna tej firmy nadaje się idealnie do majsterkowania. Cena jest również dostosowana do zwykłego Kowalskiego, bo wydatek za model einhell tc-sm 2131 dual to jakieś 500 złotych. Piła ukośna o wadze niecałe 15 kilogramów pozwala nam na rozpędzenie tarczy do 5000 obrotów. Dodatkowo w zestawie dostajemy tarczę z węglików spiekanych oraz prowadnice równoległe. Einhell tc-sm 2131 dual ma tą zaletę, że jest na kieszeń praktycznie każdego majsterkowicza. Kąt cięcie jest możliwy od 0 do 45 stopni. 

Einhell tc-rh 900 opinie

Młotowiertarka Einhell tc-rh 900 to również bardzo tani produkt, jak na takie narzędzie. Koszt w okolicach 300 złotych budzi duże zainteresowanie u osób, które chcą zrobić tani remont. Młotowiertarka Einhell opinie ma dość przychylne, dostajemy w końcu sprzęt o mocy 900 W za 300 złotych. Waga tego elektronarzędzia to ponad 4 kilogramy. A typ uchwytu to oczywiście SDS plus. Młotowiertarka einhell posiada ogranicznik głębokości, który pozwoli nam na wywiercenie otworu takiego jakiego chcemy. Dodatkowo w zestawie dostajemy dłuta i wiertła, które przydadzą nam się podczas remontu. 

Piła łańcuchowa elektryczna einhell 

W naszym zestawieniu znalazła się również piła łańcuchowa od firmy Einhell. Najlepszym przykładem będzie tutaj najpopularniejsza piła według nas czyli model einhell gh-ec 2040. Użytkownicy cenią piłę łańcuchową za jakość i stosunek ceny do jakości. Znajdą się również negatywne opinie i użytkownicy, którzy porównują sprzęt do takich producentów na husqvarna. Einhell gh-ec 2040 w swojej cenie jest jedną z lepszych pił na rynku. Przynajmniej tak mówią opinie na forum.

Kosiarki einhell opinie

Sezon wiosennych porządków właśnie się rozpoczął. Kosiarka to sprzęt, który jest potrzebny przez każdego kto ma trawnik. Jakie opinie o kosiarkach firmy Einhell usłyszymy na forum? To zależy o jakim modelu mówimy. Einhell podszedł do kosiarek bardzo poważnie i wypuścił wiele modeli. Znajdziemy od nich kosiarki za 200-250 złotych, a nawet takie, które kosztują powyżej tysiąca. Mam nadzieje, że wyjaśniliśmy co to za firma i czy warto zainteresować się produktami tej firmy.

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

Najpopularniejsze