Strona głównaOpinie o firmachUrządzenia ogrodnicze marki Hecht - sprawdzamy opinie

Urządzenia ogrodnicze marki Hecht – sprawdzamy opinie

Wertykulator służy do robienia w glebie podłużnych nacięć w celu napowietrzenia gleby i usprawnienia gospodarki wodnej. Używa się go przede wszystkim do pielęgnacji trawnika. Nacięcia, które wykonują ostrza, poprawiają jego wygląd. Naruszenie ziemi stwarza lepsze warunki do wzrostu i zagęszczenia się trawy. Regularne przeprowadzanie tego procesu usuwa mchy i warstwę filcu. Wertykulatora powinno używać się na początku wiosny, kiedy trawa poprawia wzrost. Na rynku jest wiele rodzajów wertykulatorów: spalinowe, elektryczne, ręczne, w formie przyczepek do ciągników. W tym artykule poznasz opinie na temat wertykulatorów i urządzeń Hecht 750, 45, 7100, a także innych elektronarzędzi marki Hecht.

Wertykulator Hecht 750 – jakie posiada opinie?

Wertykulator Hecht 750 ma silnik o pojemności 196 cm3 i mocy 6,5 KM, co przekłada się na skuteczne działanie urządzenia. Z opinii wynika, że użytkownicy są bardzo zadowoleni z pracy urządzenia. Uważają go za solidny sprzęt. Za minus, w opiniach na temat wertykulatora Hecht 750, uznaje się brak dołączenia do zestawu oleju do silnika oraz brak informacji w instrukcji na temat rekomendowanego smaru silikonowego do przekładni. Chwalony jest za lekkość i stabilność podczas pracy. Noże umieszczone w tyle wertykulatora są napędzane własnym wałem. Jest to świetne rozwiązanie dla tego typu urządzeń, ze względu na konieczność ciągłego przemieszczenia się. Jak wynika z opinii, do wertykulatora Hecht 750 można dokupić radło. Koła gumowe, które na niektórych powierzchniach mogą się ślizgać, można wymienić na stalowe koła łopatkowe.

Hecht 45 – jakimi cieszy się opiniami?

Hecht 45 to pilarka spalinowa, która cieszy się bardzo dobrymi opiniami, ze względu na posiadanie dwusuwowego silnika o pojemności 45 cm3 oraz mocy maksymalnej 2,7 KM. Z opinii wynika, że pilarka Hecht 45 jest bardzo prosta w obsłudze, a dzięki posiadaniu pompy paliwa i półautomatycznego ssania, łatwo się ją uruchamia. Pilarka Hecht 45 jest wykonana ze świetnej jakości materiałów – stal, lekkie stopy aluminium oraz wytrzymałe tworzywo sztuczne. Takie połączenie dało niską wagę i idealne wyważenie urządzenia. W wielu opiniach podkreślony jest fakt, że pracę ułatwia wygodny i ergonomiczny uchwyt. W pilarce został użyty system antywibracyjny,dzięki czemu praca z tym urządzeniem jest dużo przyjemniejsza, a drgania nie są przenoszone na rękojeść. Piła Hecht 45 posiada hamulec bezpieczeństwa. Włączenie maszyny odbywa się po naciśnięciu dwóch przycisków, przez co ryzyko przypadkowego uruchomienia piły znacznie spada.

Opinie na temat traktorka Hecht 7100

Hecht 7100 to glebogryzarka ciągnikowa, która świetnie sprawdza się w dużych ogrodach, szklarniach i sadach. Można regulować jej szerokość w zakresie od 81 cm do 104 cm.. Jak wynika z opinii, jest łatwa w prowadzeniu. Silnik zapewnia odpowiednią moc, przez co radzi sobie w każdych warunkach. W opiniach pojawiają się negatywne głosy ze względu na słabe wykonanie siedziska. Jest zrobione ze słabych materiałów, które podczas codziennej pracy mogą ulec szybkiemu zniszczeniu. MImo tej wady, glebogryzarka ciągnikowa Hecht 7100 jest bardzo wysoko oceniania. Ceniona jest za dużą moc silnika, która wynosi 7 KM, a także pojemność silnika 208 cm3. Głębokość na jaką pracuje glebogryzarka to 20 cm. W opiniach podkreślone jest to, że traktorek bardzo łatwo się uruchamia – przez pociągnięcie linki w jego przedniej części. Zmiana prędkości jest możliwa dzięki dźwigni umieszczonej po prawej stronie kierownicy. Wyłącznik i rękojeść od sprzęgła jest po lewej stronie kierownicy. Wielką zaletą traktorka Hecht 7100, o której często mówi się w opiniach jest fakt, że noże są schowane pod błotnikami, co chroni przed wypadającymi kamieniami i grudkami ziemi. Świetnie ocenia się zwrotność glebogryzarki. Zapewniają ją małe koła, odporne na przebicie. Ich struktura zapewnia swobodne przemieszczanie się po nierównej nawierzchni. Istnieje możliwość dopasowania wysokości kierownicy do swojego wzrostu, przez co praca z tym urządzeniem jest przyjemna. Bezpieczeństwo zapewnia maksymalna prędkość maszyny, która wynosi 10 km/h.

Jakie opinie posiadają elektronarzędzia Hecht?

Marka Hecht ma w swojej ofercie wiele elektronarzędzi, m.in. odkurzacze przemysłowe, pilarki, piły, mieszarki, mieszalniki, agregaty prądotwórcze. Opinie na temat elektronarzędzi Hecht są bardzo dobre. Sprzęt jest ceniony przede wszystkim za funkcjonalność, wytrzymałość, solidne wykonanie. Jak wynika z opinii, elektronarzędzia Hecht są jednymi z lepszych na rynku.

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

Najpopularniejsze