HomeOpinie o firmachNew House - opinie

New House – opinie

Każdy snuje marzenia mniejsze lub większe na temat tego, jak wyglądać ma lub wyglądać będzie, jego wymarzony dom. Część osób, pragnie małego, przytulnego mieszkanka, inna grupa apartamentu zaś niektórzy, śnią o domu z ogrodem. Osobiście znam też takich, którzy domem, nazywają cały świat, stale będąc gdzieś w rozjazdach. 

Ci jednak, którzy pragną osiedlić się gdzieś na stałe, często wybierają spośród ofert od deweloperów. Jedną z takich firm jest New House Development. Opinie, czy wiecie, jakie są na ich temat? Zapraszam do lektury, wszystkich poszukujących swojego kawałka na ziemi oraz tych, którzy są zainteresowani ich ofertą. Myślę, że znajdą tu również przydatne informacje wszyscy, którzy interesują się nowinkami ze świata nieruchomości.

New House opinie, jakie są?

Artykuł ten, warto zacząć przede wszystkim od tego, co wiadomo na temat tej firmy. New House i opinie na ich temat, mówią nam, że ich główna siedziba mieści się w Luboniu. Aktualna oferta tego przedsiębiorstwa, znajduje się natomiast na ich stronie internetowej. Można tam także znaleźć wszystkie niezbędne do kontaktu z firmą, informacje, a także formularz, przez który można tego dokonać. 

Co jednak mówią o New House opinie? Nie ma ich w internecie. W wyszukiwarce Google natomiast, widnieją, jako firma zamknięta na stałe.

Wiele osób pisze, że opinie zależą od ekipy jaka do Ciebie trafi

New House Development opinie, co mówią?

Jak wspomniałam w powyższym akapicie, nie wiadomo, czy firma wciąż jeszcze działa. New House Development i opinie na ich temat nie istnieją.

Zobacz: Sendom – opinie

Pewnym jest natomiast, że przedsiębiorstwo założone zostało na wiosnę w 2008 roku. Głównym obszarem ich inwestycji, jest natomiast województwo wielkopolskie, gdzie zrealizowali osiedla, takie jak:

 • Majowy Park, Przeźmierowo
 • Komorniki, ulica Żabikowska 94,
 • Poznań, ulica Bielska,
 • Luboń, ulica Kręta 3,
 • Luboń, ulica Skowronkowa 8

Ich dotychczasowe projekty i realizacje to w głównej mierze domy szeregowe, a także mieszkania. Według zapewnień na stronie stawiają przede wszystkim, na funkcjonalność, wysoki standard wykonania oraz ciekawą architekturę. Firma chwali się także licznymi odznaczeniami oraz certyfikatami. 

Do realizacji swoich inwestycji, stosują tylko najlepsze rozwiązania. Stawiają także na sprawdzonych producentów niezbędnych do budowy, materiałów. Takich, jak:

 • Porotherm,
 • Konbet,
 • Rockwool,
 • Lafarge,
 • Isover,
 • Górażdże cement.

Ciekawostką niewątpliwie jest, że nim powiększyli swoją ofertę o budynki szeregowe oraz mieszkaniowe, specjalizowali się tylko w budowie domów jednorodzinnych. Idąc jednak z rozwojem rynku nieruchomości oraz badając zapotrzebowanie klientów, podjęli decyzję o rozszerzeniu swojej dotychczasowej oferty.

Na ich stronie internetowej, w zakładce „Realizacje” można natomiast zobaczyć, jak wygląda proces przebiegu budowy ich inwestycji. 

Zobacz: Pościel z mikrofibry – co to? Czy warto? Opinie

Wybierając miejsca, gdzie stanąć mają nowe osiedla tego dewelopera, bardzo duży nacisk kładziony jest na to, aby znajdowały się one blisko natury. Dla New House Development, niezwykle ważne jest także, aby mieszkańcy, mieli zapewniony łatwy dostęp do infrastruktury miejskiej. 

Muszę przyznać, że prezentowane przez nich wizualizacje oraz projekty, wyglądają niezwykle elegancko oraz nowocześnie. Ciężko natomiast znaleźć jest informacje na temat bieżących ich projektów oraz czy w ogóle jeszcze istnieją. 

Wybór nowego mieszkania lub domu to prawdziwe wyzwanie. Zwłaszcza w naszych nieoczywistych czasach. Nie widzi mnie więc wcale, że decydując się na zakup od dewelopera, chcemy dokładnie sprawdzić, jakie są na jego temat opinie. Niestety w kwestii New House Development, nie udało mi się znaleźć żadnych konkretnych. Nie ma na ich temat w sieci nic, ani negatywów, ani pozytywów. Zastanawia mnie też fakt, domniemanego zamknięcia na stałe. A może Wy coś wiecie na ten temat? Jeśli tak, dajcie znać koniecznie w komentarzach!

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najpopularniejsze