Strona głównaOpinie o firmachPiece Klimosz Pawłowice - opinie, części zamienne, cennik

Piece Klimosz Pawłowice – opinie, części zamienne, cennik

Klimosz – marka, która w ciągu ostatniej dekady wspięła się na sporę wyżyny jeśli chodzi o produkcję pieców, kotłów. Klimosz to także bojlery oraz kontrolery, która pozwalają nam na sterowanie temperaturą.

Jeśli przymierzasz się do zmiany kotła w swojej piwnicy to ten artykuł będzie dla Ciebie przydatny. Piece CO Klimosz mają przystępne ceny, pamiętajmy, że jest to urządzenie grzewcze, które kwalifikuje się do klasy 5. Zrezygnuj ze starego kopciucha, który zatruwa środowisko oraz Ciebie samego. 

Piece klimosz opinie

Zacznijmy od pieca Klimosz Duo NG, dlatego, że właśnie na temat tego pieca jest najwięcej opinii. Piec też posiada funkcję, możliwość wyjmowania dodatkowego ruszta. Konfiguracja, wraz z sterownikiem, który załącza temperaturę w zależności od pogody to naprawdę dobry zestaw. Opinie na temat tych pieców są pozytywne. Jeden z użytkowników opisuje, że używa bezawaryjnie tego pieca ponad 3 lata. Decyzja na temat zakupu tego pieca zazwyczaj bazowała na opiniach innych, dlatego jest tylko zadowolonych posiadaczy pieców Klimosz.

Piece Klimosz są łatwe w czyszczeniu oraz posiadają grubą blachę, która przekłada się na długi czas użytkowania. Jeśli jesteś spawaczem to pewnie będziesz kładł nacisk na spawy – są one bardzo wysokiej jakości. Dodatkowo piece są lakierowane, dzięki czemu piec nie tylko jest bezawaryjny, ale także wygląda przystępnie. 

Kotły żeliwne klimosz opinie również ma przychylne. Nie wydaje nam się, żeby był to marketing szeptany. Piece wydają się naprawdę solidne, więc nie dziwimy się, że jest tyle opinii pozytywnych. 

Klimosz cennik

Cena jednak jest bardzo ważna, każdy szuka oszczędności. Cennik jednak jest bardzo przystępny i łapie się w średniej cenie pieców w Polsce. Wszystkie ceny, które przytoczymy to ceny brutto, czyli z zawartym już podatkiem VAT. MiniPelet 9 to kocioł na pelet, jest to kocioł zgodny z Eko Designem, czyli kocioł przyjazny środowisku. Cennik wskazuję na cenę 11 070 złotych – czy jest to drogo/tanio? Naszym zdaniem tanio, gdyż wyposażenie w postaci sterownika standardowego oraz zasobnika.

Jeśli chodzi o części zamienne to najlepiej skontaktować się z producentem w tej kwestii. Nie zawsze części zamienne będą potrzebne. Pamiętaj, że jeśli kupujesz piec u producenta to nie możesz samemu zmieniać niektórych części, bo stracisz gwarancję. Najmądrzejszym rozwiązaniem będzie zatem zapytanie o części zamienne bezpośrednio u producenta. 

Kotły Klimosz klasa 5 zachęcają do zakupu, cennik również sprawa, że człowiek poważnie się zastanawia nad zakupem. Dodatkowo opinie w wszystkich przypadkach są pozytywne. Odwiedź sklep lub zamów bezpośrednio przez internet i przekonaj się o jakości tych pieców. Klimosz ma swoją siedzibę w Pawłowicach. Jeśli Pawłowice leżą niedaleko Twojej miejscowości to z całą pewnością będzie to na Twoją korzyść. 

Reasumując – polecamy sklep Klimosz i do skorzystania z oferty tej firmy. Jednako przypominamy, że są również inne firmy, które posiadają podobną jakość oraz cennik. Z polecanych przez nas modeli możemy wymienić klimosz ling combi 23 kw, klimosz ling duo 25 części, klimosz combi s, klimosz le 20.

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

Najpopularniejsze