Strona głównaOpinie o firmachCedrus - co to za firma? Opinie

Cedrus – co to za firma? Opinie

Wybór sprzętów do domu czy ogrodu wiąże się z większym wydatkiem. Wiąże się to z tym, że wiele osób przeprowadza najpierw dokładne rozeznanie w markach i ich ofertach. Czasem zdarza się tak, że znane firmy mają bardzo zawyżone ceny i płacimy głównie za logo, a czasem jest tak, że popularni producenci rzeczywiście mają sprzęt najlepszej jakości – nie ma reguły, dlatego trzeba dokładnie przeanalizować asortyment i opinie o każdym ze sklepów.

Cedrus – co to za firma i gdzie są produkowane ich produkty? Jakie opinie mają ich produkty? Na te pytania odpowiedzi znajdziesz w poniższym artykule. 

Cedrus – co to za firma i gdzie są produkowane produkty?

Cedrus jest dystrybutorem wielu zagranicznych marek – w ich ofercie znajdziesz mnóstwo narzędzi z całego świata. Wiele osób na forach internetowych zastanawia się nad „Cedrus – co to za firma i gdzie są produkowane produkty?”. Ta kwestia może być myląca, bo firma jest nie tylko dystrybutorem, ale ma również markę własną, Gdzie Cedrus produkuje? Nie ma w Internecie podanych szczegółów na ten temat. Cedrus jest Polską firmą, ale nie musi to przecież oznaczać, że marka swój asortyment tworzy w naszym kraju. 

Kosiarki Cedrus – opinie

O Kosiarkach Cedrus opinii w Internecie jest wiele – ich sklep ma w ofercie urządzenia różnych firm. Jeśli chodzi o ich markę własną, to głównie produkują oni kosiarki spalinowe i elektryczne. Z innych marek w ich asortymencie znajdziesz roboty do koszenia trawy, kosiarki bębnowe i bijakowe.

Jeśli chodzi o kosiarki od Cedrus, to opinie mają one bardzo dobre – zarówno te elektryczne jak i spalinowe. Spalinowe w opiniach wypadają jako bardzo trwały sprzęt, który świetnie radzi sobie na dużych terenach – ich silniki mają duże moce i działają bez zarzutu. Nabywcy elektrycznych kosiarek chwalą ich kosze o dużej pojemności i cichość pracy.

cedrus kcl21sp 4w1 opinie
Źródło: Ceneo – opinia 3.5 gwiazdki na 5.

Cedrus KCL21SP – opinie

Model Cedrus KCL21SP w opiniach użytkowników wypada bardzo pozytywnie. Nabywcy są bardzo zadowoleni ze stosunku jakości do ceny – kosiarka jest całkiem tania, jak na sprzęt o takiej funkcjonalności. Urządzenie ma zamontowany silnik Loncin, ma 7 stopniową regulację wysokości koszenia, funkcję mulczowania, napęd, boczny i tylny wyrzut trawy. Model Cedrus KCL21SP w opiniach jest bardzo wysoko oceniany, warto jest poczytać o dokładnych parametrach urządzenia, jeśli szukasz obecnie kosiarki spalinowej w dobrej cenie. 

Cedrus KS53H – opinie 

Kolejnym modelem kosiarki spalinowej jest Cedrus KS53H. Opinie o nim są zachęcające – nabywcy są zadowoleni z silnika Honda GCV170. Co jeszcze o Cedrus KS53H w opiniach znajdziemy? Użytkownicy są chwalą kosz – ma on wskaźnik napełniania, co usprawnia pracę. Doceniane są również jej duże koła, dzięki którym manewrowanie sprzętem jest bardzo łatwe. Ten model jest ciut droższy od poprzednika, ale jego parametry są lepsze, dlatego jeśli pozwala Ci na to budżet, to polecamy poczytać więcej o Cedrus KS53H.

Traktorki Cedrus – opinie

Traktorki, to sprzęty wykorzystywane głównie na dużych terenach zielonych i w ogrodach. Koszenie wielkiego ogrodu kosiarką, nawet spalinową, jest męczące, a życie trzeba sobie ułatwiać! Traktorki Cedrus – jakie mają opinie? Firma ma różne modele w ofercie – każdy z innej półki cenowej. Znajdziemy u nich traktorki od 15 i do 50 tys. zł. Większość traktorków od Cedrus ma opinie bardzo dobre. Chwalone jest ich oszczędne spalanie i duży zbiornik paliwa, dzięki czemu nie musimy przerywać pracy. W wielu modelach konsumenci w recenzjach piszą o wygodnym napędzie na cztery koła oraz komfortowych fotelach.

Zagęszczarka Cedrus – opinie

Zagęszczarki od Cedrus w opiniach opisywane są jako sprzęt, który poradzi sobie ze wszystkimi zadaniami. Jej duża moc nadaje się do ubijania dróg, układania kostki czy innych robót drogowych. Jej ergonomiczna budowa sprawia, że praca jest przyjemnością. Funkcjonalność i komfort użytkowania zagęszczarki Credus, w opiniach wymieniane są chyba najczęściej. 

Glebogryzarka Cedrus – opinie 

Glebogryzarki Cedrus w opiniach wypadają bardzo dobrze. Doceniany jest ich mocny silnik Loncin. Użytkownicy o glebogryzarce Cedrus w opiniach wypowiadają się w samych superlatywach. Chwalona jest możliwość zamontowania akcesoriów, takich jak m.in. pług do orania. 

Cedrus GL06 – opinie

cedrus gl06 opinie

Glebogryzarka Cedrus GL06 w opiniach oceniana jest jako warta swojej ceny. Bardzo ułatwia użytkownikom prace w ogrodzie i na polu. Cedrus GL06 w opiniach wypada jako bardzo jakościowy sprzęt, którego silnik daje radę ze wszystkimi zadaniami.

Rozdrabniacz do gałęzi – opinie

Cedrus rozdrabniacze do gałęzi opinie mają bardzo dobre. Użytkownicy chwalą ich dużą moc – każdy model ma różną, jednak zawsze jest ona adekwatna do ceny. Rozdrabniacze do gałęzi opiniowane są jako bardzo bezpieczne urządzenia. 

Rozdrabniacz Cedrus RB01 – opinie 

Model rozdrabniacza Cedrus RB01 w opiniach nabywców opisywany jest jako bardzo użyteczny sprzęt. Chwalony jest jego 4 – suwowy silnik Hecht, który dobrze radzi sobie z gałęziami. Rozdrabniacz Cedrus RB01 opiniowany jest w samych superlatywach. 

Rozdrabniacz Cedrus RB02- opinie 

O rozdrabniaczu Cedrus RB02 opinie są pozytywne. Jest to nowszy model od poprzednika. Dzięki niemu możesz rozdrabniać gałęzie o średnicy do 10 cm. Ogrodnicy rozdrabniacz Cedrus RB02 opiniują bardzo dobrze.

Sprawdź:

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

Najpopularniejsze