Strona głównaOpinie o firmachProdukty od Roboclean - opinie

Produkty od Roboclean – opinie

Jeśli nie chcesz zatrudniać firmy piorącej tapicerki czy dywany, zapewne rozglądasz się za odkurzaczem piorącym. Dziś na tapet weźmiemy jeden z popularniejszych urządzeń czyszczących – odkurzacz piorący Roboclean. Jego moc silnika to 1200W. Ma wodny filtr i 1,8l pojemności worka. Kabel od odkurzacza jest bardzo długi, co oznacza, że zasięg pracy wynosi 11 m. Odkurzacz pracuje na mokro. To nowoczesne urządzenie. Elektrowąż ma możliwość podłączenia szczotki elektrycznej, podłączenia zestawu piorącego, włączenia i wyłączenia odkurzacza, sterowania prędkościami obrotowymi silnika oraz włączeniem i wyłączeniem pompy podającej roztwór do prania lub płukania dywanów. Nie bez powodu wąż tego odkurzacza nazywany jest elektro-wężem. Ma wbudowany przewód elektryczny. Jest on przeznaczony do czyszczenia na sucho. W tym artykule dowiesz się, jakie są opinie negatywne i pozytywne o odkurzaczu Roboclean SPlus Poland.

Roboclean – opinie negatywne

Niestety odkurzacze piorące Roboclean posiadają wiele negatywnych opinii. Wynikają one np. z tego, że po oddaniu urządzenia na gwarancji do naprawy, trzeba było zapłacić za nią zapłacić. Negatywne opinie wynikają z faktu, że silnik odkurzacza Roboclean spalił się po roku użytkowania. Użytkownicy forów podkreślają, że jest to produkt, który jest około 9 razy droższy niż w Polsce, niż faktycznie jest wart. Niestety negatywne opinie zbierają również przedstawiciele handlowi odkurzaczy Roboclean. Wciskają odkurzacze w czterokrotnie wyższej cenie, przez co zostało oszukanych wiele nieświadomych osób. Przedstawiciele chcą „po atrakcyjnej cenie” sprzedać wyeksploatowany odkurzacz używany na prezentacjach. Użytkownicy uważają, że dodatkowe akcesoria nie spełniają swojej funkcji. Jak widzicie, negatywnych opinii jest naprawdę dużo, jednak znajdują się także pozytywne, o których dowiesz się z dalszej części artykułu.

Roboclean Poland – opinie

Roboclean Poland to firma, która sprzedaje odkurzacze piorące Roboclean. Niestety pracownicy nie opiniują tego miejsca zbyt. Przedstawiciele handlowi nie polecają firmy Roboclean Poland, ponieważ nie oferuje ona podstawy. Pracownicy mają tylko prowizję od sprzedaży. W firmie nie ma zwrotu za zużyte paliwo i eksploatację własnego samochodu. Negatywne opinie spływają również na fakt, że po prezentacjach odkurzacze nie są czyszczone i tak zabrudzone trafiają do klientów. Pracownicy opiniują swoich przełożonych w firmie Roboclean Poland jako pazernych i nastawionych tylko na swój zysk. Często stosowane są praktyki obcinania premii. W komentarzach wyrażają zadowolenie ze zwolnienia z tego miejsca pracy. Użytkownicy odkurzaczy Roboclean Poland twierdzą, że zostawały im sprzedawane odkurzacze, które nosiły ślady użytkowania. Niepokojące wydawały się również odgłosy dobiegające z silnika, co również wskazuje na to, że sprzęt był używany.

Roboclean SPlus – opinie

Niektórzy wyrażają pozytywne opinie na temat Roboclean SPlus, jednak przestrzegają przed tym, aby z uwagą i ograniczonym zaufaniem podchodzić do przedstawicieli handlowych, ponieważ niestety oferują sprzęt za zawyżoną kwotę. Warto jest sprawdzić wcześniej ceny w Internecie, aby nie dać się oszukać. Roboclean SPlus posiada pozytywne opinie ze względu na połączenie funkcji medycznych, jak filtrowanie, jonizowanie, aromatyzacja powietrza, z funkcjami czyszczącymi – pranie, odkurzanie, trzepanie. Roboclean SPlus ma dużo funkcji, które usprawniają sprzątanie domu. Odkurzacz Roboclean SPlus jest dokładny, łatwy w obsłudze, ma wystarczającą moc, świetnie odkurza, jest trwały. Pozytywne opinie zbiera fakt, że odkurzacz Roboclean SPlus jest wielofunkcyjny. Podczas sprzątania tym sprzętem nie ma zapachu i widoku unoszącego się kurzu. Odkurzacz Roboclean SPlus radzi sobie z dywanami, łóżkami, tapicerką w samochodzie. Negatywnie oceniania jest głośność pracy, która przy dłuższym użytkowaniu urządzenia staje się dokuczliwa i męcząca. Niektórzy twierdzą, że moc odkurzacza jest niewystarczająca, przez co nie radzi on sobie z cięższymi zabrudzeniami i plamami.

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

Najpopularniejsze