Strona głównaOgródTraktorki własnej roboty na sprzedaż - hit?

Traktorki własnej roboty na sprzedaż – hit?

Traktorki własnej roboty na sprzedaż to hit wiosny 2020. Po co przepłacać, po co płacić 4000, 5000 czy nawet 10 tysięcy złotych za nowy traktorek do ogrodu czy do małych prac? Nowy czy używany? Na te pytanie spróbujemy dzisiaj odpowiedzieć. 

Traktorek własnej roboty może nam bardzo łatwo usprawnić pielęgnację naszego ogrodu. Traktorek pozwoli nie tylko na zainstalowanie mulczera, ale także na podpięcie małej przyczepki. Można zatem wykorzystać go do wszystkich małych robót. Sporo takiego sprzętu własnej roboty na sprzedaż się pojawiło. Dzisiaj zwrócimy uwagę na to czy warto i na co uważać podczas zakupu traktorka. 

Sprawdź też ranking traktorków kosiarek.

Traktorek kosiarka nowy czy używany

W zależności czy kupimy traktorek ogrody czy taki z przeznaczeniem nieco szerszym to zapłacimy w okolicach 10 tysięcy złotych. Cena oczywiście traktorów może być nawet dwa razy większa, wszystko zależy od specyfikacji danego modelu. 

Wiele osób decyduje się na zakup traktorka własnej roboty, szukają takiego sprzętu na sprzedaż na popularnych serwisach ogłoszeniowych. Co powinien zawierać traktorek własnej roboty, aby można było go zaliczyć do wartego uwagi? Przede wszystkim przydałby się zaczep, więc jest to must-have, jeśli w przyszłości chcemy podłączyć przyczepkę. Dodatkowo światła – czasami trzeba skosić trawę w warunkach niesprzyjających, więc na pewno światła się przydadzą. Dodatkowo takie udogodnienia jak zapalanie na starter to z całą pewnością zwiększenie komfortu użytkowania sprzętu. 

Uwaga, wiele osób kupuje traktorek, a potem szuka informacji: jak odpalić traktorek kosiarkę bez akumulatora, jak odpalić traktorek kosiarkę bez rozrusznika. Upewnij się, że aby na pewno traktorek kosiarka posiada takie udogodnienia. Oczywiście możliwe jest odpalenie kosiarki bez rozrusznika oraz odpalenie go bez akumulatora. Nie mniej jednak żyjemy w 21 wieku i warto zainwestować dodatkowe parę złoty w udogodnienia. 

Opinie na temat małych używanych traktorów są dobre. Warto jednak z używanego sprzętu skorzystać w przypadku sprawdzonych producentów. Traktor własnej roboty mają takie zalety, że są po prostu bardzo tanie i zapłacenie ponad połowy ceny za używkę sprawia, że warto.

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

Najpopularniejsze