Strona głównaOgródTraktorek kosiarka ranking, opinie

Traktorek kosiarka ranking, opinie

Kosiarka automatyczna, robot koszący, traktorek kosiarka – ludzkość idzie w stronę komfortu. Nie ma w tym nic dziwnego, ludzie chcą zwiększać komfort swojego życia, usprawniające pewne procesy. Koszenie trawy na pierwszy rzut oka może nie wydawać się czynnością męczącą, lecz gdy do obrobienia mamy powyżej 100 arów to wszystko się zmienia. Za komfort przyjdzie nam jednak zapłacić, często niemało. Wydając parę tysięcy na traktorek warto poszukać informacji, opinii na temat danego modelu. Dlatego dla Was przygotowaliśmy ranking najpopularniejszych traktorków kosiarek. 

Nasz ranking zawiera szeroki wachlarz sprzętu, przedział cenowy jest bardzo różny. Ranking traktorków kosiarek został stworzony i oparty na opiniach w internecie. Strona nie jest powiązana z żadnym producentem, dlatego znajdują się tutaj opinie rzetelne i prawdziwe. Zapraszamy do komentowania i wystawiania swoich opinii, które pomogą na zakup innym użytkownikom. 

Mam nadzieje, że poniższy ranking pozwoli Ci odpowiedzieć na Twoje pytanie, czyli jaki traktorek kosiarka kupić, aby być zadowolonym. 

Traktorek murray opinie

Opinie na temat traktorka murray są różne. Znajdują się tutaj silniki Briggs o różnej mocy. Możemy założyć, że serce traktorka murray jest zatem solidne. Jeśli chodzi części zamienne traktorka murray to mamy dla Was dobrą wiadomość. Części zamienne są łatwo dostępne oraz cena nie zniszczy naszego portfela. Najpopularniejszą wersją jest murray z silnikiem 15,5 km. Opinie użytkowników na ten temat są dobre, jeśli traktorek był nabywany jako nowy. Używane kosiarki murray mają opinie również dobre, ale na forum widać, że niekiedy po zakupie używanego sprzętu zaczęły się problemu. Należy pamiętać, że kupując nową kosiarkę mamy pewność solidnie wykonanej roboty. Instrukcja obsługi traktorka murray to również podstawa do dalszego użytkowania. Wiele osób bagatelizuje czytanie instrukcji obsługi. Murray jednak ma bardzo przystępnie napisaną instrukcję obsługi, więc warto przeczytać, aby potem nie było problemów. 

Dane techniczne: 8/10

Dostępność części zamiennych: 8.5/10

Czytelność instrukcji obsługi: 9/10

traktor murray opinie

Traktorek mtd opinie

Zacznijmy od negatywnych opinii, które zobaczyliśmy na forum. Traktorek mtd problemY z biegami miał dość często. Jak się jednak potem okazało, były to używane kosiarki mtd, które miały już po parę lat. Opinie ogólnie mają dobre. Części zamienne takie jak: skrzynia biegów, pasek klinowy, uchwyt noża to części zamienne ogólnodostępne. Na forum znajdziemy również informacje, że użytkownicy szukają informacji na temat schematu instalacji elektrycznej traktorka kosiarki mtd. Jeden z użytkowników chwali traktorek mtd, choć zwrócił się z awarią. Traktorek mtd nie jedzie, choć użytkował go przez parę dobrych lat. 

Nie odpala, nie jedzie, problem z biegami – te wszystkie awarie zdarzyły się w modelach, które były użytkowane przez parę lat. Traktorek kosiarka mtd ma jednak opinie dobre. Poniżej dane techniczne oraz informacje na temat dostępności instrukcji obsługi oraz częsci zamiennych.

Dane techniczne: 7/10

Dostępność części zamiennych: 9/10 (pasek klinowy, skrzynia biegów mtd czy uchwyt do noża został bardzo szybko znaleziony)

Czytelność instrukcji obsługi: 9/10

traktorek mtd opinie

Kosiarka traktorek husqvarna opinie

Nasz ranking nie mógł nie uwzględnić kosiarki traktorka firmy husqvarna. Dane techniczne tego sprzętu są naprawdę na najwyższym poziomie. Opinie dobre, ale jedynym mankamentem co do niektórych osób może być cena. Jako przykład może posłużyć nam model husqvarna tc 138. Husqvarna tc 138 cena – 10 500 złotych. 

Można oczywiście zobaczyć i kupić produkty używane, które znajdują się na OLX. Jednak zawsze będziemy rekomendować, że zakup nowego to gwarancja i pewność tego co posiadamy. Częsci to tylko formalność, są dostępne praktycznie wszędzie. Nic dziwnego, gdyż husqvarna to jeden z największych producentów tego sprzętu. Rekomendowane modele traktorka husqvarna, gdzie opinie są bardzo dobre to ct 126, tc 142, tc 130, tc 138. Kosiarka z koszem może naprawdę usprawnić pracę, z husqvarną jesteśmy tego pewni. 

Dane techniczne: 9/10

Dostępność części zamiennych: 10/10 

Czytelność instrukcji obsługi: 9/10

traktorek husqvarna opinie

Traktorek iseki opinie

Traktorki iseki opinie mają bardzo dobre. Cena tutaj jest nieco niższa niż średnia, więc wiele osób szuka informacji na temat tego traktorka kosiarki. Traktorek iseki posiada o wiele więcej funkcji niż tylko koszenie pracy. Jest to sprzęt wielofunkcyjny. Cena oscyluje w granicach 6000 złotych, a części znajdziemy na takich serwisach jak olx czy sprzedajemy. Kosiarka traktorek iseki zdecydowanie zasługuje na to aby był w naszym rankingu. 

Dane techniczne: 9/10

Dostępność części zamiennych: 10/10 

Czytelność instrukcji obsługi: 9/10

traktorek iseki

Traktorek kosiarka john deere opinie

Niektórzy uważają, że traktorek kosiarka john deere to produkt premium. Częściowo mają rację, bo dane techniczne, części to kunszt. Traktorek kosiarka John Deere potrafi kosztować w okolicach 15 tysięcy złotych. Alternatywą są tu oczywiście egzemplarze używane, nie mniej jednak kupowałabym go tylko, gdy gwarancja jest jeszcze ważna. Części są drogie, ale jakościowo lepsze niż konkurencji. Traktorek ogrodowy John Deere to zdecydowanie faworyt dla osób, które mają nieco pieniędzy w kieszeni. Opinie na temat traktorka kosiarki John Deere nie mogą być inne niż pozytywne. 

Dane techniczne: 10/10

Dostępność części zamiennych: 10/10 

Czytelność instrukcji obsługi: 9/10

traktorek john deere opinie

Traktorek mcculloch m200-107tc opinie

Traktorek mcculloch m200-107tc to najpopularniejszy model firmy mcculloch. M200-107tc powerdrive z koszem cieszy się sporym zainteresowanie nie tylko na forum, ale także na grupach fb. Nie ma więcej co pisać o traktorku tej firmy – silnik ma dobry, bo również firmy briggs. Cena to około 10-11 tysięcy złotych, więc cenowo nieco powyżej średniej.  

traktorek mcculloch opinie

Jak widzimy ranking zawiera znanych producentów, ale zakres cen jest różny. Ranking uwzględnił celowo te o niższej cenie oraz o wysokie, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Jeśli masz jakieś sugestie, to śmiało pisz na naszego e-maila.

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

Najpopularniejsze