Strona głównaOpinie o firmachHelioExperts - opinie kolejnej firmy od fotowoltaiki

HelioExperts – opinie kolejnej firmy od fotowoltaiki

Branża fotowoltaiczna w ostatnich latach nabiera rozpędu ze względu na swoją popularność i tym samym przyciąga wiele różnych firm, które podejmują się instalacji paneli fotowoltaicznych. Oczywiście należy pamiętać o tym, że panele słoneczne w naszym kraju są dostępne zaledwie od kilku lat, więc w tym przypadku ciężko znaleźć producentów, którzy mogliby się pochwalić wieloletnim doświadczeniem. W związku z tym warto być uważnym podczas wyboru takiego producenta. W sieci znaleźć można wiele rankingów paneli fotowoltaicznych i firm, które cieszą się renomą. Zdecydowana większość z nich posiada w swoich szeregach wykwalifikowanych instalatorów, którzy zostali dokładnie przeszkoleni. W dzisiejszym wpisie postanowiliśmy zebrać opinie znalezione w sieci o producencie HelioExperts sp. z o.o.

HelioExperts Sp. z o.o. – opinie

W takim razie, jakie można znaleźć opinie o firmie HelioExperts sp. z o.o.? Przede wszystkim HelioExperts to firma, która swoją działalność prowadzi na polskim rynku już od 2011 roku. Producent specjalizuje się w wykonywaniu instalacji fotowoltaicznych. Na stronie oficjalnej spółki znaleźć można informacje o tym, że aktualnie producent ten wykonał ponad 1500 projektów. Dodatkowo klienci otrzymują na dane podzespoły, aż 25 lat gwarancji na produktywność fotowoltaiki, z kolei 35 lat gwarancji jest udzielana na żywotność całej instalacji, z tego względu w sieci pojawiają się pozytywne opinie. Poza udzielaną gwarancją każdemu klientowi przydzielana jest opieka serwisowa, która w błyskawicznym tempie rozwiązuje pojawiające się problemy z instalacją.

To co wyróżnia tego producenta to oferta, która jest skierowana nie tylko do klientów indywidualnych, ale również HelioExperts zajmuje się również wykonywanie niestandardowych realizacji i projektów, na wielu forach internetowych znaleźć można pozytywne opinie klientów, które odnoszą się do szybkiej i bezproblemowej realizacji. W przypadku realizacji większych projektów, które sięgają nawet 1MW, HelioExperts zajmuje się wszystkimi niezbędnymi formalnościami. W przypadku rolników oraz spółdzielni mieszkaniowych, którzy decydują się na montaż instalacji fotowoltaicznej, oferta jest zależna od tego, jakie wymagania mają klienci.

Na stronie oficjalnej producenta znaleźć można informacje o tym, że przedsiębiorstwo oferuje swoim klientom usługę zwaną „Solar as a service”. Na jakiej zasadzie polega ta usługa? Przede wszystkim po podpisaniu wieloletniego kontraktu na zakup energii elektrycznej ze spółki OZE, HelioExperts umożliwia swoim partnerom biznesowym skorzystanie z możliwości czerpania energii, bez konieczności zakładania instalacji fotowoltaicznej, w ten sposób w sieci pojawia się coraz więcej pozytywnych opinii o tej usłudze. Przede wszystkim największą zaletą takiej usługi jest to, że umożliwia ono obniżenie kosztów, które są związane z pozyskiwaniem energii elektrycznej.

Jeżeli chodzi o kwestię finansowania instalacji fotowoltaicznych, producent umożliwia swoim klientom na skorzystanie z szerokiej oferty finansowania, dlatego też pojawiają się pozytywne opinie. Przede wszystkim w zależności od podmiotu istnieje możliwość skorzystania z kredytu na panele fotowoltaiczne. Najczęściej oferta skierowana jest do mniejszych gospodarstw, rolników czy firm. Na stronie oficjalnej producenta znajduje się informacja o tym, że HelioExperts współpracuje z BGŻ BNP PARIBAS, CA i PKO BP. Kolejna oferta to leasing, ta oferta jest najczęściej kierowane do klientów biznesowych. Ostatnia forma to dotacje, które można uzyskać z różnych programów wsparcia rządowego. W tej kwestii HelioExperts pomaga swoim klientom w uzyskaniu takiej dotacji, w sieci pojawiają się opinie od klientów tego producenta, które mówią o tym, że HelioExperts zajmuje się fachowo wszelką dokumentacją. Przede wszystkim należy pamiętać o tym, że cena instalacji fotowoltaicznej jest zależna od wielu czynników i parametrów, jakie chce się osiągnąć. Najczęściej cena założenia instalacji o mocy około 4kW to koszt około 20-25 tysięcy złotych. Na cenę ma wpływ ilość paneli i to, czy wymagane było wykorzystanie wysoko wydajnych podzespołów.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

Najpopularniejsze