Strona głównaOpinie o firmachIdeal Standard - opinie, co to za firma? Ideal Standard, Tesi

Ideal Standard – opinie, co to za firma? Ideal Standard, Tesi

Łazienka jest dla jednych pomieszczeniem codziennego użytku, dla innych natomiast miejscem relaksu. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem długich, relaksujących kąpieli, czy też może łazienka jest dla ciebie zwykłym pomieszczeniem, w którym wykonujesz podstawowe zabiegi higieniczne – należy jej porządne wyposażenie.  W dzisiejszym artykule na tapet weźmiemy firmę z Wrocławia – Ideal Standard.

Ideal Standard – co to za firma? Opinie

Czy Ideal Standard faktycznie zapewnia idealny standard?  Jeżeli weźmiemy pod uwagę fakt, że jest to firma, działająca na rynku od ponad stu lat – to chyba można pokusić się o stwierdzenie, że tak.  Korzenie firmy sięgają roku 1872, a jej założycielem był właściciel sklepu z urządzeniami sanitarnymi w miejscowości Ware, w stanie Massachusetts.

Ideal – co to za firma? Obecnie firma pod nazwą Ideal Standard jest międzynarodową korporacją, mającą zakłady produkcyjne w 35 krajach na świecie.  Dodatkowo – patrząc na katalog produktów Ideal Standard, ich bogaty asortyment, ciekawe wzornictwo i doświadczenie na rynku armatury i ceramiki sanitarnej – można tylko utwierdzić się w przekonaniu, że wiedzą, co to jest wysoki (idealny) standard.   

Imponująca oferta produktowa, przedstawiona na stronie internetowej – naprawdę zachwyca. Jedynym mankamentem owej strony jest to, że nie ma wersji mobile. Aczkolwiek patrząc na bogactwo produktów, setki zdjęć i opisów – dochodzimy do wniosku, że trudno byłoby właściwie ocenić i docenić ten asortyment, oglądając go tylko na ekranie telefonu.

Czego w tym katalogu nie znajdziemy? Lustra, wanny, umywalki, miski toaletowe, pisuary, bidety, baterie wszelkiego rodzaju i wszelkich stylów – słowem, wszystko!

zestaw prysznicowy ideal standard
Przeglądając Allegro można zobaczyć takie perełki, jak zestaw prysznicowy za 240 zł.

Baterie Ideal Standard – opinie

Baterie Ideal Standard cieszą się dobrymi opiniami. Są zachwalana zarówno przez sprzedawców, jak i przez użytkowników łazienek. W komentarzach podkreśla się ich trwałość, niezawodność i design. Kilkukrotnie przewija się wątek, iż podróżnicy wielokrotnie widywali je w dobrej klasy hotelach, co w domyśle oznacza zarówno ich jakość jak i trwałość.   Niekiedy użytkownicy wspominają o nieco – ich zdaniem – zbyt wysokich cenach, ale… no cóż, prawdopodobnie dobra i tania bateria łazienkowa to raczej pojęcia wykluczające się.  Użytkownicy chwalą ponadto szeroki wybór modeli we wszystkich stylach – co pozwala bez problemu dobrać baterie do wystroju łazienki.

Ideal Standard Tesi – opinie

Zestaw Tesi na Allegro w cenie 770 zł.

Z całą pewnością kolekcja Tesi zasługuje zarówno na uwagę, jak i na wyróżnienie. Jest to przemyślana i dobrze skomponowana kolekcja basic: zbiór najpopularniejszych elementów wyposażenia każdej łazienki: funkcjonalnych, użytecznych i ciekawie zaprojektowanych. Takich, które można spotkać w każdej łazience. Znajdują się tu zarówno elementy ceramiki łazienkowej – umywalki, muszle, bidety; meble (słupki, szafki pod umywalki) jak i baterie. Prosty design, solidne wykonanie i rozsądna cena – to najczęściej pojawiające się opinie. Prostota i funkcjonalność to coś, co podkreślają w swoich opiniach na temat kolekcji Ideal Standard Tesi użytkownicy.  

Opinie na temat Ideal Standard oraz jej kolekcji Tesi są naprawdę dobre. Ideal Standard faktycznie dostarcza standard, który zasługuje na miano idealnego. Warto zaznaczyć, że w Internecie nie ma negatywnych opinii na temat tego producenta, a to znaczy, że warto im zaufać. Dodatkowo – firma ma bardzo dobrą gwarancję na swoje produkty. Dożywotnia gwarancja na ceramikę sanitarną – mówi to samo za siebie.

Ideal Standard – opinie

Przejrzeliśmy Internet i możemy zgodzić się z opiniami, które na temat Ideal Standard znaleźliśmy. To, co widać na pierwszy rzut oka – to merytoryczne dyskusje, w których ludzie polecają sobie nie tyle pojedyncze produkty – co całe serie i rozwiązania, np. miskę wiszącą Ideal Standard Tesi Aquablade z deską i systemem mocowania, lub wannę z syfonem i baterią.   Dość często przewija się wątek prostoty montażu, funkcjonalności oraz trwałości produktów tej firmy.  Nie znaleźliśmy negatywnych opinii. 

Tak samo jak użytkownicy – również my możemy polecić Wam tego producenta.

Sprawdź też:

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

Najpopularniejsze