Strona głównaOpinie o firmachKFA Armatura - opinie

KFA Armatura – opinie

W Polsce mamy do czynienia z niezwykle rozwiniętym rynkiem armatury łazienkowej, producenci takich artykułów stale rozwijają swoją ofertę, dodając do niej innowacyjne rozwiązania. Przede wszystkim zdecydowana większość takich produktów nie ustępuje w żadnym kroku rozwiązaniom, które oferują zagraniczni producenci. Produkty te charakteryzują się takimi cechami jak funkcjonalność innowacyjność oraz wytrzymałość. Dzisiaj postanowiliśmy wziąć pod lupę jednego z takich producentów, czyli KFA Armatura, polskiego producenta z długoletnią tradycją. W dalszej części sprawdzimy, jakie można znaleźć opinie w sieci nt. armatury z KFA i upewnimy się, gdzie można nabyć części zamienne do tej armatury łazienkowej.

KFA Armatura – jakie są opinie?

W takim razie, jakie można znaleźć opinie w sieci nt. KFA Armatura? Przede wszystkim przedsiębiorstwo to istnieje na polskim rynku już od ponad wieku. W 1922 roku powstała jedna z pierwszych fabryk artykułów łazienkowych o nazwie „Łagiewnicka Fabryka Armatur”. We wczesnej fazie istnienia, firma zajmowała się głównie produkcją armatury oraz analogicznych produktów w procesach odlewania metali kolorowych. Ze względu na długoletnią tradycję i jakość wykonania artykułów, KFA Armatura zyskała przychylność, zaufanie i pozytywne opinie klientów.

Na oficjalnej stronie producenta znajduje się szeroka gama produktów tj. baterie łazienkowe, armatura kuchenna, grzejniki wykonane z aluminium, różne zawory i części zamienne, w ten sposób pojawia się wiele pochlebnych opinii w sieci. KFA Armatura przykłada szczególną uwagę do tego, aby dostarczać swoim klientom innowacyjne, komfortowe i funkcjonalne rozwiązania, które będą służyć przez wiele lat. Ciekawostką jest również to, że w halach produkcyjnych producenta KFA Armatura, został wdrożony zaawansowany system zarządzania jakością ISO 9001, aby uzyskać ten certyfikat, hale produkcyjne muszą przejść przez wiele licznych atestów, kontroli oraz badań co nie jest tak naprawdę łatwym zadaniem, dlatego w branży budowlanej KFA Armatura cieszy się renomą i tym samym zyskuje pozytywne opinie.

Największą popularnością w ofercie firmy KFA cieszą baterie łazienkowe, które posiadają Atest Higieniczny, który został wydany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego, to podkreśla jaką wagę przykłada przedsiębiorstwo do jakości, z kolei to przekłada się pozytywne opinie pojawiające się w sieci. Cechą charakterystyczną tych baterii łazienkowych jest to, że posiadają estetyczne linie, które m.in sprawdzą się w pomieszczeniach, które są urządzone z zasadą stylu modernizmu. Dodatkowo baterie te są wyposażone w uchwyty krzyżowe, które tak naprawdę definiują ich charakter. KFA Armatura zapewnia również dostępność do części zamiennych baterii.

Poza bateriami łazienkowymi KFA posiada również w swojej ofercie baterie kuchenne, które sprawdzają się w obrębie zlewozmywaków. Przede wszystkim te produkty cechuje prosty styl wykonania, który dobrze dopasuje się do zestawów kuchennych o charakterze nowoczesnym, industrialnym i minimalistycznym, często porównuje się je z produktami armatury łazienkowej Kohlman. W ten sposób oferta baterii kuchennych spełni każde wymagania klientów.

Poszukując opinie, zalety i wady produktów przedsiębiorstwa KFA Armatura najczęściej spotykaliśmy się z pozytywnymi opiniami, które dotyczyły tego, że produkty są w pełni polskie, każdy produkt obejmuje pięcioletni okres gwarancji, ceramiczna głowica i stosunek jakości do ceny. Oczywiście tak jak w przypadku wszystkich innych opinii, znaleźć można również te negatywne, które najczęściej odnoszą się do tego, że baterie są dostępne jedynie w jednym kolorze, czyli chromu.

KFA Armatura – części zamienne

W sieci dość często zadawanym pytaniem jest to, czy KFA Armatura ma w swojej ofercie części zamienne. Przede wszystkim na oficjalnej stronie producenta znajduje się specjalna zakładka, która poświęcona częściom zamiennym. Przede wszystkim obejmuje ona kilka poziomów jakościowych oraz produkty, które są wykonywane przez KFA Armatura. Poza producentem istnieje również możliwość kupna części zamiennych na wielu aukcjach internetowych. Oczywiście zastanawiając się nad wyborem części zamiennych, warto pamiętać o podziałach, które dotyczą poziomu jakościowego. W tym przypadku możemy wybrać oryginalne części pochodzące bezpośrednio od producenta, albo wybrać podzespoły regenerowane.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

Najpopularniejsze