HomeOpinie o firmachBraas Teviva - opinie

Braas Teviva – opinie

Budowa domu stanowi jedno z największych wyzwań w życiu niejednego człowieka. W trakcie jej budowy stajemy przed wieloma trudnymi decyzjami, wybieramy olbrzymią ilość urządzeń i materiałów, a tym samym czerpiemy opinie od innych inwestorów na temat przebiegu prac. Przede wszystkim jednym z najważniejszych etapów budowy jest pokrycie dachowe budynku. Oczywiście, jeżeli kiedykolwiek wcześniej czerpałeś rady z Internetu, portali społecznościowych czy inny forach, to z pewnością zauważyliście, że tyle samo inwestorów, to tyle opinii. To samo dotyczy pokryć dachowych, w tym przypadku najczęściej spotykamy się z pewną modą oraz popularnością materiałów i dachówek, które w danej chwili zyskują spore zainteresowanie.

Obecnie dachówki płaskie zyskują pozytywne opinie i dużą popularność. Jest to spowodowane tym, że charakteryzuje je minimalistyczny wygląd i tak naprawdę prosta architektura, którą uzyskuje się płaską blachodachówką. Obecnie na rynku znajduje się olbrzymia ilość takich płaskich blachodachówek, w ten sposób inwestorzy najczęściej zadają to samo pytanie, którego producenta wybrać? Jednym z dość popularnych producentów płaskich dachówek jest obecnie Braas Teviva Cisar. W dalszej części sprawdzimy co to za firma, jakie można znaleźć w sieci opinie o niej i jaka jest dokładnie cena za metr kwadratowy dachówek.

Braas Teviva Cisar – jakie są opinie i cena?

W takim razie, jakie można znaleźć opinie nt. producenta Braas Teviva Cisar? Przedsiębiorstwo Braas istnieje na polskim rynku już ponad trzydziestu lat. Na początku swojej działalności zajmowała się importowanie dachówek z Niemiec. Dopiero po kilku latach producent Braas założył magazyn centralny w Opolu i jeden z pierwszych zakładów produkcyjnych dachówek. Dzięki swojej działalności i pochlebnym opiniom klientów, firma nabrała wiatru w żagle, w ten sposób wybudowała ona kolejny zakład produkcyjny w Płońsku. Zakład ten jest wyposażony w innowacyjny park technologiczny, który korzysta z nowoczesnych rozwiązań produkcyjnych. Obecnie dachówki Braas Teviva Cisar to jedne z najpopularniejszych dachówek cementowych w naszym kraju. Przede wszystkim charakteryzuje je wysoka jakość wykonania i przystępna cena, dlatego dość często w sieci pojawiają się pozytywne opinie o tych produktach.

Przede wszystkim przedsiębiorstwo Braas przykłada dużą uwagę na rozwój, w ten sposób opracowują całkowicie nowe wersje dachówek, które charakteryzują się wysoką odporność na temperaturę i wytrzymałością na wszelkie uderzenia. Dodatkowo estetyka dachówek powoduje to, że stają się one wyjątkowym produktem. W ten sposób producent Braas zyskuje z roku na rok coraz to większą popularność i pochlebne opinie w sieci.

Cena wszelkich dachówek jest zazwyczaj uwarunkowana od rodzaju, dostawy i wielkości zamówienia. Większość producentów wymaga tego, aby minimalny zakup wynosił około pięciu palet. Dodatkowo cena dachówek jest liczona za metr kwadratowy. Decydując się na zakup produktów marki Braas Teviva z dodatkową powłoką o nazwie Cisar mamy do wyboru kilka kolorów tj. grafitowy, czarny, szary czy szary kryształowy. Cena za metr kwadratowy wynosi około 50 złotych. Oczywiście cena jest zależna od wielkości zamówienia i punktu sprzedaży.

Dachówka Braas Teviva – opinie o produktach

Przede wszystkim dachówka Braas Teviva to jedne z najczęściej wybieranych pokryć dachowych przez inwestorów ostatnich lat. Tak jak już wcześniej wspomnieliśmy charakterystyką tych produktów jest jego nowoczesny kształt oraz niezwykle czysta linia. To powoduje, że może ona być również wykorzystywana w trakcie prac remontowych. Dachówka Braas Teviva zyskuje pochlebne opinie dzięki wysokim parametrom technicznym. Produkt ten ma niską wagę, czyli sztuka dachówki waży około 4.6 kg. Na stronie producenta znaleźć można informacje o dostępnej ofercie oraz szczegółowych parametrach technicznych, dodatkowo producent udziela również wieloletniej gwarancji, w ten sposób można wywnioskować to, że dachówki cechuje wysoka jakość wykonania.

Previous article
Next article
Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najpopularniejsze