HomeMebleŁóżkoholicy - opinie, kontakt, kod rabatowy

Łóżkoholicy – opinie, kontakt, kod rabatowy

Okazuje się, że najczęściej o charakterze wyglądu naszych domowych wnętrz najbardziej decydują dodatki, które do nich wybierzemy. Faktury, surowce, z których są wykonane czy ich kolory, potrafią zmienić bardzo wiele, nadając pomieszczeniom konkretnego charakteru.

W niniejszym artykule chciałabym opowiedzieć Wam trochę o firmie, która specjalizuje się w sprzedaży tego typu produktów. Czy słyszeliście już o nazwie, która brzmi Łóżkoholicy? Opinie, jakie ma to przedsiębiorstwo? Dodam tylko, że specjalizują się w sprzedaży asortymentu takiego, jak na przykład pościel, obrusy czy bieżniki na stół. Czy ciekawi jesteście, jak wyglądają w firmie Łóżkoholicy zwroty? Jeśli tak, zapraszam do lektury.

Łóżkoholicy – opinie 

Co mówią o firmie Łóżkoholicy opinie? Klienci, wypowiadają się na jej temat, zazwyczaj dość dobrze. Najczęściej, ceniona jest przez nich, bezproblemowa i szybka obsługa, którą świadczą pracownicy tego sklepu. To jednak nie wszystko. Osoby, które zdecydowały się na zakupy w tej firmie, doceniają mocno zróżnicowany i duży wybór produktów. 

Czasami jednak trafiają się opinie, nieco mniej przychylne. Zdaniem pewnej grupy konsumentów bowiem, otrzymane produkty, różnią się nieco od tych, które prezentowane są na stronie internetowej. Tego typu recenzji, nie ma zbyt wiele. Firma oceniana jest w większości przypadków w sposób pozytywny.

Łóżkoholicy pościel – opinie 

Jak komentowana jest, sprzedawana przez firmę Łóżkoholicy pościel? Opinie na jej temat są liczne. O czym najczęściej można w nich przeczytać? Klienci często, wypowiadają się dobrze na temat jakości ich wykonania oraz sprawnej realizacji zamówienia. Zdarza się jednak, że czasami sprzedawana przez sklep Łóżkoholicy pościel, opinie zbiera mniej pozytywne. Klienci skarżą się w nich, że otrzymane przez nich zamówienia mocno odbiegają od tego, które wybrali. Być może jednak są to jedynie błędy, popełniane przez pracowników sklepu. 

Pościel, którą sprzedaje sklep Łóżkoholicy, cieszy się dużą popularnością i uznaniem. Większość opinii zyskuje ona, raczej przychylnych. Jest to asortyment, który dość mocno polecany jest przez klientów, którzy zdecydowali się na jej zakup.

Łóżkoholicy koce – opinie 

Sezon jesienny tuż za rogiem. A to oznacza, że na jakiś czas pożegnać będzie trzeba krótkie i lekkie ubrania, a także orzeźwiające napoje. Większość z nas wyciągnie z szafy swetry a zimne trunki, zamieni na herbatę oraz gorącą czekoladę. Warto zaopatrzyć się również, w ciepłe koce. Firma Łóżkoholicy również posiada takowe w swojej ofercie. Jakie są opinie na ich temat?

Klienci, wypowiadają się na ich temat dobrze. W asortymencie jest ich bardzo duży wybór. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie spośród:

  • koców z mikrofibry,
  • koców „futrzaków”,
  • koców flanelowych,
  • koców wytłaczanych,
  • koców pluszowych,
  • koców włochatych.

Dodatkowo często oferowany jest przez sklep Łóżkoholicy rabat. Warto regularnie odwiedzać ich stronę internetową i śledzić aktualne promocje. Dużo z nich, znajduje się również w zakładce wyprzedaż/ promocja. 

Łóżkoholicy narzuty – opinie

Źródło: wizytówka Google

Wspomniałam we wstępie, jak wiele w naszych wnętrzach, potrafią zmienić dodatki. Do takich należą również niewątpliwie, narzuty na łóżko. Opinie na ich temat? Są bardzo dobre. Ceniona jest przez klientów kwestia dużego wyboru kolorystycznego, a także fakt, że często dawany jest przez firmę Łóżkoholicy rabat na te produkty. 

Myśląc nad zakupem narzuty ze sklepu Łóżkoholicy, kod rabatowy na pewno znacznie obniży ostateczną cenę. Co jednak w przypadku, gdy produkt nie spełni do końca naszych oczekiwań? Jak wygląda kwestia na ewentualne reflektowanie przez markę Łóżkoholicy zwroty?

Zobacz: Łóżko z palet – jak zrobić?

Klienci sklepu Łóżkoholicy na zwroty, mają czternaście dni. Okres ten, liczony jest od momentu odbioru zamówienia. Taki zapis bowiem widnieje w regulaminie, który zamieszczony jest na stronie internetowej tego przedsiębiorstwa. Przed rozpoczęciem tej operacji, trzeba wypełnić formularz odstąpienia od umowy. Przygotowany, zamieścić wraz z paragonem i niechcianym produktem i odesłać na adres firmy. Sklep zwraca pieniądze w ciągu dwóch tygodni na konto, które podamy w formularzu. 

Kod rabatowy na łóżkoholicy

Oferowany przez sklep Łóżkoholicy rabat, znaleźć można w zakładce wyprzedaż/ promocja. Znajduje się tam bardzo wiele produktów o znacznie obniżonych cenach. Czy dawany jest jednak przez markę Łóżkoholicy kod rabatowy? Ja takiego nie znalazłam. Wydaje mi się, że firma uruchamia go automatycznie w swoim sklepie internetowym w licznych promocjach, które tam oferuje.

Proces dokonywania zakupów jest w tej firmie dziecinnie prosty. Tyczy się to również kwestii automatycznego naliczania zniżek i rabatów na dokonane przez klientów zakupy.

Sklep Łóżkoholicy to istny raj dla wszystkich, którzy właśnie wykańczają swoje mieszkania lub domy. W jednym miejscu można znaleźć tak wiele niezbędnych elementów, w korzystnych cenach. Firma opinie ma liczne i w większości przychylne. Niewątpliwie warto zajrzeć na ich stronę internetową. Zakupy w jednym miejscu to gwarancja spójności estetycznej, a także sporej oszczędności czasu, który musielibyśmy przeznaczyć na jeżdżenie po różnych sklepach.

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najpopularniejsze