HomeOpinie o firmachTermet - kotły, piece gazowe, jakie mają opinie?

Termet – kotły, piece gazowe, jakie mają opinie?

Producentów urządzeń grzewczych w Polsce jest wiele, w skrócie – jest w czym wybierać. Często zadajemy sobie pytanie czy warto zainwestować w produktu od producenta X. Dziś tym producentem X będzie Termet – sprawdziliśmy jakie produkty oferuje ta firma i jakie ma opinie w Internecie. 

Zanim przytoczymy opinie na temat firmy Termet to najpierw szybkie wprowadzenie na temat firmy oraz przedstawienie koszyka produktów. Firma produkuje między innymi kotły gazowe czy podgrzewacze do wody. Jeśli chodzi o cenę to myślę, że śmiało możemy napisać, że nie jest to najtańsze rozwiązanie. Produkty możemy uplasować w środku, jeśli chodzi o ceny produktów. Firma to nie jest kolejna świeżynka na rynku, a firma z ponad 70 letnim doświadczeniem w produkcji. Firma przechodziła różne transformacje, od produkcji zegarków po zakłady metalowe. Finalnie w 1996 roku Termet przekształciło się w spółkę akcyjną. 

Historia to jedno, cena to drugie, ale finalnie liczy się jakość. Internauci jak zawsze bardzo konkretnie punktują każdy mankament. Czy tak również będzie z firmą Termet? 

Termet ecocondens gold plus 25 dwufunkcyjny opinie

Kocioł gazowy, który kosztuje ponad 3500 złotych wymaga dokładnego researchu. Nikt nie chciałby wydać takiej sumy na produkt, który będzie robił nam problemy. Produkt, który otrzymał złoty medal w 2016 roku na międzynarodowych targach poznańskich. Sam producent przedstawia produkt jako niezwykle oszczędny, efektywny i z bardzo dużym komfortem użytkowania. Przejdźmy zatem do sedna i zobaczymy jakie Termet ecocondens gold plus 25 dwufunkcyjny ma opinie.

Termet ecocondens gold plus 25 dwufunkcyjny ma ponad 80% pozytywnych opinii. Jednak to co zawsze wyróżnia i rzuca się w oczy to negatywne opinie. Dlatego zacznijmy w pierwszej kolejności od negatywów. 

Jeden z użytkowników na znany portalu CENEO narzeka na sterownik. Użytkownik był na tyle zmotywowany, że napisał naprawdę bardzo długą wiadomość na temat tego produktu. Wygląda ona bardzo rzetelnie, więc przytoczymy teraz co konkretnie nie zagrało. Termet ecocondens gold plus 25 dwufunkcyjny otrzymał negatywną opinie na tylko za sterownik. Czujnik przegrzewu jest wbudowany w wymiennik, więc podczas awarii należałoby wymienić cały czujnik z wymiennikiem. Okazało się, że to właśnie spowodowało frustracje użytkownika. 

Termet ecocondens gold plus 25 dwufunkcyjny ma jednak większość pozytywnych opinii. Piec jest bardzo cichy, stabilny i wiele osób korzysta z niego przez lata – bezawaryjnie. Również do zalet możemy zaliczyć łatwy montaż, dobry stosunek jakości do ceny. A Ty jaką masz opinie na temat tego produktu? 

Termet ecocondens gold plus 20 jednofunkcyjny opinie

Solidny kocioł – tak zaczyna się większość opinii na temat tego produktu. Oszczędny kocioł kondensacyjny zbiera także pozytywne opinie ze względu na dobre oprogramowanie i samą elektronikę. Termet ecocondens gold plus 20 jednofunkcyjny otrzymał jednak również negatywną opinie. Jak się okazało jest to ten użytkownik, który opiniował produkt wyżej.  

Piece gazowe termet opinie

Piece gazowe nadal mają branie. Widać zainteresowanie tymi produktami z jednego prostego powodu – to nadal jedne z najtańszych źródeł ciepłej wody. Ludzie boją się piecy gazowych, ale dobry piecyk gazowy, który ma dobre opinie powinien ryzyko awarii ograniczyć niemal do zera. 

Termet jest firmą, która w większości przypadków ma dobre opinie i nie jest inaczej w przypadku pieców gazowych. Piece w pełnym pakiecie potrafią kosztować nawet 5,5 tysiąca złotych, co nie jest małą sumą. Za tę cenę otrzymujemy jednak niezawodność, prosto od polskiego producenta. 

Reasumując kotły i piece gazowe od Termet są cenionymi produktami na rynku polskim. Produkty takie jak Termet ecocondens silver 20kw czy 

Termet ecocondens gold plus 20 to produkty używane przez tysiące polaków. Czy są lepsze produkty? Czy są bardziej niezawodni producenci? Odpowiedź nie jest prosta – jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie. Najlepiej zapytać znajomych monterów, hydraulików, gdyż to oni siedzą w tej branży najdłużej.

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

1 COMMENT

  1. Termet ma najlepsze kotły gazowe c.o. Są niezwykle odporne na naprawy. Używam Termeta już przez piętnaście lat z polskim sterownikiem, który jest sto razy lepszy od włoskiego i nigdy nic w nim się nie zepsuło. Oprócz tego są nowoczesne, a jednocześnie tanie w stosunku do najwyższej jakości na rynku pieców c.o. Na pewno jego zakup jest najbardziej opłacalny.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najpopularniejsze