Strona głównaOpinie o firmachPrzegląd produktów Amica - jakie są opinie w 2023?

Przegląd produktów Amica – jakie są opinie w 2023?

Amica to jeden z popularniejszych producentów sprzętów elektromaszynowych w Polsce. Oferuje zarówno małe, jak i duże urządzenia AGD. Istnieje od 1957 roku. Powstał we Wronkach. Rozpoznawalność Amici jest oszacowana na poziomie 87%. Przedsiębiorstwo we Wronkach jest cenione na Giełdzie Papierów Wartościowych. Obecnie własnością spółki są trzy firmy: Hansa, Gram i CDA. W tym artykule poznasz opinie na temat różnych sprzętów AGD marki Amica.

Lodówka Amica Retro – jakie posiada opinie?

Lodówka Amica Retro charakteryzuje się nietypowym wyglądem, coraz bardziej pożądanym do realizacji nowoczesnych projektów wnętrz. Posiada klasę energetyczną E. Posiada dodatkowy pojemnik na warzywa i owoce, a także półkę na butelki. Opinie wskazują, że jest bardzo cicha. Lodówka Amica Retro jest lodówką SlimSize, co oznacza, że świetnie nadaje się do niedużych pomieszczeń. Opiniodawcy chwalą tę Lodówkę Amica Retro za system MechanicalControl, dzięki któremu można precyzyjnie dostosować wszystkie ustawienia. W negatywnych opiniach czytamy, że lodówka jest mało pojemna. Zamrażalnik również nie należy do największych.

Kuchenka gazowo – elektryczna Amica – jakimi cieszy się opiniami?

Kuchenka gazowo – elektryczna Amica w skali od 1 do 5 jest oceniana na 3,7. Z opinii widniejących na forum można dowiedzieć się, że klientom trafiały się egzemplarze z krzywymi szufladami, których wysuwanie było utrudnione. Pojawiła się opinia, w której czytamy, że pomimo prawidłowej eksploatacji pękła przednia szyba kuchenki gazowo – elektrycznej Amica. Warto podkreślić, że elementy szklane kuchenki gazowej nie podlegają gwarancji. Koszt nowej szyby i montażu wyniósł klienta ok. 250 zł. Na nową szybę została udzielona roczna gwarancja. Opiniodawcy twierdzą, że kuchenka gazowo – elektryczna Amica jest funkcjonalna. Na duże pochwały zasługuje piekarnik, który wyróżnia się równomiernym pieczeniem.

Pralki Amica – czy warto kupić sprzęt tego typu marki Amica?

Sprzętu AGD z tamtych czasów nigdy nie będzie można porównać do dzisiejszego, ponieważ nowoczesne pralki są przepełnione elektroniką, które rzeczywiście usprawniają cały proces, ułatwiają życie, jednak jak to bywa z elektroniką – jest awaryjna i zawodna. Wg opiniodawców pralki Amica to jeden z najbardziej słusznych wyborów. Nawet w przypadku wystąpienia awarii, części są bardzo łatwo dostępne, a przy tym niedrogie. To aspekt, na który w szczególności trzeba zwrócić uwagę przy zakupie pralki. Niestety dzisiejszy sprzęt jakiejkolwiek marki nie posłuży nam tyle, co dawne urządzenia. Opinie na temat pralek Amica są bardzo pozytywne. Wyróżniają się cichą pracą, świetnym dopieraniem, odwirowywaniem, energooszczędnością i niskim poborem wody. Jak wynika z opinii, większość pralek Amica posiada wiele programów, dzięki czemu możemy dostosować warunki prania do indywidualnych potrzeb.

Piekarnik Amica – czy ten sprzęt posiada dobre opinie?

Amica oferuje wiele modeli piekarników. Zarówno proste, jak i bardziej skomplikowane modele z wieloma funkcjami. Opinie na temat piekarników Amica są bardzo dobre. Równomiernie pieką, posiadają funkcje, dzięki którym można przygotowywać różnorodne potrawy. Niektóre modele piekarników Amica posiadają wbudowaną termosondę, dzięki której można ocenić temperaturę wewnątrz dania i zadecydować o tym, czy jest już gotowe. Opiniodawcy cenią piekarniki Amica za długą 5 – letnią gwarancję. Za dużą zaletą uznaje się elektroniczne programatory, które posiada większość modeli. W opiniach czytamy, że piekarniki Amica w bardzo szybkim tempie się rozgrzewają.

Płyta gazowa czy indukcyjna Amica – jakie mają opinie?

Płyty gazowe Amica są produkowane w różnych wersjach – z mniejszą lub większą ilością palników, stąd też można wybrać coś zgodnie ze swoimi preferencjami i możliwościami kuchni. Opinie potwierdzają, że płyty gazowe Amica posiadają stabilny ruszt i dużą moc grzewczą. Opiniodawcy cenią sobie płyty gazowe Amica za niską cenę w stosunku do wysokiej jakości sprzętu. Ogromną zaletą jest to, że płyty gazowe działają również wtedy, kiedy nie ma dostępu do prądu. W opiniach czytamy, że kuchenki gazowe Amica z palnikami są dosyć kłopotliwe jeśli chodzi o utrzymanie czystości. Płyty indukcyjne Amica wydają się o wiele prostsze w zachowaniu higieny. Wynika to z równej powierzchni płyty. Niestety płyty indukcyjne Amica nie będą działać, kiedy zabraknie prądu. Do gotowania na płycie indukcyjnej Amica będziesz potrzebował specjalnych garnków i patelni, co wiąże się z dodatkowym kosztem. Opinie potwierdzają, że zarówno płyty gazowe, jak i indukcyjne Amica są świetnej jakości.

Odkurzacze Amica – czy warto kupić? Opinie

Odkurzacze Amica można nabyć w bardzo atrakcyjnej cenie, stąd też na forach internetowych widnieje wiele pozytywnych opinii na ich temat. Opiniodawcy twierdzą, że odkurzacze Amica bardzo cicho pracują, mają odpowiednią długość kabla i świetną moc. Wyposażenie odkurzaczy jest zadowalające. Opinie wskazują na dobry stosunek jakości odkurzaczy Amica do ceny.

Płyta ceramiczna Amica – jakie posiada opinie?

Pozytywne opinie na temat płyt ceramicznych Amica wynikają z tego, że są o wiele łatwiejsze w użytkowaniu, aniżeli płyty indukcyjne Amica. Opiniodawcy słusznie zauważyli, że płyty ceramiczne Amica bardzo szybko się nagrzewają. Są gotowe do użycia po kilku sekundach od włączenia. Płyta ceramiczna nagrzewa się na całej powierzchni, stąd też niektórzy wybierają płyty indukcyjne, które nagrzewają tylko wybrane pola. W opiniach czytamy jednak, że zwolenników płyt ceramicznych Amica nie brakuje. 

Okapy Amica – czy to dobry sprzęt? Jak wypowiadają się o nich opiniodawcy?

Pierwszy aspekt, który jest wyróżniany w opiniach na temat okapów Amica to atrakcyjna cena i świetna jakość wykończenia. Okapy Amica są łatwe w obsłudze. Opiniodawcy twierdzą, że dużą ich zaletą jest dobre oświetlenie, które okazuje się w kuchni bardzo przydatne. Okapy Amica bardzo cicho pracują. W opiniach czytamy, że design okapów jest bardzo miły dla oka.

Kuchnie Amica – jakie posiadają opinie?

Amica ma w swojej ofercie wolnostojące kuchnie. Jest to rozwiązanie dla osób, które cenią sobie tradycyjne gotowanie. Jak wynika z opinii, oprócz tego, że Amica we Wronkach, prężnie się rozwija i tworzy dużo nowości, to nie zapomina o osobach, które preferują standardowe rozwiązania. Opinie potwierdzają, że kuchnie Amica są dobrze skonstruowane, przez co zapewniona jest wygoda użytkowania, a także bezpieczeństwo, które odgrywa kluczową rolę. Opiniodawcy słusznie zauważają, że kuchenki Amica posiadają wiele przydatnych funkcji.

Amica zmywarki – czy warto kupić?

Opiniodawcy twierdzą, że zmywarki Amica są bardzo wydajne i ciche podczas pracy. Uważają je za jedne z najbardziej ekonomicznych. Zmywarki Amica posiadają wiele przydatnych funkcji, dzięki czemu posiadają dużo pozytywnych opinii. Jakość wykonania produktu jest bardzo wysoka. Jak wynika z opinii konsumentów, jest to towar służący przez lata.

Amica DAW 6103 LSB i DAW 6103 LSW – jakie opinie posiada ta pralka?

Użytkownicy wielu forów wyrażają w swoich opiniach dużą zgodność jeśli chodzi o pralkę Amica DAW 6103 LSB, jak i DAW 6103 LSW. Twierdzą, że jest efektywna i funkcjonalna. W opiniach na temat Amica DAW 6103 LSB i DAW 6103 LSW czytamy, że pralka jest bardzo cicha, nawet podczas wirowania. Kolejnym atutem jest niskie zużycie energii. Opiniodawcy wyrażają fakt, że zarówno Amica DAW 6103 LSB, jak i DAW 6103 LSW jest łatwa w obsłudze.

Wyciskarka Amica JSM 4012 – co mówią opinie?

Opinie potwierdzają, że wyciskarka wyciskarka Amica JSM 4012 to solidny sprzęt, który służy przez wiele lat. Głośność pracy jest porównywana z głośnością czajnika elektrycznego gotującego wodę. Wyciskarka Amica JSM 4012 radzi sobie zarówno z mniejszymi, jak większymi owocami, dlatego w opiniach widnieje tak wiele poleceń tego modelu. Wydajność pracy wyciskarki Amica JSM 4012 jest bardzo duża. Opiniodawcy twierdzą, że pulpa, która jest pozostałością po wyciśnięciu soku jest niemal całkowicie sucha.

Amica TAWE 6123 LSLDS – jakie ma opinie?

Pralka Amica TAWE 6123 LSLDS jest wyróżniona w opiniach przede wszystkim za dużą efektywność, ładowność i funkcjonalność. Niskie zużycie energii pralki Amica TAWE 6123 LSLDS to kolejna ogromna zaleta. Opiniodawcy twierdzą, że pralka jest stabilna nawet podczas prania mniejszej ilości rzeczy. Pozytywne opinie wynikają również z nowoczesnego designu pralki Amica TAWE 6123 LSLDS.

Amica PG 6611 SRB IN – czy ma dobre opinie?

Płyta gazowa Amica PG 6611 SRB IN wyróżnia się niepowtarzalnym, eleganckim wyglądem. Opinie wskazują, na łatwość w utrzymaniu czystości. Amica PG 6611 SRB IN posiada wysoką moc palników, przez co gotowanie staje się czystą przyjemnością. Opiniodawcy twierdzą, że rozstaw palników w tej płycie jest świetnie wymierzony. Amica PG 6611 SRB IN jest łatwa w obsłudze, dlatego jest jednym z najczęściej wybieranych modeli płyt gazowych.

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

Najpopularniejsze