Strona głównaOpinie o firmachMacallister - opinie elektronarzędzi

Macallister – opinie elektronarzędzi

Sieć marketów budowlanych Castorama, posiada w swojej ofercie olbrzymią ilość marek własnych, jedną z nich jest marka MacAllister. Przede wszystkim marka ta charakteryzują się tym, że ma stosunkowo niskie ceny urządzeń, które są głównie skierowane do wykonywania podstawowych prac wykończeniowych i budowlanych. Oczywiście profesjonalne firmy usługowe, również z tych urządzeń korzystają, jednak można wywnioskować to, że cena sugeruje niezbyt wysoką trwałość tych produktów. Często na forum klienci opisują to, że produkty marki MacAllister są idealne dla domowych majsterkowiczów. W dalszej części wpisu zebraliśmy szczegółowe opinie nt. elektronarzędzi takich jak wkrętarka, ukośnica, kosiarka spalinowa, odkurzacze, spawarki 200a, myjki ciśnieniowe, kosy spalinowe, spawarki, wiertarki stołowe czy szlifierki do gipsu MDS600.

MacAllister – opinie o produktach

Tak jak już wcześniej wspomnieliśmy, w sieci marka MacAllister jest uważana przez wielu budowlańców za niewystarczająco wytrzymały, aby można je było wykorzystać do bardziej zaawansowanych prac, jednak mimo wszystko cena jest zachęcająca. Kolejną zaletą produktów marki MacAllister jest jego ergonomia, i to właśnie ona sprawia, że wiele osób wstawia pochlebne opinie o tych elektronarzędziach. Przede wszystkim jest to alternatywa dla tych osób, które nie mogą pozwolić sobie na markowy sprzęt, a potrzebują do prac domowych odpowiedni sprzęt. Marka MacAllister posiada w swojej ofercie wiele elektronarzędzi, które mogą zostać wykorzystane w trakcie remontu czy prac pielęgnacyjnych w ogrodzie. W dalszej części wpisu zebraliśmy informacje i opinie o tych produktach.

Wkrętarka MacAllister

Wkrętarki akumulatorowe marki MacAllister to dość popularne elektronarzędzia, które cechują się tym, że osiągają maksymalny moment obrotowy, który jest oszacowany na poziomie około 30 Nm, co w rzeczywistości jest całkiem dobrym wynikiem jak na taki sprzęt. Mimo tak dobry osiągów i momentu obrotowego pojawia się w sieci dość dużo opinii o wkrętarkach MacAllister, które opisują sytuacje, w których narzędzie nie radziło sobie zbyt dobrze z twardszym materiałem, jak np.: stalowe blachy. Dodatkowo wkrętarka marki MacAllister miewa również problemy z wierceniem w betonie, ponieważ szybko się zacina i przegrzewa.

Ukośnica MacAllister

W ofercie tej marki znaleźć można również ukośnice, która mają wmontowany posuw. W tym przypadku pojawia się w sieci wiele mieszanych opinii o tym produkcie. Użytkownicy opisują problem, który polega na tym, że piła tnąca ukośnicy marki MacAllister niezbyt dobrze utrzymuje pożądany kąt cięcia. Pomimo tego, że ukośnica całkiem dobrze funkcjonuje i dość szybko tnie materiały budowlane, to jego wadą jest to, że robi to w niedokładny sposób, gdzie w przypadku profesjonalnych prac jest to niewskazane.

Kosiarka spalinowa z napędem MacAllister B&S 500E 46cm

Z dostępnych kosiarek spalinowych z napędem wyróżnia się model B&S 500E 46cm, znaleźć można w sieci wiele recenzji i opinii nt. tego modelu. Przede wszystkim najczęściej recenzenci opisują kosiarkę spalinową z napędem B&S 500E 46cm jako wytrzymały sprzęt, który jest prosty w obsłudze i doskonale radzi sobie z dużą trawą i z odpadami roślinnymi. Przede wszystkim w sieci znaleźć można opinie o tym, że model z napędem B&S 500E 46cm ma pewną wadę silnika, która polega na tym, że pobiera nieregularną ilość oleju, w ten sposób należy przed każdym koszenie systematycznie uzupełniać i kontrolować stan oleju.

Odkurzacz MacAllister

Odkurzacze marki MacAllister to urządzenia, które są wykorzystywane podczas podstawowych prac porządkowych. Może być zarówno stosowana w mieszkaniach, jak i do sprzątania miejsc po pracach remontowych. Odkurzacze marki MacAllister to dość popularne urządzenia, które cieszą się dobrą opinią.

Myjka ciśnieniowa MacAllister 2100 W 140 bar

Myjka ciśnieniowa marki MacAllister model 2100 W 140 bar, to urządzenie, które jest wyposażone w silnik indukcyjny, specjalny zbiornik, w którym można przechowywać detergenty i pompę aluminiową. Przede wszystkim myjki ciśnieniowe MacAllister model 2100 W 140 bar najczęściej sprawdzają się podczas usuwania zanieczyszczeń z kostki brukowej w ogrodzie czy innych elementów, dlatego dość często pojawiają się pochlebne opinie.

Kosa spalinowa MacAllister

Kosy spalinowe marki MacAllister to urządzenie, które stanowi idealne rozwiązanie do podkoszenia niedostępnych i trudnych miejsc. Charakterystyczną cechą tej kosy spalinowej jest jego zasilanie akumulatorowe, to czyni urządzenie ciche, w ten sposób nie będzie uprzykrzał życia swoim sąsiadom. Najczęściej w sieci pojawiają się mieszanie opinie o ergonomii kosy spalinowej. Większość tych urządzeń ma pojedynczy chwyt, który jest tak naprawdę niestabilny i niekiedy niewygodny w użytkowaniu.

Spawarka 200A MacAllister

Spawarka inwertorowa marki MacAllister 200A to wbrew pozorom małe urządzenie, które ma stosunkowo niską cenę. Ze względu na wielkość oraz kształt spawarka 200A jest dość często polecanym urządzeniem do użytku garażowego i do wykonywania podstawowych prac.

Wiertarka stołowa 700W MacAllister

Wiertarki stołowe 700 W to urządzenie, które niezwykle dobrze nadaje się do wykonania szybkich wierceń w drewnie oraz innych tworzy sztucznych. W sieci można znaleźć dość mieszane opinie o wiertarkach stołowych o mocy 700 W, najczęściej chodzi o wiercenie w twardszych materiałach, ponieważ w tym przypadku pojawiają się problemy i czasami zdarzają się sytuacje, w których wiertło się zacina. Z drugiej strony zaletą tej wiertarki jest jego precyzja w wierceniu, to powoduje, że używanie wiertarki stołowej nie staje się męczące.

Szlifierka do gipsu 600W MDS600 MacAllister

W ofercie marki MacAllister znaleźć można również szlifierki do gipsu 600W MDS600. Szlifierka do gipsu jest najczęściej stosowana przy prostych, mało wymagających pracach. Model szlifierki 600 W MDS600 idealnie nada się do wyrównania powierzchni ścian w trakcie prostych remontów. Przede wszystkim sprawi ona to, że nałożona farba, będzie znacznie lepiej się prezentowała. Szlifierka do gipsu marki MacAllister ma wbudowaną funkcję, w której istnieje możliwość zmiany i ustawienia wg. osobistych preferencji prędkości urządzenia. Najczęściej w sieci pojawiają się opinie o tym, że szlifierki marki MacAllister są lekkie, to powoduje, że urządzenie zapewnia znacznie lepszy komfort w trakcie jego użytkowania. Z kolei, jeżeli chodzi o negatywne opinie, dotyczą one głównie tego, że papier ścierny potrafi się odczepić w trakcie pracy.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

Najpopularniejsze