Strona głównaOpinie o firmachPetecki okna - opinie

Petecki okna – opinie

Firma Petecki to producent okien, który jest jednym z najpopularniejszych na rynku. Okna tej marki są połączeniem nowoczesności i designu. Producent zapewnia, że okna Petecki są estetyczne i bezpieczne. Dzięki ich zamontowaniu, zyskuje się energooszczędność i komfort w użytkowaniu. W poniższym artykule dowiesz się, jakie są opinie na temat okien Petecki.

Petecki okna Łódź – opinie

Na forum widnieje wiele opinii na temat okien Petecki. Ten producent ma zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników. Oprócz okien Petecki wypuszcza na rynek także drzwi i bramy garażowe. Firma jest znana również poza granicami państwa, a opinie międzynarodowe są naprawdę zaskakująco pozytywne. Sam fakt, że Petecki eksportuje okna, świadczy o tym, że jest zauważalny na rynku, a jakość jest naprawdę dobra. Główni importerzy to Niemcy, Holandia, Belgia, Austria, Francja, Włochy, Węgry, Czechy. Klienci cieszą się z wielu możliwości, jakie daje Petecki. Chodzi zarówno o wybór materiału okien, ale również i ogromnej kolorystyki. Z opinii użytkowników forum dowiadujemy się, że Petecki utrzymuje się na rynku już od 1995 roku, a nazwa firmy wzięła się od nazwiska założyciela. W opiniach na temat okien z Łodzi Petecki, znajdujemy informacje, że cenny mocno się różnią. Jest to spowodowane od modelu okna, ale przede wszystkim od wymiarów, parametrów i dodatkowego wyposażenia. Cena za najbardziej podstawowy model to ok. 800 zł. Dużym plusem firmy jest to, że oferują także montaż okien. Gdy zostanie wybrana opcja usługi z montaże, do ceny okna naliczane jest 50 zł. Demontaż okien to kolejne 50 zł.

Dobrą opinią cieszy się linia okien Future Design 86 MD, które są wersją premium, ponieważ materiał, z jakich został wykonany to tworzywo kompozytowe Rau-Fipro. Baza do takiego tworzywa to włókno szklane. Linia tych okien Petecki z Łodzi znajduje zastosowanie w nowoczesnych, energooszczędnych domach. Parametry tych okien sprawiają, że stają się one prestiżowym produktem na rynku, spełniając oczekiwania wymagających klientów, którzy w życiu bazują na zasadach życia zgodnego z naturą, czyli ekologicznego. Okna Petecki z Łodzi z linii Future Design 86 MD mają profile sześciokomorowe z szerokością montażu 86 mm. Dodatkowym atutem tej linii jest zastosowanie przez producenta uszczelki środkowej, dzięki której klienci zyskują na perfekcyjnej szczelności.

Wśród opinii widzimy, że okna Petecki z Łodzi zostały doceniony i został Liderem Recyklingu 2020. Jest to bardzo prestiżowy certyfikat, który ma duże znaczenie w dzisiejszych czasach. Ludziom nie zależy jedynie na niskiej cenie, ale przede wszystkim na funkcjonalności i energooszczędności, a to gwarantują okna Petecki. Opinie sugerują, że okna Petecki mają doskonałą izolację akustyczną i bardzo dobre wykonanie, dzięki któremu okna służą przez lata. Oczywiście są dostępne modele niskobudżetowe, co wiąże się z tym, że parametry nieco się zaniżają, jednak jakość pozostaje naprawdę dobra. Do zalet w opiniach na temat firmy Petecki z Łodzi zaliczany jest ogromny wybór modeli na każdą kieszeń. Wygląd okien jest elegancki, parametry izolacji cieplnej są naprawdę zadowalające.

Na forum znaleźliśmy również opinie na temat okien Petecki z linii Excellent Class 82 MD. Cieszą się one pozytywnymi opiniami, dzięki eleganckiemu wyglądowi, który zawdzięcza się konstrukcji z tworzywa sztucznego oraz bardzo dobry dobór parametrów zapewniających ochronę cieplną. Opinie wskazują na wysoką estetykę, która uzyskana została przez zaokrąglony kształt. Linia Excellent Line 76 MD opiera się natomiast na systemie Softline 76. Od poprzednich modeli różnią się głębokością zabudowy. W ramę zostały wbudowane stalowe wzmocnienia, co czyni okna wytrzymałymi, co czyni je bezpiecznymi, ze względu na obniżenie ryzyka włamania. Ta linia okien Petecki z Łodzi wykazuje równie dobre parametry wskazujące na dużą ochronę przed utratą ciepła, ale też odporność na urazy mechaniczne. Okna zostały wzmocnione specjalną uszczelką, która chroni przed utratą ciepła oraz wytwarza dobrej jakości barierę akustyczną.

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

Najpopularniejsze