Strona głównaCennik budowlanyPodłączenie kuchenki gazowej cena

Podłączenie kuchenki gazowej cena

Podłączenie kuchenki gazowej to nie jest skomplikowana sprawa. Wypada jednak mieć odpowiednie uprawnienia, wszyscy wiemy co może zrobić gaz z naszym mieszkaniem. Poniżej przedstawiamy cennik, który jest podzielony na województwa. Jeśli nie znalazłeś swojego miasta to skorzystaj z naszego formularza i w ciągu 48 godzin otrzymaj wycenę. 

Lublin, Wrocław, Warszawa, Szczecin, Białystok, Poznań, Łódź, Toruń czy Bytom to wielkie miasta, gdzie jest duże skupisko bloków. Nie raz słyszeliśmy w wiadomościach smutne wiadomości, że coś wybuchło w bloku. Niestety tak może zakończyć się niekompetentne podłączenie kuchenki gazowej na gaz ziemny. Uprawnienia nie bez powodu są wymagane dla wielu zawodów. 

Wymiana kuchenki, podłączenie nowej – cennik

Niezależnie czy to kuchenka gazowa firmy Amica czy innego producenta – cena będzie porównywalna. Cennik dla Twojego producenta kuchenki gazowej oraz podłączenia znajdziesz po wypełnieniu naszego formularza. Miej pewność, że nie przepłacisz. Mieć pewność również ile zapłacisz za demontaż starej. Cena jest uśredniona i zależy od wielu czynników. Czasami opłata dodatkowa jest za usługę w bloku, czasami problemy są z wężem elastycznym. Podłączenie kuchenki gazowej do butli to też całkowicie inny cennik. 

Warszawa – 230 zł 

Warszawa Wola – 260 zł

Wrocław – 220 zł

Lublin – 190 zł

Szczecin – 190 zł

Kraków – 220 zł

Białystok – 180 zł

Poznań – 200 zł

Gdańsk – 210 zł

Bydgoszcz – 180 zł

Łódź – 200 zł 

Zielona Góra – 180 zł 

Toruń – 190 zł

Bytom – 200 zł 

Również warto skorzystać z porad fachowca z jednej prostej przyczyny. Chodzi tutaj oczywiście o nasze bezpieczeństwo. Gaz jest bardzo tanim surowcem w porównaniu do innych, lecz brak odpowiedniego montażu może być dla nas bardzo niebezpieczny. Podłączenie kuchenki gazowej wężem elastycznym to cena rzędu 100 złotych. Często jednak dodatkowym kosztem jest pomiar szczelności instalacji oraz próba ciśnienia instalacji. 

Pamiętaj, że sam montaż to nie wszystko. Jeśli chcesz mieć pewność i spać spokojnie to warto zainwestować w dodatkowe czynności montera. Bazując na takich miastach jak Wrocław, Białystok, Toruń, Poznań czy Warszawa możemy zauważyć, że ceny próby ciśnienia instalacji wahają się od 150 do 200 złotych. W mniejszych miejscowościach zdarza się dorwać taką usługę za 100 zł. Dlatego znowu odsyłam do naszego formularza, bo być może oferta dla Twojej miejscowości będzie grubo poniżej średniej.

Jeśli chodzi o sam pomiar szczelności instalacji to jest on tańszy od próby ciśnienia instalacji. Pomiar szczelności w dużych miastach takich jak Wrocław czy Warszawa będzie kosztować nasz 80 złotych. Przeglądając cennik warto na uwadzę mieć inflacje, która w naszym kraju rozpędza się bardzo szybko. Aktualny cennik zawsze znajdziesz u nas wypełniając formularz z opisem tego co potrzebujesz.  

Za co dodatkowo możemy zapłacić? Za dojazd, za demontaż, za wyregulowanie urządzenia, przezbrojenie na inny gaz. To najczęstsze usługi dodatkowe za które musi zapłacić użytkownik. Dlatego tak ważne jest, aby otrzymać ofertę akurat dla Twojego przypadku.

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

Najpopularniejsze