Strona głównaPoradyPomysł na prezent na 30 urodziny dla niego

Pomysł na prezent na 30 urodziny dla niego

Każda kobieta pragnie zadowolić swoją drugą połówkę. Okazji do tego jest bardzo dużo. Począwszy na rocznicach związku, prezentach na Gwiazdkę, na Walentynki, a skończywszy na celebrowaniu urodzin bratniej duszy. Mężczyźni przykładają mniejszą uwagę do biegnących lat, jednak 30 – ste urodziny stanowią dosyć duże wydarzenie w życiu. Przekraczając trzecią dekadę życia, najwyższa pora przestać być małym chłopcem i zacząć zachowywać się jak prawdziwy mężczyzna. Celebracja 30-stych urodzin będzie wyzwaniem pod względem wyboru prezentu dla drugiej połówki. Pomysłów na prezent na 30. urodziny dla niego jest wiele. Co na 30 urodziny dla faceta można wymyślić? Pod uwagę należy wziąć, że mężczyźni wolą praktyczne prezenty, czyli takie, które im się przydadzą w życiu codziennym. Na przykład skórzany portfel z grawerem, zegarek, czy elegancki pasek ze skóry. Jednak prezent na 30 urodziny powinien być wyjątkowy.

Co na 30 urodziny dla faceta

W zależności od zainteresowań naszego partnera, mamy szerokie pole do popisu. Jeżeli jest smakoszem alkoholi, można podarować mu dedykowane szkło do konkretnego rodzaju alkoholu, jak karafka czy szklanka do whisky z grawerem jego imienia. Jeżeli stroni od alkoholu lub nie jest wielkim smakoszem, innym pomysłem na prezent na 30 urodziny dla niego może być koszulka z personalizowanym napisem. Dużo kobiet, jako prezenty z okazji urodzin, wybiera garderobę, na przykład koszulki, koszule, czy akcesoria, jak pasek do spodni, czy zegarek. Jeżeli nasz mężczyzna lubi chodzić w koszulach, trafionym prezentem na 30 urodziny mogą być spinki do koszuli. Można pokusić się o grawer na nich, który sprawi, że będzie to unikatowy i wyjątkowy prezent na 30 urodziny. Wszystko zależy od preferencji partnera. Świetnym prezentem na 30 urodziny dla faceta mogą okazać się dosyć popularne ostatnio vouchery na różnego typu aktywności, na przykład przejazd drogim, sportowym samochodem, skok ze spadochronu, czy miejsce specjalne podczas meczu jego ulubionej drużyny. Takie zaproszenia zazwyczaj mają długi termin ważności, więc partner może sobie wybrać dogodny dla siebie termin, w którym go zrealizuje.

Prezent na 30 urodziny

Jednym z najlepszych pomysłów na prezent na 30 – ste urodziny dla niego, który będzie kojarzył mu się z tym dniem, a także osobą, która mu go podarowała, są prezenty personalizowane. Personalizacja nada wyjątkowości podarunkowi, a także będzie stworzona z myślą o konkretnej osobie, co jest najważniejsze przy dawaniu prezentów. Warto wziąć pod uwagę to, czym zajmuje się nasz wybranego lub co lubi robić w wolnej chwili. Koneserom kuchni spodoba się na pewno sprzęt kuchenny, jak wałki, deski, fartuchy z jego imieniem, bądź zabawnym tekstem z nim związanym. Dla fanów sportów idealnym pomysłem na prezent może być bilet VIP na mecz ulubionej drużyny lub koszulka z autografami. Dla tych, którzy wolą sporty ekstremalne, warto wybrać skok na bungee lub ze spadochronem, albo też przejazd samochodem terenowym i bardzo popularne ostatnio, możliwość kierowania ekskluzywnym samochodem sportowym. Dodatkowo, oprócz podarunku, można zorganizować przyjęcie urodzinowe w formie niespodzianki w gronie najbliższych znajomych albo spędzić ten dzień razem ze dwoje.

Prezent na 30 urodziny dla męża

Z prezentem na 30 urodziny dla męża może być trochę trudniej. Od żony wymaga się, że zna już na tyle swoją połówkę, że wie, co sprawi jej radość. Gama pomysłów jest bardzo szeroka, aby sprawić, że ten dzień będzie wyjątkowy. Mogą to być wcześniej wspomniane prezenty personalizowane, z których druga połówka, w tym przypadku mąż, na pewno się ucieszy. Są to zazwyczaj kubki, koszulki, ostatnio nawet również bielizna. Mogą to być podarunki, które przydadzą się mężowi na co dzień, na przykład narzędzia budowlane, ale również pióra, długopisy, zaprojektowane indywidualnie planery, jeżeli wykonuje prace biurowe. Mimo, że nasz wybranek skończył 30 lat, nie oznacza, że zmienił się diametralnie. Często mężczyźni to małe dzieci, więc prezentem na urodziny dla męża może być konsola do gier.

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

Najpopularniejsze