Strona głównaNarzędziaRanking wiertarko wkrętarka

Ranking wiertarko wkrętarka

W rankingu wiertarko wkrętarek zostały uwzględnione top 8 urządzeń, które najlepiej sprawdzą się podczas użytku prywatnego w gospodarstwie domowym, jak i w użytku profesjonalnym w firmach.

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru wiertarko wkrętarki z udarem?

Wszystko zależy od tego, jakiego typu sprzętu i do czego go potrzebujemy. Jeśli wiertarko-wkrętarka ma służyć wyłącznie do prac domowych, nie trzeba skupiać się na sprzętach najwyższej klasy. Liczy się także to, jakie będą to prace – czy będą to remonty związane z – można powiedzieć – stawianiem nowych ścian czy też sporadyczne wywiercenie dziury lub skręcenie mebli.  Ma to bowiem przełożenie na moc, jakiej się oczekuje od sprzętu.

Ranking wiertarko wkrętarka do 200 zł

Numerem jeden w tym zestawieniu jest wiertarko-wkrętarka GRAPHITE jest doskonałym rozwiązaniem zarówno dla majsterkowicza jak i profesjonalisty. Pracuje z akumulatorem 2Ah lub 4Ah serii Energy+. Posiada płynną regulację prędkości na 2 biegach. Wygodny, samozaciskowy uchwyt pozwoli szybko zainstalować osprzęt o średnicy 0,8-10 mm.

ranking wiertarko wkrętarka

Numer dwa w rankingu wiertarko – wkrętarek do 200 złotych jest akumulatorowa wiertarko-wkrętarka PSCS 11-12V. Wytrzymała 2-biegowa przekładnia PSCS 11-12V zapewnia optymalne, bezstopniowo regulowane przenoszenie mocy wydajnego silnika z maksymalnym momentem obrotowym 22 Nm. Przełącznik kierunku obrotów w lewo/prawo posiada blokadę włącznika oraz praktyczną funkcję Quickstop, która wyhamowuje silnik od razu po zwolnieniu przycisku, co zapobiega zbędnemu obracaniu się wrzeciona i przyspiesza tempo pracy. Wymienny akumulator litowo-jonowy o pojemności 2,0 Ah został umieszczony w rączce PSCS 11-12V, dzięki czemu urządzenie zachowując małe rozmiary nadaje się do dłuższej, nieprzerwanej pracy.

ranking wiertarko wkrętarka

Mocne miejsce trzecie to Fieldmann wiertarka akumulatorowa FDUV 50101. Wiertarka akumulatorowa FDUV 50101 to lekkie urządzenie, które doskonale sprawdzi się w miejscach bez dostępu do stałego zasilania. Lampka LED umożliwi pracę w słabo oświetlanych miejscach. Moc akumulatora: 18 V. Prędkość bez obciążenia: 0–350/0–1250 obr/min. Moment obrotowy: 35 Nm. Ilość ustawień momentów obrotowych: 19+1. Rozmiar uchwytu: 13 mm (z hamulcem). Waga: 1,5 kg.

ranking wiertarko wkrętarka

Cztery to Einhell wkętarka akumulatorowa TH-CD 12 Li. Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka Einhell TH-CD 12 Li to narzędzie, które spełni oczekiwania każdego eksperta. Urządzenie posiada akumulator o napięciu 12V i pojemności 1300 mAh pozwalający wykonać wszelkie czynności w zakresie wkręcania lub wiercenia. Napięcie akumulatora: 12 V. Pojemność akumulatora: 1300 mAh. Liczba obrotów (1 bieg): 0–350 obr. / min.. Liczba obrotów (2 bieg): 0–1300 obr. / min.. Rodzaj akumulatora: Li-Ion. Czas ładowania: 3–5 h. Moment obrotowy: 24 Nm. Waga: 2,4 kg.

ranking wiertarko wkrętarka

Ranking z numerem pięć zamyka akumulatorowa wiertarko-wkrętarka PSCS 11-16V. Wytrzymała 2-biegowa przekładnia PSCS 11-16V zapewnia optymalne, bezstopniowo regulowane przenoszenie mocy wydajnego silnika z maksymalnym momentem obrotowym 30 Nm. Przełącznik kierunku obrotów w lewo/prawo posiada blokadę włącznika oraz praktyczną funkcję Quickstop, która wyhamowuje silnik od razu po zwolnieniu przycisku, co zapobiega zbędnemu obracaniu się wrzeciona i przyspiesza tempo pracy. Wymienny akumulator litowo-jonowy o pojemności 2,0 Ah został umieszczony w rączce PSCS 11-16V, dzięki czemu urządzenie zachowując małe rozmiary nadaje się do dłuższej, nieprzerwanej pracy.

ranking wiertarko wkrętarka

Ranking wiertarko-wkrętarka do 300 zł

Numer jeden to wiertarko-wkrętarka Einhell TE-CD 18–2 Li -i 4513802 to wielozadaniowe urządzenie o wysokim momencie obrotowym. Urządzenie z linii Power X-Change służy do zbudowania zestawu narzędzi obsługiwanych tym samym akumulatorem i jedną ładowarką. Numerem dwa jest akumulatorowa wiertarko-wkrętarka PSCS 11-20V. Wytrzymała 2-biegowa przekładnia PSCS 11-20V zapewnia optymalne, bezstopniowo regulowane przenoszenie mocy wydajnego silnika z maksymalnym momentem obrotowym 35 Nm. Przełącznik kierunku obrotów w lewo/prawo posiada blokadę włącznika oraz praktyczną funkcję Quickstop, która wyhamowuje silnik od razu po zwolnieniu przycisku, co zapobiega zbędnemu obracaniu się wrzeciona i przyspiesza tempo pracy. Wymienny akumulator litowo-jonowy o pojemności 2,0 Ah został umieszczony w rączce PSCS 11-20V, dzięki czemu urządzenie zachowując małe rozmiary nadaje się do dłuższej, nieprzerwanej pracy. Miejsce trzecie to Makita. Nowy silnik szerokiej mocy Makita z dużą rezerwą mocy, funkcjonalna, gumowana rękojeść, drobna ergonomiczna wiertarka z potężną obudową o konstrukcji półskorupowej z tworzywa sztucznego wzmacnianego włóknem szklanym. Są to wiertarko – wkrętarki, których cena wynosi do 300 złotych, a za tą cenę można już kupić bardzo dobre urządzenie.

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

Najpopularniejsze