Ranking wiertarko wkrętarka

WIERTARKO WKRĘTARKA

W rankingu wiertarko wkrętarek zostały uwzględnione top 8 urządzeń, które najlepiej sprawdzą się podczas użytku prywatnego w gospodarstwie domowym, jak i w użytku profesjonalnym w firmach.

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru wiertarko wkrętarki z udarem?

Wszystko zależy od tego, jakiego typu sprzętu i do czego go potrzebujemy. Jeśli wiertarko-wkrętarka ma służyć wyłącznie do prac domowych, nie trzeba skupiać się na sprzętach najwyższej klasy. Liczy się także to, jakie będą to prace – czy będą to remonty związane z – można powiedzieć – stawianiem nowych ścian czy też sporadyczne wywiercenie dziury lub skręcenie mebli.  Ma to bowiem przełożenie na moc, jakiej się oczekuje od sprzętu.

Ranking wiertarko wkrętarka do 200 zł

Numerem jeden w tym zestawieniu jest wiertarko-wkrętarka GRAPHITE jest doskonałym rozwiązaniem zarówno dla majsterkowicza jak i profesjonalisty. Pracuje z akumulatorem 2Ah lub 4Ah serii Energy+. Posiada płynną regulację prędkości na 2 biegach. Wygodny, samozaciskowy uchwyt pozwoli szybko zainstalować osprzęt o średnicy 0,8-10 mm. Numer dwa w rankingu wiertarko – wkrętarek do 200 złotych jest akumulatorowa wiertarko-wkrętarka PSCS 11-12V. Wytrzymała 2-biegow