HomeNarzędziaBosch pts 10 - opinie, test, cena

Bosch pts 10 – opinie, test, cena

Dzisiaj na warsztat bierzemy piłę stołową bosch pts 10. Jak wiemy Bosch ma bardzo dobre opinie na rynku, praktycznie na każdym forum znajdziemy pozytywne opinie na temat tej firmy. Czy w przypadku piły stołowej bosch pts 10 również tak jest?W tym artykule również poruszymy temat porównania pilarki do konkurenta. Dowiesz sie – bosch pts 10 vs makita mlt100? Po pilarki i piły zapraszamy na: https://www.industria24.pl/elektronarzedzia/pilarki-i-pily

Zacznijmy od wymiarów – są one ważne, aby dobrze zaplanować przesyłkę czy transport tego produktu. Piła stołowa bosch pts 10 wygląda solidnie, a jak wiemy solidne przedmioty muszą ważyć. Bosch pts 10 waży zatem 32 kilogramy, co nie jest źle jak na pilarkę stołową. Wysokość piły to 116 centymetrów, szerokość oraz głębokość to 85 i 81 centymetrów. 

Zanim przejdziemy jeszcze do testów oraz opinii to warto przytoczyć dane technicznej tej piły stołowej. Piła o mocy 1 400 W oraz napięciu 230 V umożliwia napędzenie tarczy do maksymalnych obrotów wynoszących 5000 obrotów na minutę. Bosch pts 10 posiada prowadnice saneczkową z ogranicznikiem kątowym, co ułatwia pracę nad precyzyjnymi rzeczami. Cena? Od 1500 złotych do nawet 2000 złotych.

Bosch pts 10 opinie

Pilarka stołowa bosch pts 10 opinie ma bardzo dobre. Nie bez powodu z całą pewnością dostajemy gwarancję na ten produkt. Ale przejdźmy do konkretów, a konkrety dadzą nam opinie z forum. 

Profesjonalny sprzęt – tak zaczął swoją opinie Pan Witold. Szeroki zakres ustawienia maszyny oraz wysoka precyzyjność tej piły to z całą pewnością spory atut pilarki bosch pts 10. Wady? Nie doszukałem się, pracuje na niej od 2 miesięcy i mogę z szczerym sercem ją polecić. 

Pilarka ma już swoje lata, ale moja opinia nie może być inna niż bardzo dobra. Cięcie zawsze równo, nie szarpie jak chińskie pilarki. Płynność pracy na bardzo wysokim poziomie. Polecam zarówno majsterkowiczom, jak i majstrom w codziennej pracy. 

Silnik igła! Z pełnym entuzjazmem rozpoczął swoją opinie Pan Paweł. I faktycznie jak typowy handlarz samochodów zakończył swą opinią słowami “ino brać”. Z całą pewnością wiele for internetowych może zazdrościć grupie na Facebooku takiego użytkownika. 

Bosch pts 10 vs Makita mlt100

Porównanie bardzo ciężkie. Lecz sprawdzając forum czy liczbę wyszukiwań w Google to zauważamy, że sporo osób szuka porównania – bosch pts 10 vs makita mlt100? Cenowo wychodzą tak samo. Wymiarowo również. Jeśli chodzi o moc to makita mlt100 posiada 

Uwaga: aktualnie pilarka stołowa makita mlt100 została zastąpiona nowym modelem – pilarka stołowa mlt100n. Dlatego rekomendujemy porównywać Makita mlt100n czy bosch pts 10. Ciężko już znaleźć pilarkę stołową mlt100, zostały naprawdę resztki na magazynach, a raczej wszędzie dostaniemy już nowym model. 

Cena za produkt jaki dostajemy jest naprawdę atrakcyjna. Testy pokazują, że radzi sobie bez problemu z precyzyjną robotą. Testy również wykazały, że tak naprawdę ciężko porównywać bosch pts 10 czy makita mlt100, bo oba te produkty są naprawdę wysokiej jakości. Silnik posiada wysoką żywotność, wymiary idealne na pilarkę stołową, testy pozytywne – czego chcieć więcej? 

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najpopularniejsze