Strona głównaNarzędziaRanking wkrętarek akumulatorowych

Ranking wkrętarek akumulatorowych

 W rankingu wiertarko-wkrętarek akumulatorowych zostało przedstawione TOP 5 wkrętarek akumulatorowych najchętniej wybieranych przez kupujących.

Wkrętarki akumulatorowe ranking – która najlepsza?

Dobre wkrętarki akumulatorowe to urządzenia, które znajdą zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym. Są poręczne, mocne i wytrzymałe. Ze względu na swoją uniwersalność znajdą zastosowanie w użytku prywatnym i profesjonalnym. Zestawienie obejmuje najpopularniejsze wkrętarki dostępne na rynku. Dobre wkrętarki akumulatorowe to sprzęty, które zdobyły uznanie klientów dzięki swej niezawodności, efektywności i wygodzie użytkowania, czego odzwierciedleniem są pozytywne opinie. To ranking top 5 wkrętarek. Urządzenia te sprawdzą się w każdym warsztacie, niezależnie od tego, czy będziemy ich używać prywatnie czy też profesjonalnie. Wystarczy, że odpowiednio dobierzemy je do naszych potrzeb i upodobań.

Ranking wkrętarek akumulatorowych 18v

Urządzenie Bosch wkrętarka akumulatorowa IXO V 06039A8020 pozwoli na bezproblemowe wkręcanie oraz wykręcanie śrub i wkrętów. Rodzaj akumulatora to Li-lon, a pojemność baterii wynosi 1300 mAh. Dzięki technologii litowo-jonowej wkrętarka nie rozładuje się sama, kiedy się z niej nie korzysta. Dioda Led pokaże nam, w jakim stopniu wkrętarka jest naładowana. Użytkownicy często wspominają o tym w opiniach, że produkt dobrze leży w dłoni oraz łatwo się go używa. Uważają, że wkrętarka jest idealna do prostych, domowych zastosowań. Obsługa jest intuicyjna. Bosch wkrętarka akumulatorowa IXO V 06039A8020 waży 0,3 kg, a jej prędkość obrotowa bez obciążenia wynosi 215 min-1. Drugą pozycją, która spełni oczekiwania wymagających konsumentów, jest Metabo Sb 18 L. Ta wiertarka akumulatorowa sprzedawana jest w zestawie z baterią Li-Ion, na którą producent przewidział 3-letnią gwarancję. Prędkość obrotowa na biegu jałowym wynosi od 450 do 1800 obrotów na minutę. Średnica wiertła do muru i stali wynosi 10 mm, a do drewna miękkiego – 20 mm. Urządzenie generuje maksymalnie 2700 udarów w ciągu minuty.

Wiertarko-wkrętarka Metabo Sb 18 L generuje maksymalnie 2700 udarów w ciągu minuty. Średnicę mocowania wierteł można regulować w zakresie od 1,5 mm do 13 mm. Miejsce trzecie to Graphite Wiertarka Wkrętarka Sieciowa 250W 58G792. Ten produkt firmy Graphite zasługuje na zainteresowanie przede wszystkim dzięki swojej wielofunkcyjności. Mocna wkrętarka posiada bowiem również funkcję wiercenia w drewnie, sztucznych tworzywach, a nawet w metalu. Zasilanie elektryczne jest w tym przypadku bardzo funkcjonalne, ponieważ, po pierwsze, do wiercenia potrzebna jest dużo większa moc. Po drugie, załączony przewód ma długość aż 6 m, dzięki temu pozwoli na swobodną pracę na bardzo dużej przestrzeni. Urządzenie Graphite 58G792 ma moc 250 W. Sprzęt waży 1,3 kg, wyposażono go w przewód zasilający o długości 6 m. Maksymalna prędkość obrotowa wiertarki wynosi 1450 obr./min. Numer cztery to wkrętarka do płyt G-K DeWalt DCF620D2K 18V 2x 2.0Ah Jeśli poszukujesz wkrętarki akumulatorowej dla profesjonalistów, powinieneś bliżej przyjrzeć się modelowi DeWalt DCF620D2K. Urządzenie sprzedawane jest w zestawie z 2 akumulatorami Li-Ion 18 V o pojemności 2,0Ah. Sprzęt wyposażono w silnik o mocy równej 435 W. Maksymalna prędkość wiertarki wynosi 4400 obrotów na minutę. Moment obrotowy waha się w przedziale od 5 Nm do 30 Nm. Waga modelu to 1,48 kg. Akumulatorową wkrętarkę do płyt DeWalt DCF620D2K wykonano z tworzywa ABS. Model wyposażono w bezszczotkowy silnik. Urządzenie ma moc równą 435 W. Ranking zamyka wkrętarka akumulatorowa Li-Ion PSR Select Bosch Jednym z najmocniejszych punktów naszego zestawienia jest ten produkt firmy Bosch. To model bardzo wydajny, umożliwiający montaż nawet 90 wkrętów podczas pracy w pełni naładowanego akumulatora. Niezależnie od dostępności miejsca, pory dnia i pozostałych źródeł światła. Wskaźnik kierunku obrotów zawsze poinformuje Cię o tym, w jakim trybie jest aktualnie urządzenie, dzięki czemu unikniesz błędów w pracy. Magnetyczne mocowanie na końcówki zapewnia ich łatwą wymianę, co znacznie przyspieszy pracę. Bosch PSR Select to dobra wkrętarka akumulatorowa do 200 zł. Model waży 0,5 kg. Prędkość urządzenia wynosi 210 obr./min. Czas ładowania jest równy 4 h.

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

Najpopularniejsze