Strona głównaOpinie o firmachSaunier Duval - opinie, serwis, cennik

Saunier Duval – opinie, serwis, cennik

Saunier Duval to firma znana praktycznie każdemu hydraulikowi. Firma, która ponad stu letnią historię w branży grzewczej. Saunier Duval posiada bardzo szeroką gamę produktów. Znajdziemy tam pompy ciepła, klimatyzatory ścienne, kotły gazowe, regulatory systemowe pogodowe, podgrzewcze, regulatory temperatury oraz inne akcesoria dla Twojego mieszkania. 

Saunier duval opinie

Saunier duval thelia condens 25-a to produkt, który kosztuje ponad 3000 złotych, więc nic dziwnego, że ludzie szukają opinii na temat tego produktu. Główną zaletą tego produktu według użytkowników pewnego forum jest przede wszystkim wydajność i wytrzymałość. Pan Zenon opisuje porównuje saunier duval thelia condens 25-a do poprzedniego kocioła grzewczego. Piszę, że thelia condens 25-a jest cichszy, grzeje wodę szybciej niż poprzednik i posiada bardzo dobry stosunek ceny do jakości. 

Jarosław piszę, że jest to kocioł nowej generacji, więc porównywanie go do kociołów grzewczych, które kupiło się 10 lat temu nie ma sensu. To jest produkt o półkę wyżej. Sam używam thelia condens 25-a dopiero 6 miesięcy, ale myślę, że będę zadowolony. Póki co moja opinia jest taka, że produkt wart swojej ceny. Saunier duval thelia condens 25-a to oszczędny kocioł grzewczy, warty swojej ceny. Opinie nie mogą być inne niż dobre. 

Kolejnym produktem, który sprawdziliśmy jest saunier duval opalia c11e. Przepływowe podgrzewacze wody na gaz potrafią w szybki sposób ogrzać wodę. Jakie opinie ma produkt saunier duval opalia c11e?

Saunier duval serwis

Serwis pieców gazowych Saunier Duval w każdym dużym mieście to konieczność. Nie dlatego, że piece gazowe się często psują, a dlatego, że wymagają stałego nadzoru. Kraków, Rzeszów, Szczecin, Warszawa czy Wrocław to wyznaczone przez nas miasta, gdzie podamy namiary na serwisantów. 

Kraków

W Krakowie możemy udać się na ulicę Józefa Dietla 45, gdzie instalacją lub serwisem może zająć się Pan Zygmunt Łyko. Jeśli jesteś z Krakowa i masz firmę, która zajmuje się instalacją pieców grzewczych to napisz do nas. Umieścimy Cię tutaj. 

Szczecin

I tutaj znajdziemy sporą liczbę instalatorów oraz serwisantów. Jeśli mieszkasz blisko centrum to najbliższą drogą do serwisanta będzie ulica Śląska 22/9. Jesteś ze Szczecina i prowadzisz firmę, która serwisuje produkty Saunier Duval? Napisz do Nas, a umieścimy Cię tutaj. Szczegóły znajdziesz w zakładce reklama. 

Rzeszów

W Rzeszowie znajdziemy kilka konkretnych punktów obsługi firmy Saunier Duval. Instalatorów i serwisantów znajdziemy między innymi na ulicy Hanasiewicza 13a. 

Warszawa

Stolica Polski nie mogłaby być pominięta przez firmę Saunier Duval. Znajdziemy tutaj kilkadziesiąt punktów, gdzie możesz poddać nasz piec serwisowi lub zadzwonić po założenie pieca. Przykładowem punktem jest firma, która swoją siedzibę ma na ulicy Lotaryńskiej 44. 

Wrocław

We Wrocławiu znajdziemy szeroką sieć instalatorów i serwisantów. Firma Saunier Duval zadbała o wrocławian, dzięki czemu we Wrocławiu znajdziemy serwisanta praktycznie w każdej dzielnicy. Jeśli jesteś z Wrocławia to możesz zwrócić się do firmy, która ma swoją siedzibę przy ulicy Łódzkiej 5/10.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

3 KOMENTARZE

Najpopularniejsze