Strona głównaOpinie o firmachElektronarzędzia Ryobi - opinie, co to za firma?

Elektronarzędzia Ryobi – opinie, co to za firma?

Japońska firma Ryobi na polskim rynku jest już od kilku dobrych lat. Co to za firma? Firma zatrudnia ponad 8000 osób, dostarcza szeroką gamę elektronarzędzi. Czy warto kupić elektronarzędzia firmy, która na światowym rynku jest już od 80 lat? O tym oraz o opiniach w dzisiejszym artykule.

Narzędzia Ryobi mają dobrą opinie, ale najpierw warto wymienić co to za narzędzia. Bezszczotkowa wyrzynarka, akumulatorowa wkrętarka, narzędzie wielofunkcyjne czy  wertykulator to tylko niektóre narzędzia oferowane przez firmę Ryobi. Jak widać znajdziemy tutaj zarówno narzędzia dla profesjonalistów, jak i sprzęt, który pomoże nam w ogrodzie. Na forum znajdziemy opinie na temat praktycznie każdego sprzętu od japońskiego producenta Ryobi. Co zabawniejsze, wbrew opiniom, które mówią, że to firma tylko i wyłącznie z elektronarzędziami – w ofercie są także kołowrotki i inne  

Żeby jeszcze lepiej odpowiedzieć sobie na pytanie co to za firma Ryobi to podamy przedziały cenowe, które pozwolą umiejscowić markę Ryobi na rynku. 

Ryobi elektronarzędzia na forum – czyli jakie ma opinie? 

Tak jak wcześniej wspominaliśmy firma Ryobi opinie ma dobre, ale zacznijmy od najpopularniejszego produktu. Elektronarzędzia Ryobi to między innymi wkrętarki, które cieszą się chyba największą popularnością wśród oferowanej gamy produktów. Wchodząc na forum znaleźliśmy 3 ciekawe opinie, które przytoczymy tutaj. 

Elektronarzędzia Ryobi - opinie

Pierwsza opinia 

Rejestracja elektronarzędzi Ryobi jest konieczna, jeśli ktoś chce mieć pewność i stabilność w pracy. Rejestracja narzędzia to także przedłużona gwarancja, więc to powinien być chyba pierwszy krok po kupnie. Ale do rzeczy. Odpowiadając Kamil na Twoje pytanie – moja opinia jest pozytywna z kilku względów. Serwis i gwarancja – nie miałem okazji przetestować serwisu z ich strony, ale znam osoby, które korzystały i faktycznie wszystko tam działa jak w szwajcarskim zegarku. Cena – moim zdaniem cenowo stoją podobnie jak marki takie jak Bosch czy Makita, a jakość jest ta sama. Czy warto? Według mnie warto, ale nie namawiam, bo rynek aktualnie jest przesycony i jest w czym wybierać. 

Elektronarzędzia Ryobi - opinie, co to za firma

Druga opinia

Zastanawiałem się co to za firma, bo wcześniej miałem kołowrotek tej firmy. Podczas pobytu na rybach w sumie bardziej zainteresowałem się tą marką. Zbliżał się remont i potrzebowałem wkrętarki. Skoro kołowrotek Ryobi działa jak należy to czemu nie miała byc działać tak wkrętarka? Szybki reserach na forum i kupiłem. Użytkuje od ponad roku. Do drobnych robótek mogę naprawdę polecić. Nie wiem jak sprzęt zachowuje się podczas codziennej pracy. 

Elektronarzędzia Ryobi - opinie, co to za firma

Trzecia opinia

Byłem sceptyczny do tego sprzętu, z jednego prostego powodu. Nie ufam firmom, które sa od wszystkiego. Kołowrotek do wędki, wertykulator do trawy, może jeszcze produkcja jedwabników? Forum jednak mnie namówiło do zakupu i powiem Wam tak… Użytkuje dwa tygodnie, rejestracja narzędzia oczywiście była, więc za dużo nie mogę napisać o tym narzędziu. Póki co wygląda solidnie, nie śmierdzi chińszczyzną. 

ryobi opinie

Rejestracja narzędzi odbywa się przez stronę internetową. Jest to bardzo dużą zaletą. Pierwszą zaletą jest fakt, że ciężko kupić podrobione narzędzie firmy Ryobi. Kolejną zaletą jest to, że po prostu mamy historię narzędzia. Serwis i gwarancja również odbywa się skutecznie i drogą online. Elektronarzedzia Ryobi zatem wydają się rozsądną aleternatywą dla takich gigantów jak Makita czy Bosch. 

Jakub Borowiec
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najpopularniejsze