HomeWnętrzaWzbogać swoje cztery kąty, dzięki obrazom na szkle akrylowym

Wzbogać swoje cztery kąty, dzięki obrazom na szkle akrylowym

Dom to miejsce, w którym spędzamy najwięcej swojego czasu. Warto zatem zadbać o to, abyśmy czuli się w nim jak najlepiej. Czasami brakuje nam tego czegoś, stąd też pojawia się coraz więcej ofert na rynku, które odpowiedzialne będą za wzbogacenie naszych wnętrz. Jednym ze sposobów są obrazy na szkle akrylowym, które uświetnią twoje cztery kąty. 

Nie zawsze jesteśmy świadomi, że nasze samopoczucie zależy od tego, jak wygląda nasz dom. Szukamy gadżetów, które niestety mogą wprowadzić chaos, dlatego warto zacząć od wolnych przestrzeni na ścianach. To nie tylko lepsze zagospodarowanie przestrzeni, ale i dbałość o estetykę. 

Mniej znaczy więcej

Oczywistością jest, że dbając o swoje pomieszczenia, chcemy jak najlepiej. Pierwszym pomysłem na wystrój naszych wnętrz są meble i to one tworzą bazę jednak co dalej? Coraz większym zainteresowaniem cieszy się minimalizm, który już dawno przestał być kojarzony z nudą. 

Ściany to przestrzeń, na której tak naprawdę możemy wyczarować wszystko. Dobrym rozwiązaniem są obrazy na szkle akrylowym, które swoją obecnością potrafią nie tylko wzbogacić cały wystrój, ale i wydobyć głębię koloru naszych ścian. Dzięki szerokiej ofercie firmy Bimago znajdziesz sposób na to czego szukasz. Nie tylko ze względu na liczne motywy, ale i niepowtarzalne kształty, w tym także obrazy na szkle 3D. Za sprawą wydruku UV safe w full HD nie musisz martwić się o trwałość produktu. Twoim jedynym problemem będzie zdecydowanie się na to, w jakim stylu zaprojektujesz swoje cztery kąty. 

Zadbaj nawet o te najbardziej kłopotliwe pomieszczenia

Bimago posiada szeroką ofertę grafik na szkle, które nadają się również do tych bardziej wymagających pomieszczeń takich jak kuchnia, czy łazienka. Możesz przestać martwić się nudą lub słabo wykorzystaną przestrzenią. Szkło akrylowe to materiał odporny na wilgoć i parę wodną, dzięki czemu nawet podczas kąpieli możesz przenieść się do Nowego Jorku, czy Paryża. 

Oprócz standardowych rozwiązań w ofercie Bimago są także obrazy na szkle do kuchni, dzięki którym jedynym ograniczeniem jest twoja wyobraźnia. Czasami obawa przed utrzymaniem obrazu w nienagannym stanie nie pozwala nam na zaprojektowanie przestrzeni tak, jak tego zapragniemy. Nie tym razem! Motywy pejzaży, kwiatowe lub krajobrazy to tylko przedsmak tego, co możesz wyczarować w swojej kuchni. Wszystko to przy bezproblemowym dbaniu o stan obrazów za sprawą odporności na zadrapania i wodę. Materiał, z którego są wykonane, jest również lekki, dzięki czemu sposób mocowania nie jest problem nawet w tych miejscach, gdzie początkowo moglibyśmy jedynie pomarzyć o dekoracji ścian. 

Zobacz obrazy na szkle akrylowym od Bimago i zadbaj o swoje wnętrze. 

Artykuł sponsorowany

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najpopularniejsze