Strona głównaOpinie o firmachOpinie o produktach Yato

Opinie o produktach Yato

Marka Yato zajmuje się produkcją elektronarzędzi nie tylko dla zawodowych majsterkowiczów, ale także dla amatorów, którym przyda się taki sprzęt przy drobnych pracach remontowych. Yato – co to za firma? Wikipedia o Yato informacji nie podaje, ale według innych firma Yato pojawiła się na rynku w 2008 roku w Chinach. Elektronarzędzia Yato są nie tylko popularne wśród producentów Dalekiego Wschodu, ale cieszy się także dobrymi opiniami na arenie międzynarodowej. Skąd pozytywne opinie elektronarzędzi Yato? Przede wszystkim firma stawia na jakość wykonanego sprzętu. W jej asortymencie znajdziemy nie tylko elektronarzędzia, ale także sprzęt, który przyda się w codziennym użytku przy drobnych pracach. Firma Yato stale poszerza swoją ofertę i co roku pojawiają się nowe narzędzia. Cechują się one dużą wytrzymałością, a także funkcjonalnością. Pracując z elektronarzędziami Yato możemy czuć się bezpieczni, ponieważ narzędzia zostały stworzone z myślą o zapewnieniu komfortu pracy, a także bezpieczeństwa użytkownika. Co to za firma Yato? Pod tą nazwą kryje się kilka innych marek, za których wykreowanie odpowiada również firma – matka. Tak naprawdę Yato Tools to spółka, która powstała w 2008 roku pomiędzy Saame Tools rodem z Szanghaju a firmą Toya z Wrocławia. Początkowo udziały firmy dzieliły się w stosunku 49%:51%. W 2013 roku udziały w większości przejęła wrocławska firma, które wyniosły aż 75%. Od 2013 roku można znaleźć spółkę pod nazwą Yato Tools, z siedzibą chińskiej części spółki w Szanghaju. Co to daje dla firmy? Przede wszystkim możliwość poszerzenia dystrybucji na szerszą skalę. Elektronarzędzia Yato docierają do ogromnej ilości państw, nie tylko w Europie, ale także na Zachodzie i Wschodzie. Nie bez powodu elektronarzędzia są znane przez większość majsterkowiczów.  

Wkrętarka Yato – opinie

W asortymencie marki Yato można znaleźć między innymi wiertarko wkrętarki Yato. Jakie się opinie na jej temat? Posiada ona silnik bezszczotkowy, dzięki któremu zapewniona jest niezawodność sprzętu, a także mocy. Funkcja udaru wraz z możliwością osiągnięcia dużej prędkości obrotowej w wkrętarce umożliwia szybką pracę elektronarzędzia, nawet w ciężkich i twardych materiałach, jak twardy beton. Należy również zwrócić uwagę na fakt, że według opinii o wkrętarce Yato wiele przemawia za jego funkcjonalnością oraz podręcznością. Dzięki krótkiemu korpusowi możemy prostopadle dociskać do materiału. W skład wkrętarki Yato wchodzi sama wiertarko – wkrętarki wchodzi także akumulator, który umożliwia pracę elektronarzędzia, szybka ładowarka oraz walizka, która umożliwia przenoszenie narzędzie w różne miejsca. 

Młotowiertarka Yato – opinie 

Kolejne narzędzie, to młotowiertarka Yato. Jest ona trochę większa od wkrętarki, a jej głównym zadaniem wiercenie wiertłem w materiałach i przedmiotach o dużych średnicach. Młotowiertarka udarowa Yato dostępna jest o mocy 850 W oraz o 1500 W. Przeznaczona jest do wiercenia w betonie, ale także w metalu i drewnie. Młotowiertarka Yato posiada uchwyt, który pozwala na stabilne trzymanie narzędzia, rękojeść dodatkową. Posiada udar pneumatyczny SDS PLUS z częstotliwością 49000/min oraz o energii 3J. Jakie są opinie na temat młotowiertarki Yato? Przede wszystkim użytkownicy doceniają moc młota. Wśród pozytywny opinii większość dotyczy funkcjonalności elektronarzędzia, między innymi ze względu na łatwość używania i poręczność narzędzia. Co więcej, młotowiertarka Yato posiada dużą wytrzymałość. Jeżeli chodzi o negatywne komentarze, to ciężko takie znaleźć. Nie bez powodu firma posiada zaufanie klientów od 30 lat. 

Klucz dynamometryczny Yato – opinie

Jeżeli chodzi o branżę motoryzacyjną, tutaj również możemy liczyć na firmę Yato. Między innymi udostępnia ona klucz dynamometryczny, który pozwala na precyzyjne dokręcanie śrub, szczególnie jeśli chodzi o motoryzację, w której wymagana jest precyzja. Klucz dynamometryczny umożliwia dokręcenie śrub na tyle, na ile jest to potrzebne, bez ryzyka, że ulegnie ona uszkodzeniu w wyniku zbyt mocnego zakręcenia lub w przypadku, gdy dokręciliśmy śrubę zbyt lekko. Spośród zalet klucza dynamometrycznego Yato należy wybrać przede wszystkim jakość narzędzia. Opinie dotyczą również solidności jego wykonania, a także przystępnej ceny klucza dynamometrycznego. Klucz działa bez zarzutu, przede wszystkim łatwy w użyciu i spełnia swoje przeznaczenie. Jeżeli chodzi o opinie między innymi klucza dynamometrycznego, to pochodzą one głównie mechaników, którzy na co dzień pracują ze sprzętem marki Yato. Bardzo wielu użytkowników ceni sobie elektronarzędzia marki Yato, głównie spotkać się można ze sprzętem motoryzacyjnym, jednak w asortymencie nie brak innych narzędzi. Daj znać w komentarzu czy Ty masz jakieś informację na temat tej firmy na miarę Wikipedii. 

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

Najpopularniejsze