Strona głównaOpinie o firmachPowermat - opinie, co to za marka?

Powermat – opinie, co to za marka?

Powermat to kolejna marka, która budzi u naszych użytkowników wątpliwości. Co to za marka? Co to za firma? Właśnie takie pytania możemy znaleźć w internecie. Dzisiaj zatem przybliżymy Wam firmę powermat oraz ich ofertę. Wikipedia niestety nie zwraca nam żadnych wyników, co mogłoby sugerować, że marka nie jest popularna. Nie wszystkie marki tak specyficznego rynku jaki jest rynek elektronarzędzi muszą być na wikipedii. 

Co to za firma? To producent szeroko pojętych narzędzi. W ofercie powermat znajdziemy sporo narzędzi spawalniczych, ale także zwykłych elektronarzędzi czy narzędzi ogrodniczych, budowlanych. Narzędzia pod marką Powermat są produkowane od 30 lat. Dokładnie w roku 1990 rozpoczęli swoją działalność i działają z powodzeniem do dnia dzisiejszego.  

Nie jest to żadna samozwańcza firma, tylko firma która posiada wiele certyfikatów BHP, jakości i faktycznie tą jakość można zobaczyć w ich produktach. Powermat – co to za firma? Firma dla zwykłego Kowalskiego, a także firma dla osoby, która prowadzi swój warsztat. Poznajcie opinie, przemyślenia innych użytkowników.

powermat opinie

Marka Powermat opinie

Marka powermat opinie ma bardzo dobre, ale ma też sporo produktów, więc zawsze znajdzie się jakiś, który ma negatywną opinie. Do najpopularniejszych produktów marki powermat możemy zaliczyć spawarki, wkrętarki, szlifierki, kosy spalinowe.

Spawarki powermat opinie

Cena tych produktów sprawiła, że na forum jest pełno wątków, gdzie ludzie pytają o opinie. Najpopularniejsze spawarki to Powermat 300a, 250s.

Spawarka inwertorowa powermat 300a

Mała, przenośna, a przede wszystkim tania to właśnie spawarka inwertorowa powermat 300a. Cena tego produktu może naprawdę zaskoczyć niektórych. Za spawarkę inwertorową powermat 300a zapłacimy tylko 300 złotych. Waży niecałe 5,5 kilogramów, czas cyklu pracy to 60%, a moc pobraniowa to 7.8 kVa.

spawarka inwertorowa powermat

Opinie na temat tego sprzętu o dziwo są dobre. Pisze o dziwo, bo cena jest naprawdę niska. Dobre opinie bazują właśnie na cenie. Użytkownicy chwalą, że jeśli ktoś potrzebuje okazjonalnie spawarki inwertorowej to powermat 300a jest idealnym rozwiązaniem. A Ty jaką masz opinie na temat tego sprzętu? 

Kosiarka powermat opinie

Kosiarki powermat wydają się lekkie i to może niektórych zgubić. To że kosiarki powermat są lekkie nie znaczy, że są słabo jakościowe, bo są solidne. Kosiareczką jeżdzę już 3 rok, za dużego terenu nie mam, ale w mojej opinii warto kupić. 

Cena zachęca do zakupu, więc jeśli nie masz terenu równego boisku piłkarskiego to śmiało bierz. Opinie znajdziesz różnie, ale to z każdy produktem tak jest. Powermat to marka, która ma bodajże 30 lat. I to Polska firma. 

kosiarka powermat opinie

Cena do jakości 10/10. Przy takiej cenie nie wymagam za wiele, ale naprawdę jestem pozytywnie zaskoczony. 

Jak widzimy kosiarki powermat opinie mają przyzwoitę. Jeśli jesteś osobą niewymagającą, osobą, która kosi trawę raz na jakiś czas to zdecydowanie to producent dla Ciebie. 

Kosa spalinowa powermat opinie

Kosa nie jest produkowana w Polsce, ale daje rade. Sam nie wiedziałem czego się spodziewać po takiej kosie. Tak jak wspominałem kosa robi robotę, ale jest jedno małe ale. Nie wiem czy ta kosa nie pali za dużo, bo spaliło mi ponad 2 litry, a obrobiłem niecałe 3 ary. Opinie zatem na temat kosy spalinowej powermat pm-ks-600h mam dobrą, mogę polecić. 

kosa spalinowa powermat

Zdarzyło się, że kosa spalinowa powermat odmówiła posłuszeństwa. Ale zdarza się nawet i najlepszym. Okazało się, że serwis działa tam naprawdę dobrze i teraz kosa śmiga jak trzeba. 


Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

7 KOMENTARZE

  1. Przestrzegam przed kosą 6KM. Pierwsze uruchomienie jakoś (z dwudziestoma próbami) poszło.
    Parę tygodni później chciałem drugi raz skosić trawę na działce i mimo 3 godzinnej walki ze sprzętem, wylania paliwa i ponownego zalania, wykręcenia świecy i parokrotnego przewietrzania komory (na wypadek ewentualnego zalania paliwem) silnika nie udało się uruchomić. Kolega 15-letniego Stihla uruchamia (po paromiesięcznej przerwie) od jednego szarpnięcia. Chcesz stracić ponad 300 zł, to lepiej kup za wszytko papier toaletowy i spal w ognisku – chociaż upieczesz kiełbaski

  2. w tym roku kupiłem kosiarkę Powermat PM-KSE-2000s.Kosiarka niezła ale włącznik do dupy.Dzwoniłem pare razu do serwisu /hahaha/z nazwy serwis,nic nie mają do tego produktu z części,chciałem kupić cały włacznik nie mają kiedy będzie nie wiemy/ my tu som od serwisu/.Tragedia,nie kupujcie ludzie sprzętu od nich bo nie mają żadnych części!!!!!!!!

  3. Kupilem wktetarko-wiertarke 20 v juz po 2 lądowaniu jeden z akumulatorkow przestał lądować po telefonie kazano wysłać i wymienili i żnòw to samo pewnie te 2 zapasowe to takie trefne gò… Pieprze taki sprzęt masę in china i prosze nie rekramowac masę in Poland bo to wstyd

Najpopularniejsze